reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Za dużo piszecie! Znowu mam zaległości :p
Wczoraj miałam mega emocjonalny dzień :)
Najpierw prenatalne, brzdąc zdrowy i rośnie jak byk, 6,5cm, termin przesunął się na 05.06.
Zobacz załącznik 920031

A wieczorem koncert! Co to za wspaniałe uczucie tak śpiewać w teatrze :D
Mam krótkie nagranie fragmentu, jak ktoś ciekawy:

Dzisiaj pół żywa siedzę w pracy :p
Co u Was?
Piękne to ;) mega radość musi sprawiać takie spiewanie:)
 
reklama
A mnie rozkłada przeziębienie :/

Nie dobrze :( mnie ucho bolało w tamtym tyg i byłam u lekarza , ale stwierdził , że to nie żadne zapalenie tylko albo stan zapalny w środku albo od ósemki może być i dała mi skierowanie do laryngologa albo pójść do dentysty, ale wyjechałam na weekend i mi przeszło jakoś samo ;)
 
Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] ja wierze ze kazda z was doczeka sie juz niedługo tego upragnionego brzdąca [emoji7]
Dziewczyny odebrałam wyniki.
Testosteron okej ładnie spadł
Ale TSH mnie zaskoczyło ponad 3 [emoji44][emoji44]
Hmm a badalas cos jeszcze czy tylko samo tsh ?
Bylam dzis po pare szmatek dla siebie w ciuchu i upolowalam to cudeńko za złotówkę[emoji7]
Ma lekko wybrudzony kołnierzyk, ale poza tym jest w stanie idealnym[emoji4]
Pokazałam mężowi, i mówię mu ze kupiłam bo szkoda było nie wziąć i ze moze komuś oddam, myślałam ze mnie opieprzy ze kupuje teraz takie rzeczy...a On do mnie ze bardzo ładne i żebym nikomu nie oddawała bo Nam sie przyda[emoji173]
Byliśmy też w biedrze po pare rzeczy, i patrzę a moj mąż stoi przy mleku dla dzieci[emoji23] podchodzę i pytam sie co robi, a On mowi ze musze karmić piersią bo mleko drogie[emoji23]Zobacz załącznik 920017
Ale super [emoji7][emoji7]
I maz ma racje, nie oddawaj, na pewno juz niedlugo sie wam przyda [emoji7]
Zaczęliśmy oglądać z mezem serial "Opowieści podręcznej". Mega fajny, polecam![emoji4]
Musze sie za to wreszcie zabrac [emoji57]
A mnie rozkłada przeziębienie :/
Zdrowka[emoji8][emoji8]

No i ja tak na szybko, dopiero do domu wróciłam, bylam u diabetologa (oj ale tam byla "walka" bo to przyjecia na nfz w szpitalu wiec wiadomo jak to wyglada kiedy niektorzy siedza od 12 [emoji23]) dostalam glukometr, nakaz diety i mierzenia cukru zwlaszcza na czczo bo z tym mam problem, no i jestesmy po prenatalnych, tp zmienil znow sie zmienil teraz na 5.06., dzidzia jest zdrowa, wszystkie ryzyka chorób <1:20000 czyli niskie, no i wedlug wprawnego oka pana doktora na jakies 93% bedzie dziewczynka [emoji7] kamien spadl z serca, mam nadzieje ze juz mniej sie bede stresować [emoji85]
 
Jesli okaze sie ze rzeczywiście dziewczynka no to ze zdjecia ponizej pozdrawia Dagmara [emoji14][emoji173]
IMG_20181127_152106.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181127_152106.jpeg
    IMG_20181127_152106.jpeg
    92,2 KB · Wyświetleń: 392
Jesli okaze sie ze rzeczywiście dziewczynka no to ze zdjecia ponizej pozdrawia Dagmara [emoji14][emoji173]Zobacz załącznik 920103
Najpierw Nat wrzuciła swojego dzidziolka teraz Ty super że wszystko wporzadku dużo zdrówka dla Was i poradź jak dotrwać to pierwszej wizyty bo to czekanie i niepewność są okropne
Jeszcze Raz wielkie gratulacje
 
Najpierw Nat wrzuciła swojego dzidziolka teraz Ty super że wszystko wporzadku dużo zdrówka dla Was i poradź jak dotrwać to pierwszej wizyty bo to czekanie i niepewność są okropne
Jeszcze Raz wielkie gratulacje
Moge ci wyslac troche swojej cierpliwosci bo ja na pierwsza wizyte czekalam do 8tc [emoji14]
Teraz kolejna mam za tydzien a potem dopiero po nowym roku wiec to czekanie bedzie juz zawsze [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] ja wierze ze kazda z was doczeka sie juz niedługo tego upragnionego brzdąca [emoji7]Hmm a badalas cos jeszcze czy tylko samo tsh ? Ale super [emoji7][emoji7]
I maz ma racje, nie oddawaj, na pewno juz niedlugo sie wam przyda [emoji7]Musze sie za to wreszcie zabrac [emoji57]Zdrowka[emoji8][emoji8]

No i ja tak na szybko, dopiero do domu wróciłam, bylam u diabetologa (oj ale tam byla "walka" bo to przyjecia na nfz w szpitalu wiec wiadomo jak to wyglada kiedy niektorzy siedza od 12 [emoji23]) dostalam glukometr, nakaz diety i mierzenia cukru zwlaszcza na czczo bo z tym mam problem, no i jestesmy po prenatalnych, tp zmienil znow sie zmienil teraz na 5.06., dzidzia jest zdrowa, wszystkie ryzyka chorób <1:20000 czyli niskie, no i wedlug wprawnego oka pana doktora na jakies 93% bedzie dziewczynka [emoji7] kamien spadl z serca, mam nadzieje ze juz mniej sie bede stresować [emoji85]

Noo jak córeczka będzie to super , będziecie mieli parkę :D
Gratulację ;***
 
Do góry