reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Kurde no....ale moze teraz u mnie sie rozkreci bo dalej nic.... a co dziwne temp spadala i sie zatrzymala na 36.9... jutro zrobie testa o ile dzis nie bedzie wodospadu [emoji23][emoji39]
To tak jak u mnie wczoraj jakieś lekkie plamionko i na tym koniec [emoji4] juz wczoraj sie skończyło i dziś odpukać spokój [emoji4] sprawdzałam w apce bo niestety nie pamiętam kiedy konkretnie mam mieć @. No i według "mój kalendarz" mam mieć dziś, a według flo w piątek. Rozbieżność duża, bo miałam ten incydent z ogromnym opóźnieniem i nawet apki zwariowały [emoji23][emoji23]
 
reklama
To tak jak u mnie wczoraj jakieś lekkie plamionko i na tym koniec [emoji4] juz wczoraj sie skończyło i dziś odpukać spokój [emoji4] sprawdzałam w apce bo niestety nie pamiętam kiedy konkretnie mam mieć @. No i według "mój kalendarz" mam mieć dziś, a według flo w piątek. Rozbieżność duża, bo miałam ten incydent z ogromnym opóźnieniem i nawet apki zwariowały [emoji23][emoji23]
Hehe ja mialam miec niby wczoraj ale juz sama nie wiem o co chodzi . Moze sie poprzestawialo przez wyjazd
 
Dziewczyny, w przyszłym cyklu będziemy testować złoty strzał. M wyjezdza i wraca dokładnie dzień przed owu, jeśli nic się nie przesunie. Skoro seksy co 2 dni nic nie dają, to teraz spróbujemy tak[emoji1]
 
Cześć dziewczyny [emoji8]

U mnie dzisiaj piękna pogoda, słoneczko mnie obudziło [emoji4] W planach sprzątanie, gotowanie, a potem do pracy!

Witam nowe koleżanki [emoji6]
Dziewczynki trzymajcie kciuki jutro 945 mam wizytę to będzie 5t5d także nie wiem co tam zastanę ;)
Kciuki zaciśnięte [emoji110][emoji110] Koniecznie daj znać po [emoji8][emoji8]
Dziewczyny wrocialam od gina okazało się ze mam owulacje lekarz po usg kazał mi natychmiast wracać do domu i brać się do pracy mam dwa pęknięte pecherzyki jeden z prawej drugi z lewej strony [emoji5]
Działajcie i czekamy na II kreski !
A ja wiedziałam, że @ się rozkręci no i jest wodospad :|

Zapisuję 1dc
Przykro mi [emoji53] Ale tak jak mówisz kolejny cykl , nowa nadzieja.. oby już ostatni
Widzę, że temat wymarzonych odstępów między dziećmi już był, to ja zapytam o wymarzoną płeć. Macie jakieś preferencje, czy jest Wam to zupełnie obojętne ?
Jeśli by Nam się udało to ja chciałabym mieć syna, ale najważniejsze jest żeby dziecko było zdrowe [emoji846]
Kurde no....ale moze teraz u mnie sie rozkreci bo dalej nic.... a co dziwne temp spadala i sie zatrzymala na 36.9... jutro zrobie testa o ile dzis nie bedzie wodospadu [emoji23][emoji39]
Może coś z tego będzie, trzymam kciuki żeby tego wodospadu nie było [emoji110][emoji110]
To tak jak u mnie wczoraj jakieś lekkie plamionko i na tym koniec [emoji4] juz wczoraj sie skończyło i dziś odpukać spokój [emoji4] sprawdzałam w apce bo niestety nie pamiętam kiedy konkretnie mam mieć @. No i według "mój kalendarz" mam mieć dziś, a według flo w piątek. Rozbieżność duża, bo miałam ten incydent z ogromnym opóźnieniem i nawet apki zwariowały [emoji23][emoji23]
Oby to oznaczało coś innego. Oby żadna @ nie przylazła ,a były II kreski
Dziewczyny, w przyszłym cyklu będziemy testować złoty strzał. M wyjezdza i wraca dokładnie dzień przed owu, jeśli nic się nie przesunie. Skoro seksy co 2 dni nic nie dają, to teraz spróbujemy tak[emoji1]
Oby ten złoty strzał był szczęśliwy [emoji7]
 
Cześć :-) Podczytuję Was dalej, choć nie na bieżąco, bo dużo piszecie :-)Cały czas mam nadzieję, że Mikołaj przyniesie wysyp II kreseczek na forum [emoji173][emoji109][emoji173]

