reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dobrze ze wszystko wporzadku te krwawienia i plamienia to jakaś udręka wszystkich dbaj o siebie i oszczędzaj się :)
U mnie pykło w cyklu który był zawieszony kompletnie nie rozumiem swojego organizmu jutro robię druga betę i progesteron w pon wizyta u gina co z zabiegiem troszkę się martwię żeby nie było powtórki z ostatniego miesiąca ale jakoś z drugiej strony jestem taka pełna nadzieji że skoro się udało jak miało nie być to będzie dobrze :)
No staram się odpoczywać ile się da.
Myślę że Tobie się udało, właśnie dlatego, że był cykl bez spiny :) Trzymam wszystkie kciuki! ❤️

Ojej to uwazaj na siebie,szczegolnie ze pewnie wiesz jak to roznie NHS dba o ciezarne
No właśnie ludzie tak gadają a tu w 12tc przyjęły mnie od razu, zbadały i zaraz usg miałam dla pewności więc akurat jestem bardzo zadowolona z tej reakcji.
Nie było żadnego problemu, że wczesna ciąża to mają w dupie :p
 
U mnie dziś szalony dzień. Pracy mnóstwo a dzwonią do mnie panie z przedszkola ze synka swędzi dupka wiec trzeba bo zabrac na badania bo może mieć owsiki :( wróciłam do domu dałam mu leki i jutro jedziemy na badania.
Dziś synek zobaczył opakowanie od kwasu foliowego z brzuszkiem i dzieckiem i pyta TO JUŻ JEST W BRZUSZKU TEN MÓJ BRAT CZY NIE BO NIE ROZUMIEM hahhaa kiedyś zapytał się czy takie tabletki to po to żeby w brzuszku dziecko się pojawiło [emoji85]
 
reklama
Do góry