reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja takie jak miałam to w ciązy byłam. Az dziwne ze niektórym osobom pozytywy wychodzą, choć w ciązy nie są.
Z tego wynika ze niektóre testy maja taka wade i jaki z tego wniosek...jezeli druga kreska nie pojawi sie w ciagu 5 min to wyrzucać bo po co sobie robic zbędne nadzieję
 
Mimo wszystko termin @ był wczoraj :) jutro się wszystko wyjaśni:)
No mam nadzieje ze jestes w ciąży. Ja tez jak byłam i zrobilam w dniu okresu wyszla blada druga kreska odrazu i caly czas byla taka sama to juz wiedzialam ze jestem bo mi nigdy okres sie nie spoznial a byl dxien czy dwa przed a skoro w dniu okresu go nie bylo to bylam pewna bez testu:tak: a tobie jak z cyklami jest opóźnia sie czy raczej nigdy?
 
Ciężko powiedzieć, to 4 cykl od odstawienia tabletek anty, więc mógł się wydłużyć...
1 cykl trwał 30 dni
2 cykl 30 dni
3 cykl 31 dni
I teraz 4 cykl... dziś 32 dc [emoji848]
 
Z tego wynika ze niektóre testy maja taka wade i jaki z tego wniosek...jezeli druga kreska nie pojawi sie w ciagu 5 min to wyrzucać bo po co sobie robic zbędne nadzieję
Ale to te kreseczki nie pojawialy sie w ciągu tych 5 min? Bo wydaje mi się ze dziewczynom pojawialy się wlasnie w terminowym czasie.
 
U nas też wszyscy chorzy, ja już prawie tydzień z bólem gardła chodzę, a jeszcze doszedł męczący kaszel. Ja przynajmniej w tym miesiącu nie doszukuję się objawów ciąży, bo u nas nie było w tym cyklu boboseksów :rofl2:
 
I niestety nasza kochana Azulka rzeczywiście usunęła konto :(:(:( Mam nadzieję jednak, że wróci niedługo do nas pochwalić się swoimi dwiema kreseczkami.
 
reklama
Do góry