@ PatPatPat Przykro mi miałam nadzieję, że tym razem się uda. Oby grudzień był tym ostatnim cs, będę trzymać kciuki [emoji109]
@Fizzymensa, Flor87,MasterKa oby wredna @ się nie rozkręciła [emoji173]
Ja czekam na pierwszą wizytę, w piątek, to będzie 7+1 mam nadzieję, że już usłyszę serduszko [emoji173] Strasznie się tym wszystkim stresuję, a to dopiero początek. Trzymajcie kciuki [emoji109]
 
Ja to chciałam miec coreczke, bo strasznie uwielbiam ciuchy dziewczece jest taki duzy wybor I mozna tak ladnie ubierac, pozniej rozne fryzurki robic itd. Moj tż chcialby syna jak typowy facet [emoji2] ale co by nie bylo I tak bede kochac - najwazniejsze , zeby bylo zdrowe [emoji6] ale kiedys z wrozby obraczką czy pierścionkiem wyszedł mi 1 syn, więc wydaje mi się, ze najprędzej jak bd to wlasnie syn - a te wróżby wiekszosci się sprawdzaja [emoji16]
Mi się nie sprawdzilo [emoji6] wyszło mi, że będę miała syna... A mam córkę [emoji39]

Ale kiedyś napisałam do wróżki... co smieszne znalazlam ja na allegro [emoji23]i kurczę muszę powiedzieć, że wszystko się sprawdziło :) 2017 urodziłam córkę i w 2018 wzięłam ślub [emoji6]
Choć wtedy sobie myślałam " napisała to co jej przyszło do głowy ... yhy " A tu proszę [emoji23]
 
Hej dziewczyny ostatnio bardzo rzadko tu zagladam:hmm: cały czas coś probowalam poczytać to wszystko do tylu2 ale za dużo tego jest:shocked2: ja mam chyba cykl bezowulacyjny a raczej napewno... Dziś 17dc wiec raczej owu juz nie będzie. Widzę że o choinkach pisalyscie ja tym razem pierwszy raz zamowilam sobie choinke na pinu ubrana już z czerwono złotymi dodatkami chcialam ja na 21 ale niestety terminow juz nie miała więc 13 mi przywiezie. Ubierać będziemy choinkę u dzieciaków w pokoju niech mają frajde:tak: Miłego dnia:wink:
 
Dziewczyny, w przyszłym cyklu będziemy testować złoty strzał. M wyjezdza i wraca dokładnie dzień przed owu, jeśli nic się nie przesunie. Skoro seksy co 2 dni nic nie dają, to teraz spróbujemy tak[emoji1]
Oby to był trafny strzał. Takie wyposzczone i wypoczęte plemniki moze zdzialają cuda[emoji16].
Widzę, że temat wymarzonych odstępów między dziećmi już był, to ja zapytam o wymarzoną płeć. Macie jakieś preferencje, czy jest Wam to zupełnie obojętne ?
Ja mam syna i teoretycznie pasowałaby córka do pary, ale fajnie byloby miec jeszcze jednego syna. I tak sobie myśle, ze zupełnie mi obojętne co będzie.
 
Hej dziewczyny ostatnio bardzo rzadko tu zagladam:hmm: cały czas coś probowalam poczytać to wszystko do tylu2 ale za dużo tego jest:shocked2: ja mam chyba cykl bezowulacyjny a raczej napewno... Dziś 17dc wiec raczej owu juz nie będzie. Widzę że o choinkach pisalyscie ja tym razem pierwszy raz zamowilam sobie choinke na pinu ubrana już z czerwono złotymi dodatkami chcialam ja na 21 ale niestety terminow juz nie miała więc 13 mi przywiezie. Ubierać będziemy choinkę u dzieciaków w pokoju niech mają frajde:tak: Miłego dnia:wink:
Czemu uwazasz ze jak jest 17 dc te owu nie będzie? Mało ktora kobieta owulacje ma non stop 14 dc.
 
reklama
Widzę, że temat wymarzonych odstępów między dziećmi już był, to ja zapytam o wymarzoną płeć. Macie jakieś preferencje, czy jest Wam to zupełnie obojętne ?

Po stracie córeczki marzy mi się żeby była córka:) jak nie wiedziałam co będziemy mieli było mi obojetne.

No i ja w nocy też dostałam @. 2 cykl będzie..
 
Do góry