reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No bo jakbyś opłaciła a potem i tak by poszło na złom to by Ci zwrócili różnicę, to co nie wykorzystane było. Ja ucząc się na błędach rodziców z niepłaceniem rachunków zawsze mam listę na tablicy korkowej do opłacenia bo nie chcę robić błędów takich co oni ale to długi i męczący temat. Mam nadzieję, że to ostatni problem u was i później już jakoś się ułoży, trzymam kciuki. ;*
Nauczka na przyszłość , żeby wszystko 3 razy sprawdzić... Też liczę , że się poukłada .. musi
 
Odzywam się dzisiaj, bo mamy gości i pewnie będzie zamieszanie. Jeszcze mam od rana siedzieć w garach [emoji52]

Niestety na koniec roku u mnie zwaliły się wszystkie kłopoty. I to te finansowe dodatkowo chyba jedne z gorszych.
Naprawdę wysiadam dziewczyny i nie wiem jak sobie to poukładam , ale walcze..
Cos z praca?mialas zmieniac dobrze pamietam?
 
Wczoraj już myślałam że prawie nikt nie został tutaj ze starających się ale widzę nowe ,,twarze" :)
My mieliśmy iść na sylwestra do mojego starego kumpla z pracy ale odechciało nam się bo to 40min drogi w jedną stronę a młody raz ma dobry humor na drugi dzień gorszy i nie wiadomo na co się trafi :) więc stwierdziliśmy że w tym roku posiedzimy sobie sami w trójkę. Będziemy mieć sylwestra z dwójką albo z jedynką ;P

Do mnie dzisiaj strasznie wróciły wspomnienia :) czekam aż taki sam dzień jak ten 2 lata temu w końcu się powtórzy :)
 
My z mężem jesteśmy ateistami ale kuzynki synek będzie miał komunie w 2019 a to bliska rodzina więc logiczne, że jesteśmy zaproszeni i tak się zastanawiać co młodemu dać, jaki prezent albo ile gotówki... Za moich czasów to 50zł czy 100zł w pamiątce to było już ekstra. ;P
tak jak mówisz... a to co się wyrabia to jest gruba przesada
 
Cos z praca?mialas zmieniac dobrze pamietam?

Miałam. Ale musiałabym zrezygnować ze studiów, a szkoda mi zawalić na drugim roku...
W pracy zostaje , bo w styczniu szefowa daje mi cały etat i to tylko tyle dobrego...
A co dokładnie się tam więcej u mnie dzieje to masz wyżej

A ja wróciłam z rodzinnej imprezy. Wszyscy wymeczeni po swietach[emoji23]. Jutro najgorszy dzien z calego roku. Nie wiem czy tylko ja nie lubie sylwestra? To jedyny dzien w roku w ktorym chcialabym się wyspać, ale się nie da bo jest glośno[emoji23]. Syn mi zapowiedzial noc gier, wiec coz... chocby ze wzgledu na niego nie będe o 20 lezec w pizamach w lozku. Wspolczuje sytuacji. Na pocieszenie u mnie tez nie kolorowo ale w pracy. Nawet sie zastanawialam czy by nie zak9nczyc staran, albo nie odroczyc, ale mąz mnie przekonal.

Z reszta i tak i tak sie nie udaje.

Trzymam kciuki , żeby Ci się uspokoiło w pracy.
Uda się kochana, zobaczysz [emoji8]



No musi musi. :) U nas póki co tylko pod górkę, może 2019 będzie z górki. ;) Ale życie to jedna wielka sinusoida. ;)

Tego Wam życzę, żeby było lżej niż ostatnimi czasy. A najważniejsze żeby zdrowie dopisywało bo bez tego to masakra
 
My z mężem jesteśmy ateistami ale kuzynki synek będzie miał komunie w 2019 a to bliska rodzina więc logiczne, że jesteśmy zaproszeni i tak się zastanawiać co młodemu dać, jaki prezent albo ile gotówki... Za moich czasów to 50zł czy 100zł w pamiątce to było już ekstra. ;P
U mnie w przyszłym roku mojego brata syn idzie do komunii.. Ale on przeżywa to, że prezenty będą super
 
reklama
My z mężem jesteśmy ateistami ale kuzynki synek będzie miał komunie w 2019 a to bliska rodzina więc logiczne, że jesteśmy zaproszeni i tak się zastanawiać co młodemu dać, jaki prezent albo ile gotówki... Za moich czasów to 50zł czy 100zł w pamiątce to było już ekstra. ;P
W tym roku robilam komunie synowi. To co sie dzialo dzien pozniej... rewia prezentowa. Sama bylam swiadkiem jak kolezanka syna dostala rower na komunię ale trafil jej sie nie taki jak chciala i siedziala obrazona w holu.
 
Do góry