reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
To tak, na imię mam Gosia, 21 lat (97'), za nami 25 cykli starań. Byłam w 4 ciążach - sierpień 2014 biochemiczna, potem w grudniu 2014 zaszłam w ciążę kolejną tym razem zakończoną w 10tc (ciąża ektopowa, pękł jajowód), w sierpniu tego roku biochemiczna i we wrześniu zaszłam ponownie ale poroniłam w 6tc, do tego podejrzenie zaśniadu groniastego. Jeszcze do października 2017 roku borykałam się z bardzo nieregularnymi cyklami, trwały po 50-60-80 dni. Wiele lekarzy twierdziło, że taka moja natura a w październiku 2017 zajął się w końcu mną dobry lekarz i ogarnął te moje cykle - przyczyną była słaba tarczyca. Teraz niestety po poronieniu znowu coś się rozregulowało, bo dzisiaj 53dc.

Ja Ciebie pamiętam z któregoś forum.. kwietniówki albo majówki ? Przykro mi, że znowu Ci się to przydarzyło, ale mam nadzieję, że się nie poddajesz i walczysz dalej ? :D
 
Odzywam się dzisiaj, bo mamy gości i pewnie będzie zamieszanie. Jeszcze mam od rana siedzieć w garach [emoji52]

Niestety na koniec roku u mnie zwaliły się wszystkie kłopoty. I to te finansowe dodatkowo chyba jedne z gorszych.
Naprawdę wysiadam dziewczyny i nie wiem jak sobie to poukładam , ale walcze..
 
Odzywam się dzisiaj, bo mamy gości i pewnie będzie zamieszanie. Jeszcze mam od rana siedzieć w garach [emoji52]

Niestety na koniec roku u mnie zwaliły się wszystkie kłopoty. I to te finansowe dodatkowo chyba jedne z gorszych.
Naprawdę wysiadam dziewczyny i nie wiem jak sobie to poukładam , ale walcze..
Walcz kochana :-*** przykro ze na sam koniec roku jeszcze masz problemy :-*** oby sie szybko poukladalo wszystko
 
U nas też kłopoty finansowe, do lutego powinniśmy się wygrzebać. Ale też jest kiepsko, także wiem mniej więcej co przeżywasz. Trzymam kciuki, aby chociaż sprawy finansowe Wam się poukładały jak najszybciej, bo to jest chyba najbardziej stresujące...
U mnie niestety nie wiem kiedy to nastąpi. Na koncie 100 zł .. w portfelu 100 zł...
W przyszłym tygodniu trzeba zapłacić za szkołę. Rachunki, jedzenie i wiadomo to co potrzebne..
A zgapiłam się z OC auta którym nie jeździłam i przyszła kara. Auto do remontu stało u mechanika. I teraz czeka mnie do 20 stycznia zapłata 4 tys... Jaka ja jestem zła na siebie [emoji58] nie wiem pójdę do radcy prawnego może się coś uda wywalczyć
 
reklama
Do góry