reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Heeeeej dziewczyny :)
U mnie pourodzinowo :)
Niestety wydaje mi się że ten test z 16.11 to był jednak pozytywny bo później już wychodziły słabsze kreski... A nic nie podziałaliśmy bo mąż wyjechał służbowo i wrócił dopiero wieczorem wczoraj. No nie wiem, może dzisiaj coś się zadzieje, ale chyba ten cykl stracony :|

A co to tych ćwiczeń, widzę że nie tlyko ja muszę się wziąć za siebie bo mi się przytyło i brzuch uróśł ech.... zaczynam od jutra rowerek stacjonarny i może pilates albo coś.... No i przestać tyle podjadać słodkiego, ale z tym będzie ciężko bo ja uwielbiam słodkie :(
Ja tez lubie slodkie,nawet teraz chodze i szukam czegos i zagladam do lodowki 10 raz i nic mnie nie kusi
 
Dobra dziewczyny! Koniec tego dobrego! [emoji16] ponad godzina leżenia z armia [emoji23] idę się kapać i spać. Jutro od rana znów praca ‍♀️
Oby ta armia przyniosła coś [emoji177] różowego najlepiej [emoji16]

Dobranoc [emoji8]
 
Dobra dziewczyny! Koniec tego dobrego! [emoji16] ponad godzina leżenia z armia [emoji23] idę się kapać i spać. Jutro od rana znów praca ‍♀️
Oby ta armia przyniosła coś [emoji177] różowego najlepiej [emoji16]

Dobranoc [emoji8]

Dobranoc.



Ja właśnie wracam z popołudniówki. Jeszcze chwila i bede w domu.
 
reklama
Do góry