reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Chwilę mnie nie było jakaś aktualizacja apki i ja nie wiedziałam jak was odszukać ;P
Daje znać po wizycie u Endo :) wyniki mam dobre jeśli chodzi o ft4 i ft3 poprawa natomiast że TSH uparte jak osioł dostałam jednak dawkę 50 przez cały czas no i ciekawe czy tym razem spadnie mi poniżej 2 bo do tego dążę tak 1-1.5 będzie dla mnie idealne ;)
A co u mnie poza tym to mam 3dc na szczęście okres pomimo tego według mnie cyklu bez owulacji postanowil się za długo nie droczyc bo tylko 2 dni ;P ale jest jakiś taki bardziej obfity mam wrażenie że te okresy od kiedy zaczęliśmy się starać były jakieś takie krótsze i skąpe a ten jest obfitszy ciekawe kiedy się skonczy mam nadzieję że szybko :)
I już jutro mój najukochańszy miesiac, uwielbiam grudzien uwielbiam święta uwielbiam sylwestra bo zawsze liczę że nowy rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i liczę że w nowym roku każda z nas zobaczy upragnione 2 kreski :)
Nowy rok bedzie lepszy dla kazdej z Nas[emoji173]
 
reklama
Pozdrawiam dziewczynki w ten piątkowy wieczór [emoji8] mnie jakiś smuteczek dopadł i stwierdziłam, ze na poprawę nastroju napije się ulubionego winka...
20181130_185941.jpeg
 

Załączniki

  • 20181130_185941.jpeg
    20181130_185941.jpeg
    73,5 KB · Wyświetleń: 315
Chwilę mnie nie było jakaś aktualizacja apki i ja nie wiedziałam jak was odszukać ;P
Daje znać po wizycie u Endo :) wyniki mam dobre jeśli chodzi o ft4 i ft3 poprawa natomiast że TSH uparte jak osioł dostałam jednak dawkę 50 przez cały czas no i ciekawe czy tym razem spadnie mi poniżej 2 bo do tego dążę tak 1-1.5 będzie dla mnie idealne ;)
A co u mnie poza tym to mam 3dc na szczęście okres pomimo tego według mnie cyklu bez owulacji postanowil się za długo nie droczyc bo tylko 2 dni ;P ale jest jakiś taki bardziej obfity mam wrażenie że te okresy od kiedy zaczęliśmy się starać były jakieś takie krótsze i skąpe a ten jest obfitszy ciekawe kiedy się skonczy mam nadzieję że szybko :)
I już jutro mój najukochańszy miesiac, uwielbiam grudzien uwielbiam święta uwielbiam sylwestra bo zawsze liczę że nowy rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i liczę że w nowym roku każda z nas zobaczy upragnione 2 kreski :)
Ja też na początku dostałam dawkę 25, po dwóch miesiącach kontrola, okazało się, że nawet tsh ciut wzrosła i endokrynolog powiedziała mi, że idziemy na całego żeby szybko na dzidzi przygotować i dała dawkę 50/75. Ta dopiero podzialala i tsh utrzymuje się poniżej 2
 
Ja też właśnie przyjechałam z Tesco z zapasem wina i zaraz się troszkę poodchamiam po tym tygodniu. I tak mam @ to mogę wypić :p
Hehe to masz zielone światło na winko [emoji2] ja w sumie nawet nie wiem kiedy mam mieć bo nie sprawdzałam apki [emoji1787] alw jakoś w połowie grudnia z tego co pamiętam [emoji2] nie mam juz ochoty tego sprawdzac [emoji1422]
 
Chwilę mnie nie było jakaś aktualizacja apki i ja nie wiedziałam jak was odszukać ;P
Daje znać po wizycie u Endo :) wyniki mam dobre jeśli chodzi o ft4 i ft3 poprawa natomiast że TSH uparte jak osioł dostałam jednak dawkę 50 przez cały czas no i ciekawe czy tym razem spadnie mi poniżej 2 bo do tego dążę tak 1-1.5 będzie dla mnie idealne ;)
A co u mnie poza tym to mam 3dc na szczęście okres pomimo tego według mnie cyklu bez owulacji postanowil się za długo nie droczyc bo tylko 2 dni ;P ale jest jakiś taki bardziej obfity mam wrażenie że te okresy od kiedy zaczęliśmy się starać były jakieś takie krótsze i skąpe a ten jest obfitszy ciekawe kiedy się skonczy mam nadzieję że szybko :)
I już jutro mój najukochańszy miesiac, uwielbiam grudzien uwielbiam święta uwielbiam sylwestra bo zawsze liczę że nowy rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i liczę że w nowym roku każda z nas zobaczy upragnione 2 kreski :)
Cieszę się że wyniki się poprawiają i że teraz masz większa dawkę to na pewo tsh spadnie :)
 
reklama
Do góry