reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
5 dni do okresu,ale nic sie nie dzieje,cycki moge se ugniatac jak ciasto i nic mnie nie bola,brzuch tez nic,sluz przed okresowy.nie ludze sie,mam nadzieje ze przyjdzie szybciej niz 5 grudnia:)
Pamietaj ze brak objawow to tez objaw[emoji5]
Trzymam kciuki aby@ nie przyszla[emoji106][emoji123]
 
Zrobiłam ten test [emoji12] negatywny. [emoji35]
Można iść spokojnie spać [emoji23] choć nie , bo teraz sobie wmawiam, że ten pre-test jakiś mało czuły... [emoji849] toz to cionza jak nic, a on mi biel pokazuje [emoji49] [emoji23]
 
A jak tam dziewczyny Andrzejki bylyscie gdzieś tydzien temu albo teraz idziecie? My robimy domowke u siostry jutro kazda cos robi do jedzenia i będzie imprezka:tak::tak::tak: trzeba się trochę odstresowac:rolleyes: w tym cyklu w ogole nie myślę o ciąży owulacji itd choć jeszcze raczej jej nie było a przy moich cyklach to jutro ostatni dzień byl by chyba ze tym razem sie opozni i wtedy okres sie pierwszy raz spozni tak jak ostatnio sie przyspieszył. :laugh2: Choc może byc tak ze ten cykl będzie bez owu. Ale tak jak mówię nie mysle o tym teraz przed nami święta Sylwester...czas który lubię:wink:
 
A ja dzisiaj szukałam w aptekach żelu conective plus i nigdzie nie było.... W jednej na zamówienie a w innej pani patrzyła na mnie jakbym z choinki spadła....
 
Zrobiłam ten test [emoji12] negatywny. [emoji35]
Można iść spokojnie spać [emoji23] choć nie , bo teraz sobie wmawiam, że ten pre-test jakiś mało czuły... [emoji849] toz to cionza jak nic, a on mi biel pokazuje [emoji49] [emoji23]

Rano mogłaś zrobić! Mi w pierwszej ciąży pink w ogóle nie wyszedł a inny był już pozytywny, ale wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, ze jest coś takiego jak czułość testów
 
A ja dzisiaj szukałam w aptekach żelu conective plus i nigdzie nie było.... W jednej na zamówienie a w innej pani patrzyła na mnie jakbym z choinki spadła....

U mnie w jednej aptece mieli ale uwaga 86zl wiec odpuściłam a w drugiej Pani pytała co to jest i odpowiedziała, ze takich cudów to jeszcze nie było [emoji23] jeśli w tym msc przyjdzie @ to sobie zamówię przez internet, bo ze śluzem to u mnie akurat zawsze był problem wiec jak ma pomoc to czemu nie :)
 
reklama
A u mnie jakiś dół, wydaje mi się, że nigdy nie zajde :-( :( W dodatku już 5 dni mam mega wrażliwe sutki, chyba prolaktyna mi skoczyła.
Nie wiecie czy po 21 dc jest jakiś sens badać progesteron ? Czy on między 21 dniem a okresem każdego dnia się obniża ? Czy spada gwałtownie dopiero chwilę przed miesiączką ?
 
Do góry