reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Markery nowotworowe, juz jednego jajnika stracilam w ten sposób w wieku 16 lat potem szybko dziecko i teraz wszystko wróciło ale udało się wyjść z tego.
życzę zdrówka i bardzo się cieszę,że się udało wyjść z tego.trzymam kciuki za dwie kreski.Ja też mam przejścia onkologiczne,ale wyleczona:)
A mam pytanie dotyczące @, jak się Wam konczyla lub kończy to czy macie takie brązowe plamienie jakby takie brązowe uplawy ale takie naprawie delikatne to jak je zapisujecie jako miesiaczka czy plamienie??
Mnie właśnie chodzi po głowie to pytanie,ja mam przed okresem teraz 3dni brunatnego plamienia i dwa dni po okresie.moze to mało progesteronu?muszę dopytać ginekolog.
Moje zareczyny z moim niecierpliwym mezem byl tak dziwne...lezalam na kanapie jadlam sobie serek feta w kawalkach Apetity,i nagle moj "juz maz" wstaje i mowi taki tekst" a to i tak ci pokaze bo pewnie slyszalas jak chowalem!!"ja sie patrze na fete na niego i nie kumam.no to on leci do pokoju i przylatuje z pudelkiem i sie pyta czy "czy wyjde za takiego glupka jak on"....zawrotna akcja byla,siedzisz jesz ogladasz tv i nagel jestes zareczona hehe.ze mialy byc zareczyny to sie spodziewalam bo nas troszke popedzano po wielu latach razem
Ale uroczo, trochę mi to naszą akcję przypomina,Daniel robił u siebie naleśniki z mięsem, odwróciłam się od stołu i zobaczyłam że klęka, myślałam,że chce mnie przytulić a tu pierścionek.dodam,że pół roku byliśmy razem, pół roku zaręczyny i ślub:) wcześniej się przyjaźniliśmy na studiach a ja byłam w 3letnim związku i chłopak chciał się oświadczać,ale czułam,że to nie to. A z mężem w październiku była nasza 5rocznica ślubu:)
 
reklama
Do góry