reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Zrobiłam ten test [emoji12] negatywny. [emoji35]
Można iść spokojnie spać [emoji23] choć nie , bo teraz sobie wmawiam, że ten pre-test jakiś mało czuły... [emoji849] toz to cionza jak nic, a on mi biel pokazuje [emoji49] [emoji23]
Eejj a czemu nie robisz rano ? [emoji57][emoji110][emoji110][emoji110]
A ja dzisiaj szukałam w aptekach żelu conective plus i nigdzie nie było.... W jednej na zamówienie a w innej pani patrzyła na mnie jakbym z choinki spadła....
To ja tak mialam z termometrem owulacyjnym [emoji85] babki w aptece albo nie mialy albo patrzyly na mnie jakby kosmite zobaczyly
Witam się dziewczynki w weekendzie chodź ja już w pracy od półtorej godziny [emoji14] dziś 29 dc i tez mnie kusi jak was na test [emoji14] temp cały czas 37,2 ale wiem ze to akurat żaden wyznacznik bo może spać przed sama @ :/ :( mierze dopiero od połowy cyklu jak byłam u gin i kazał ale wrzucę wam wykres. :) życzę każdej udanego weekendu i więcej ciepełka bo zimno dziś mega [emoji28]Zobacz załącznik 921125
Jeśli bylas u lekarza w czasie owu, i te temperatury juz są mierzone po owulacji to mysle ze mozesz sprobowac zatestowac [emoji110] ale poczekala bym jeszcze kilka dni [emoji6]
Udalo mi sie ciastko![emoji173]
Jest wspaniałe[emoji7][emoji16][emoji13][emoji39]Zobacz załącznik 921147
Ale wygląda [emoji7]
Kochana zjedz za mnie kawałek bo ja nie moge nawet [emoji24]
 
Jak wpiszesz w youtube "ciasto batoniki" to tam pani Magda chyba, ladnie wszystko robi:) a tak bardzo ogolnie to sa: pepittki,na to masa z kremowki+biala czekolada+ dmuchany ryz,znow pepitki i to zalac czekolada rozpuszczona i do lodowki zeby sie scielo.I jest prawie jak kinder country batonik:)taki duuuzzyyy
 
Trochę z innej beczki poradźcie dziewczyny co kupić 7 letniej dziewczynce która w grudniu ma urodziny także kumulacja Mikołaj, Święta i urodziny, to chrześnica mojego M:)

W zależności jakie rzeczy już posiada , ale ja bym stawiała na jakieś puzzle , gry planszowe takie rzeczy rozwijające , jakieś experymentowe zestawy są, ostatnio znajomych córka dostała zestaw do samodzielnego zrobienia błyszczyka, teraz te dziewczynki to chyba lubią te "Slime" takie glutki rozciągliwe, chyba , że nie wszystkie się tym interesują :D
 
reklama
Zawsze się znajdą jakieś plusy i minusy [emoji4] ważne, że nie dobierasz sobie wiele do głowy [emoji1] my tez mamy w 2019 wesela sztuk 2 [emoji1787] i na jednym będę świadkowac. Cbyba ze w ciąży zaawansowanej bede to nie. Ale nic sie na to nie zanosi, bo w sumie nawet nie wiem jakie dni teraz miałam jak był mąż, więc sama nie wiem na czym stoje [emoji1787] musiałam dać odpocząć głowie, bo zwariować idzie od tego myślenia [emoji57]

Hehe ja też miałam być świadkową i odmówiłam, bo myślałam , że szybko uda mi się zajść w ciążę a jeszcze nie jestem , a minęło od wesela prawie 2 miesiące :confused:
No ale nic, panna młoda porypana to i dobrze, że nie byłam świadkową :-D
 
Do góry