reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja bardzo byłam nastawiona na poród sn. Wyszło niestety inaczej i było mi mega przykro wtedy z tego powodu. Ale nie było wyjścia bo Mała miała bardzo wysokie tętno. Z perspektywy czasu wspominam to całkiem nieźle. Szybko doszłam do siebie. Teraz też chciałabym spróbować sn ale nie odrzucam już cesarki tak jak wtedy.
 
reklama
Ja to w ogóle się boje porodu jaki by nie był [emoji14] dlatego ze nigdy nie rodzilam, wiec nie wiem jak to się odbywa... a powiedzcie mi dziewczyny jak wyglada sprawa z "dwójką" w sensie czy jest możliwość przy parciu że wyjdzie czy robią wcześniej lewatywe?? [emoji51]
Mi to bylo juz wszystko jedno czy jest "dwojka" czy nie,tak strasznie bolalo a moj synek byl malutki,rodzilam SN
 
Powiem Wam dziewczyny szczerze że tak się boję jutra bo w poprzednim cyklu też tak było że w pon miał być @ we wtorek zrobiłam test a w piątek wszystko poszło w pi....du i teraz tak bardzo się martwię że to się powtórzy..... wiem wiem pewnie niepotrzebnie :errr:
 
Powiem Wam dziewczyny szczerze że tak się boję jutra bo w poprzednim cyklu też tak było że w pon miał być @ we wtorek zrobiłam test a w piątek wszystko poszło w pi....du i teraz tak bardzo się martwię że to się powtórzy..... wiem wiem pewnie niepotrzebnie :errr:
Kochana będzie dobrze!!! W koncu się udało i tak o tym myśl [emoji173]
 
Powiem Wam dziewczyny szczerze że tak się boję jutra bo w poprzednim cyklu też tak było że w pon miał być @ we wtorek zrobiłam test a w piątek wszystko poszło w pi....du i teraz tak bardzo się martwię że to się powtórzy..... wiem wiem pewnie niepotrzebnie :errr:
A nie masz możliwości podjechać do lekarza po jakis duphaston albo luteine? Jak z twoim progesteronem? Ja miałam w dniu testu 18, a na drugi dzień zaczęłam plamic. Wzięłam dupka bo miałam akurat w domu i plamienie zaraz się skończyło
 
A nie masz możliwości podjechać do lekarza po jakis duphaston albo luteine? Jak z twoim progesteronem? Ja miałam w dniu testu 18, a na drugi dzień zaczęłam plamic. Wzięłam dupka bo miałam akurat w domu i plamienie zaraz się skończyło
W poniedziałek będę u lekarza wtedy zobaczę co i jak w piątek zrobię druga betę to też mi coś powie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji8] Miłego dzionka !
Ja melduje się z pracy, ale chodziła popołudnie będzie wolne [emoji6]
Marzenie, aby się udało w tym cyklu [emoji173] tym bardziej, ze dowiedziałam się, że będę go tu miała 6 dni,a nie 3 jak było mówione [emoji2][emoji85][emoji7]
Super!!! Działajcie ile się tylko da [emoji4][emoji4] Trzymam kciuki za ten cykl [emoji110][emoji110]
Powiem Wam dziewczyny szczerze że tak się boję jutra bo w poprzednim cyklu też tak było że w pon miał być @ we wtorek zrobiłam test a w piątek wszystko poszło w pi....du i teraz tak bardzo się martwię że to się powtórzy..... wiem wiem pewnie niepotrzebnie :errr:
Głowa do góry. Teraz się ułoży po Waszej myśli. Wszystko będzie dobrze, jesteśmy z Tobą [emoji8]
 
Do góry