reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A ja Wam i sobie życzę, żeby w tym nadchodzącym roku, w biegu po upragniona fasolkę nie zatracić samych siebie. Żeby pamiętać, że jesteśmy też partnerkami/żonami, córkami, przyjaciółkami. Żeby nie żyć tylko od okresu do okresu. Bo życie jest zbyt krótkie. A fasolki do nas przyjdą. Naprawdę jestem przekonana, że wszystkie znajdziemy swoją drogę do zostania mamami. Szczęśliwego Nowego Roku moje wirtualne przyjaciółki :* :* :*
Kochana [emoji8] Wzajemnie i dziękuję!
 
W ogóle jak rząd może stwierdzać życie w grzechu?! Religia to każdego osobista sprawa! Kościół nie powinien wtrącać się do polityki a polityka nie powinna wciągać kościoła w swoje sprawy! W takim razie ateiści, którzy są po apostazji powinni być zwolnieni z tego podatku. ;) Nie obowiązują ateistów zasady kościoła. W ogóle to jest chore, ten cały podatek! W Polsce rząd próbuje inwigilować swoich obywateli już pod każdym względem!

No za mało ściągają podatków jeszcze i muszą od innej strony wyciągnąć jeszcze więcej :angry:
 
Ja też Wam bardzo dziękuję za życzenia i również życzę staraczkom upragnionych kreseczek a tym co zaszły spokojnych ciąż i rozwiązań :) Szczęśliwego, zdrowego i najlepszego 2019 roku :D ;***
 
reklama
Do góry