reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć dziewczyny [emoji4] Miłego dnia [emoji5]

A co do ćwiczeń[emoji39] to ćwiczę pośladki z Fit Lovers 10minutowy trening, boczki z Tiffany- ale jak dla mnie to takie cardio a przy okazji pracuje brzuszek i boczki[emoji13] tez trwa 10 minut. Do tego 20 minut kręcę hula hop i robie 50 brzuszków. I to wszystko jak na razie. Moze z czasem przejde do dluzszych cwiczen. Ale na razie korzystam z takich krotkich aby za szybko sie nie zniechęcić[emoji39]
Ja jestem zadowolona z tych cwiczen. Lepsze to niż nic[emoji4]

Ooo to też skorzystam, bo trzeba poprawić boczki [emoji12]


Dziewczyny jestem taka wściekła.... [emoji26] dwa lata temu z mężem kupiliśmy wymarzone mieszkanie i czego ja się dziś dowiedziałam? Ze kilka dni temu do klatki obok wprowadziła się jego była... :/ niby nic takiego, bo ja do niej nic nie mam, bo co mam mieć, ale ona jest taką dziwą typiarą. Jest bardzo bezczelna i od kiedy dowiedziała się ze bierzmy ślub to robiła nam już przeróżne świństwa - próbowała zaprzyjaźnić się z moimi siostrami, udostępnia jakieś banały na Facebooku, na ulicy potrafi walnąc taki tekst ze niby nie do mnie ale tak bym go usłyszała... kiedyś jak byłam w ciąży ( jaszcze nie wiedziałam kin jest ) i szlam w butach na koturnie a ona do mnie „ żeby paniusia się nie przewróciła, bo jeszcze poroni” a ja wielki szok, kto to jest i skad się ze ja w ciąży i powiedziałam mężowi a on ze to jego była i nie wie skad ona wie o ciąży. Masakra. Mam nadzieje, ze te mieszkanie tylko wynajęli i kiedyś się wyprowadza stad:(

Najgorsza sytuacja , może nie zwracanie uwagi na nią coś da.. Znudzi się jej i odpuści. Oby tak było. Nie lubię takich babek , było co było i powinna dać Wam spokój skoro oboje mają swoje życie i nic ich nie łączy


Cześć dziewczyny. Dołączam do Was bo w grupie raźniej. Mam na imię Ania i to będzie mój 8 cykl starań.[emoji4]

Witaj [emoji4]
 
reklama
@Kamila brzuszek super , córcia też już tak duża jak to zleciało dopiero takie groszki malutkie oglądałyśmy [emoji7] Same dobre wieści i oby tak zostało do końca!!!!

@nat świetny występ. Brzuszek i maluszek cudo [emoji7] Niech sobie dalej rosną zdrowo !!

@Genadia piękny przyrost [emoji8]
Witam od rana prawie o 5.
Zdrowie nadal nadszarpnięte ale niestety do pracy isc trzeba :(

Piękne brzusie od rana widzę nadrabiając forum [emoji7] ach chce juz swój! Oby dalej też tak spokojnie rosły. [emoji1307]
Dużo zdrówka [emoji8]
Cześć :) a ja niestety 1 dc nie mam niespodzianki na urodziny, następny cykl pewnie też nic nie wyjdzie bo @akurat ma być na święta i pewnie od samego myślenia jakby było super zajść na święta to nie zajde. Miłego dnia Wam życzę
Szkoda, nigdy nie mów chop akurat może się uda, trzymam bardzo mocno kciuki za to [emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny jestem taka wściekła.... [emoji26] dwa lata temu z mężem kupiliśmy wymarzone mieszkanie i czego ja się dziś dowiedziałam? Ze kilka dni temu do klatki obok wprowadziła się jego była... :/ niby nic takiego, bo ja do niej nic nie mam, bo co mam mieć, ale ona jest taką dziwą typiarą. Jest bardzo bezczelna i od kiedy dowiedziała się ze bierzmy ślub to robiła nam już przeróżne świństwa - próbowała zaprzyjaźnić się z moimi siostrami, udostępnia jakieś banały na Facebooku, na ulicy potrafi walnąc taki tekst ze niby nie do mnie ale tak bym go usłyszała... kiedyś jak byłam w ciąży ( jaszcze nie wiedziałam kin jest ) i szlam w butach na koturnie a ona do mnie „ żeby paniusia się nie przewróciła, bo jeszcze poroni” a ja wielki szok, kto to jest i skad się ze ja w ciąży i powiedziałam mężowi a on ze to jego była i nie wie skad ona wie o ciąży. Masakra. Mam nadzieje, ze te mieszkanie tylko wynajęli i kiedyś się wyprowadza stad:(
Takie jednostki spoleczne najlepiej ignorować.[emoji16] Wiem ze ciezko to przychodzi, ake uwierz ze tak bedzie lepiej. Gdy będziesz sie z Nia wdawac w dyskusje tylko sobie zaszkodzisz i bedziesz bardziej to przezywac wszystko. Olej idiotke i tyle.
Mijaj ja z usmiechem na twarzy, cyc do przodu i bedzie dobrze[emoji173]
 
Hej dziewczynki [emoji1] ja już wyprawiłam małżonka w delegację, ale teraz tylko na 3 tygidnie, także mam nadzieję, że szybko zleci [emoji1] pięknie brzuszki tu widzę [emoji173][emoji173][emoji173] az się marzy taki mieć [emoji1] miłego dnia wszystkim [emoji179]
 
Hej u mnie coraz mocniejszy ból jajników;( powiedzcie czy pęcherzyki 15x12 mm w 14 dc czy jeszcze urośnie dzisiaj jest 15 dc przy niereguralnych cyklach :) ginekolog mi poradził żeby poznać siebie to warto robić testy owulacyjne i mój dzisiejszy jest bardziej ciemniejszy niż tamte :) może coś się szykuje :)
20181128_092931.jpeg
 

Załączniki

  • 20181128_092931.jpeg
    20181128_092931.jpeg
    49,3 KB · Wyświetleń: 392
Cześć :) a ja niestety 1 dc nie mam niespodzianki na urodziny, następny cykl pewnie też nic nie wyjdzie bo @akurat ma być na święta i pewnie od samego myślenia jakby było super zajść na święta to nie zajde. Miłego dnia Wam życzę

Kochana , nie martw się my też mamy mieć na święta @ z niektórymi dziewczynami , ja mam 3dc :p i też raczej nic z tego nie będzie na święta :/
 
reklama
Witaj[emoji173]
Powiedz cos o sobie, starasz sie o pierwsze dziecko? Masz jakies problemy zdrowotne?
Mam 9 letniego syna, który był ogromną niespodzianką[emoji16]. Jedyne problemy o jakich mi wiadomo, to nadwaga i nieregularne cykle. Owulacje mam późną bo w okolicach 16 -20 dnia. Podczas tych 8 miesiecy starań przyplątala mi sie rwa kluszowa, na którą dostalam silne leki i przytylam 9 kg plus rozregulowaly mi mocno cykle. Ale teraz powoli normują sie do 28-33 dniowych. W styczniu planuję wizytę u lekarza i badania hormonalne i inne kwiatki, które lekarz zaleci. Zobaczymy co wyjdzie. A na tą chwilę ostatni cykl staramy sie sami, a ja musze zrzucić trochę kg.
 
Do góry