reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
ŁAŁŁ ale ekipa! Przecudnie!!!!!!!!

Super, że dzidzia rośnie zdrowo <3 <3 Super wiadomości!!
Dziękuję bardzo :)

Super zdjecie i super wystep! Robisz jakies extra badania ze wzgledu na wiek w nhs?interesuja mnie te z krwi po 35 roku zycia co wykrywaja wady genetyczna zamiat aminopunkcji.Oczywiscie napewno nie bedziesz ich potrzebowac ale ciekawi mnie czy proponuja takie;)
Tak, właśnie wczoraj miałam, usg i krew. Wyniki za tydzień, tzn usg jest ok, wyniki krwi do poniedziałku. Oferują na nhs z marszu.

Zaczęliśmy oglądać z mezem serial "Opowieści podręcznej". Mega fajny, polecam![emoji4]
Też polecam! Naprawdę świetny.
 
Za dużo piszecie! Znowu mam zaległości [emoji14]
Wczoraj miałam mega emocjonalny dzień :)
Najpierw prenatalne, brzdąc zdrowy i rośnie jak byk, 6,5cm, termin przesunął się na 05.06.
Zobacz załącznik 920031

A wieczorem koncert! Co to za wspaniałe uczucie tak śpiewać w teatrze :D
Mam krótkie nagranie fragmentu, jak ktoś ciekawy:

Dzisiaj pół żywa siedzę w pracy [emoji14]
Co u Was?
Wystep cudowny, ale wybacz, maluszek cudowniejszy[emoji173][emoji173]
 
Za dużo piszecie! Znowu mam zaległości :p
Wczoraj miałam mega emocjonalny dzień :)
Najpierw prenatalne, brzdąc zdrowy i rośnie jak byk, 6,5cm, termin przesunął się na 05.06.
Zobacz załącznik 920031

A wieczorem koncert! Co to za wspaniałe uczucie tak śpiewać w teatrze :D
Mam krótkie nagranie fragmentu, jak ktoś ciekawy:

Dzisiaj pół żywa siedzę w pracy :p
Co u Was?
Jaki dzidziolek śliczny niech zdrowo rośnie
 
Dziękuję bardzo :)


Tak, właśnie wczoraj miałam, usg i krew. Wyniki za tydzień, tzn usg jest ok, wyniki krwi do poniedziałku. Oferują na nhs z marszu.


Też polecam! Naprawdę świetny.
O super,nie musi byc tak ze jak masz zagrozenie chorob genetycznych to dopiero wtedy krew?wiem ze trzeba miec powyzej 35 lat,bo jak ponizej to robia te standardowe skan i krew na hiv i tokso. Itp.w 12 tygodniu
 
reklama
Do góry