reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

To co dziewczyny za chwilę kończymy ten Rok dla jednych szczesliwych dla innych troszkę mniej ale zaczynamy Nowy i wierzę w to że dla każdej z nas będzie to TEN rok :) nie ma co się poddawać w drodze do celu :)
Moje postanowienie noworoczne - zgubić 10kg ;P dlatego jeszcze dzisiaj nakupilam żarcia żeby od jutra się odchudzać ;P

No proszę Cię. Odchudzamy sie od 2 stycznia. Jutro takie święto i będziesz pościć? Ja tez biore tylek w troki. Moze uda mi sie wrocic do biegania[emoji16]
 
reklama
To co dziewczyny za chwilę kończymy ten Rok dla jednych szczesliwych dla innych troszkę mniej ale zaczynamy Nowy i wierzę w to że dla każdej z nas będzie to TEN rok :) nie ma co się poddawać w drodze do celu :)
Moje postanowienie noworoczne - zgubić 10kg ;P dlatego jeszcze dzisiaj nakupilam żarcia żeby od jutra się odchudzać ;P
Szczęśliwego Nowego roku [emoji6]
 
To co dziewczyny za chwilę kończymy ten Rok dla jednych szczesliwych dla innych troszkę mniej ale zaczynamy Nowy i wierzę w to że dla każdej z nas będzie to TEN rok :) nie ma co się poddawać w drodze do celu :)
Moje postanowienie noworoczne - zgubić 10kg ;P dlatego jeszcze dzisiaj nakupilam żarcia żeby od jutra się odchudzać ;P
Ja juz sie od 27 grudnia odchudzam:)juz nie moglam na siebie patrzec hehe
 
Dziewczynki [emoji176] Chciałabym Wam życzyć, aby ten nadchodzący rok był dla Was jeszcze lepszy niż ten który dziś kończymy [emoji176][emoji176] tym, które się starają o maleństwo życzę z całego serca, abyście ujrzały w końcu upragnione dwie kreseczki[emoji176][emoji176][emoji176][emoji176] a tym, które są już w ciąży życzę, aby to był spokojny stan dla Was i aby nasze maleństwa były zdrowe [emoji176][emoji176][emoji176][emoji176]
 
My ślub z M. wzięliśmy pół roku po narodzinach starszaka. Stwierdziliśmy, że to dobra chwila. Nasze rodziny na to nie nalegały. Sami chcieliśmy ślubu. Ja uważam, że dopóki jest się we dwoje to ślub nie jest mega ważny i nie trzeba się spieszyć z niczym. Ale w
Momencie kiery pojawiają sie dzieci to inna historia. Uważam, że dzieci powinny mieć pełnoprawna rodzinę. Mama i tata to małżeństwo.
Mnie kolezanka mowila, ze zalezalo jej na ślubie gdy zaszla w ciaze bo nie wyobrazala sobie sytuacji, gdzie ona ma inne nazwisko niz jej córka.

Ja za to tak sie przyzwyczailam, ze mam swoje nazwisko, ze jak juz zmienilam, to przez dlugi czas mi bylo nieswojo.
 
reklama
Do góry