reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Pazurki masz jakies ciekawe[emoji7]
Sweterek (mój mąż nazywa ten efekt bieżnikiem na oponie)[emoji23] plus nude a na nich złota folia [emoji2]
20181122_164212.jpeg
 

Załączniki

  • 20181122_164212.jpeg
    20181122_164212.jpeg
    33,5 KB · Wyświetleń: 326
reklama
Dokładnie [emoji2] az w koncu my nie będziemy mogły [emoji179]
Hehe dokładnie :) w sumie tak sobie siedzę i myślę, że może dobrze, że w tym miesiącu nie wyszło bo mam za rok 2 wesela i chciałabym na nich być, a jakbym zaszła w poprzednim cyklu to bym się chyba na porodówce bawiła a nie weselu :p
 
Hehe dokładnie :) w sumie tak sobie siedzę i myślę, że może dobrze, że w tym miesiącu nie wyszło bo mam za rok 2 wesela i chciałabym na nich być, a jakbym zaszła w poprzednim cyklu to bym się chyba na porodówce bawiła a nie weselu :p
Zawsze się znajdą jakieś plusy i minusy [emoji4] ważne, że nie dobierasz sobie wiele do głowy [emoji1] my tez mamy w 2019 wesela sztuk 2 [emoji1787] i na jednym będę świadkowac. Cbyba ze w ciąży zaawansowanej bede to nie. Ale nic sie na to nie zanosi, bo w sumie nawet nie wiem jakie dni teraz miałam jak był mąż, więc sama nie wiem na czym stoje [emoji1787] musiałam dać odpocząć głowie, bo zwariować idzie od tego myślenia [emoji57]
 
reklama
Zawsze się znajdą jakieś plusy i minusy [emoji4] ważne, że nie dobierasz sobie wiele do głowy [emoji1] my tez mamy w 2019 wesela sztuk 2 [emoji1787] i na jednym będę świadkowac. Cbyba ze w ciąży zaawansowanej bede to nie. Ale nic sie na to nie zanosi, bo w sumie nawet nie wiem jakie dni teraz miałam jak był mąż, więc sama nie wiem na czym stoje [emoji1787] musiałam dać odpocząć głowie, bo zwariować idzie od tego myślenia [emoji57]
Ja cały czas próbuje znaleźć lekarstwo na to żeby o tym nie myśleć bo idzie zwariować ale jeszcze nic skutecznego nie wymyśliłam :p mam teraz postanowienie, że w kalendarzyk wchodzę byle tylko zaznaczyć początek i koniec @, no i jak już czuję, że @ idzie to żeby się przygotować. A nie patrzę kiedy dni płodne, owulacja itp :)
 
Do góry