reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Powiem wam że się uśmiałam na głównym forum Dziewczyna napisała że zobaczyła dwie kreski że się nie spodziewała i pyta kiedy iść do lekarza jakie robić badania itp rozgorzała dyskusja milion porad idź na bete zrób to badanie zrób tamto badanie, zeszło na to że teraz dużo kiebiet zmaga się z tarczycą i wkońcu jakaś mądra pisze ze starsze panie urodzone przed czarnobylem to już nie kobiety które powinny rodzić dzieci :errr::errr::errr:rzadko się udzielam tak na ogólnym ale jej odpisałam :D:D:D
Hahahah! :D :D no tak, lepiej już się do piachu szykować :D
 
reklama
No tu sie zgodzę ze psycholki sie zdarzają[emoji14]
Ale ona no ewidentnie tak mnie wkurzyla tymi tekstami ze szok [emoji53] nie wiem juz czy to hormony czy zwyczajnie tak na mnie zadzialalo to co pisała wrrr

A jak ty sie czujesz ?
Tez musialam cos dorzucic od siebie tej dziewuszce bo mnie oczy zabolaly po przeczytaniu jej wypocin[emoji23]
 
A wiesz ze przez ostatnie dwa dni właśnie jak starsza pani :D:D:errr:troche męczą mnie mdłości ale wieczorami i ostatnio przysnełam w poczekalni czekając na wizytę ;)takze takie dolegliwości moge mieć ;)
Eee tam jak starsza pani to i ja ostatnio sie czuje a przeciez dopiero mam 22 [emoji14] tu boli, tam strzyka, glowa peka i te sprawy [emoji14] w dodatku albo macica zaczyna mi uciskac na jakis nerw albo zaczyna mi sie rwa bo od dobrych 3 tygodni boli mnie od krzyza, przez posladek (najgorzej) udo i az do palcow prawej nogi [emoji19] a od wczoraj jest najgorzej [emoji19]

Co do mdłości wieczorami to sie śmiałam ze kto to wymyslil nazwe poranne mdłości [emoji14] u mnie tez byly zwlaszcza po poludniu i wieczorem [emoji6] oby szybko ci przeszlo, spróbuj pic ciepła herbate miętowa, mnie ratowala wieczorami [emoji6]
 
Trochę z innej beczki poradźcie dziewczyny co kupić 7 letniej dziewczynce która w grudniu ma urodziny także kumulacja Mikołaj, Święta i urodziny, to chrześnica mojego M:)
Ja jestem za tym aby dzieciom kupować prezenty z ktorych moga pozniej korzystać, ktore nie pojda w kąt.
My chrzesnicy mojego męża na mikolaja, urodziny, kupowalismy książki np encyklopedie, słowniki, często jakies cieple bluzy na zimę z jej ulubionymi postaciami z bajek itp, gry planszowe.
Teraz wlasnie dostanie od Nas na Mikołaja gre Monopoly, czapke, szalik, rekawiczki w komplecie i trochę slodyczy[emoji5]
 
Ja jestem za tym aby dzieciom kupować prezenty z ktorych moga pozniej korzystać, ktore nie pojda w kąt.
My chrzesnicy mojego męża na mikolaja, urodziny, kupowalismy książki np encyklopedie, słowniki, często jakies cieple bluzy na zimę z jej ulubionymi postaciami z bajek itp, gry planszowe.
Teraz wlasnie dostanie od Nas na Mikołaja gre Monopoly, czapke, szalik, rekawiczki w komplecie i trochę slodyczy[emoji5]
Właśnie ostatnio z nią rozmawialiśmy czy pisała list do Mikołaja a ona mówi że jej grubas nigdy nie przynosi co ona napisze a moj M mówi do niej może mu się na magazynie skończyły i tak się śmiałam z ich rozmowy :Dtakze czekamy na ten jej list i chyba cos z niego wybierzemy ;)
 
Właśnie ostatnio z nią rozmawialiśmy czy pisała list do Mikołaja a ona mówi że jej grubas nigdy nie przynosi co ona napisze a moj M mówi do niej może mu się na magazynie skończyły i tak się śmiałam z ich rozmowy :Dtakze czekamy na ten jej list i chyba cos z niego wybierzemy ;)
O jaa grubas[emoji16][emoji16][emoji23][emoji23]
Dobre[emoji23][emoji23]
 
Chwilę mnie nie było jakaś aktualizacja apki i ja nie wiedziałam jak was odszukać ;P
Daje znać po wizycie u Endo :) wyniki mam dobre jeśli chodzi o ft4 i ft3 poprawa natomiast że TSH uparte jak osioł dostałam jednak dawkę 50 przez cały czas no i ciekawe czy tym razem spadnie mi poniżej 2 bo do tego dążę tak 1-1.5 będzie dla mnie idealne ;)
A co u mnie poza tym to mam 3dc na szczęście okres pomimo tego według mnie cyklu bez owulacji postanowil się za długo nie droczyc bo tylko 2 dni ;P ale jest jakiś taki bardziej obfity mam wrażenie że te okresy od kiedy zaczęliśmy się starać były jakieś takie krótsze i skąpe a ten jest obfitszy ciekawe kiedy się skonczy mam nadzieję że szybko :)
I już jutro mój najukochańszy miesiac, uwielbiam grudzien uwielbiam święta uwielbiam sylwestra bo zawsze liczę że nowy rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i liczę że w nowym roku każda z nas zobaczy upragnione 2 kreski :)
 
Trochę z innej beczki poradźcie dziewczyny co kupić 7 letniej dziewczynce która w grudniu ma urodziny także kumulacja Mikołaj, Święta i urodziny, to chrześnica mojego M:)
Polecam szybkie kubeczi. Fast cubs czy jakos tak. Gra sie w 2 do 4 osób, a tyle przy tym dobrej zabawy:). Przetestowane na moim synu i jego kolegach, kuzynkach i na nas rodzicach. Super gra, 7 latka spokojnie ogarnie.
 
reklama
Trochę z innej beczki poradźcie dziewczyny co kupić 7 letniej dziewczynce która w grudniu ma urodziny także kumulacja Mikołaj, Święta i urodziny, to chrześnica mojego M:)
Ostatnio kupilsmy chrzesnicy mojego męża (też ma 7 lat ta chrzesnica) zestaw taki do makijażu dla dzieci (byl w tesco) i do tego kolczyki srebrne [emoji2]
 
Do góry