reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A ktory masz dc ? Jedna temperatura nic ci nie powie niestety


Cześć dziewczyny [emoji257]
My za moment do kardio z mlodym na kontrole i juz mam stresa a jeszcze tak okropnie od rana boli mnie brzuch [emoji45] chyba przedzwonie dzis do mojej gin [emoji45]

Aha rozumiem czyli dopiero po pełnym cyklu zobaczę jak to rośnie i spada. Mam teraz 18 dc myślałam ze dwa dni temu miałam owu no po raz pierwszy ciagnol mnie bardzo prawy jajnik no ale wiadomo już tyle tych objawowo czlowiek miał ze szok
 
reklama
Hej Laski ! Ja 15 dc i bez ovu. Chyba ze dzis po dzis minsie pokazyal pozytyw ale z 1 moczu... ide dzis do gina tonmi powie czy ovu czy bezovulacyjny... jak co i tak dzis boboseksy hehehe bo byly przedwczoraj i nie wiem czy dadza rade plemniczki [emoji39][emoji1787]
Hej. Daj znać co mówił gin :) ja wczoraj robiłam test i druga kreska zciemniała
 
Aha rozumiem czyli dopiero po pełnym cyklu zobaczę jak to rośnie i spada. Mam teraz 18 dc myślałam ze dwa dni temu miałam owu no po raz pierwszy ciagnol mnie bardzo prawy jajnik no ale wiadomo już tyle tych objawowo czlowiek miał ze szok
Musialabys zaczac mierzyć albo od 1dc albo zaraz po skonczonej @ [emoji6]
Ja taką temperature mialam juz w drugiej fazie czyli po owu no ale wiadomo kazda z nas jest inna i moze ty masz tak wysoka temperature w pierwszej fazie [emoji6]
Ja mysle ze mozesz zaczac mierzyc od teraz zeby sie wprawic a od przyszlego cyklu (choc mam nadzieje ze nie zaczniesz kolejnego [emoji14]) zacznij od początku [emoji6]
Mierzysz termometrem z dwoma miejscami po przecinku, tak ?
 
Cześć! :) u mnie wczoraj chyba wieczorem była ta owulacja, bo po seksie miałam tak silny ból prawego jajnika, ze nie byłam w stanie zasnąć. Drętwiała mi cała prawa strona i ból mocno promieniował. Dziś dla pewności zrobiłam test owu i kreska jest już widocznie jaśniejsza od kontrolnej. Temp w pochwie mocno nie podskoczyła. Wczoraj miałam 36.20 a dziś 36.47 ale już raz się zdarzyło w tamtym tyg ze miałam 36.48 wiec nie wiem czy traktować go jako podskok temp.... raczej nie. Dziś już dol brzucha zdecydowanie mniej boli. Śluzu nie sprawdzam, bo wczoraj był [emoji173]️ wiec nie ma sensu.
 
IMG_5396.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5396.JPG
    IMG_5396.JPG
    513,7 KB · Wyświetleń: 326
reklama
Ja też miałam podejrzenie edno. Okresy u mnie też zawsze na ketonalu, ból czasem był taki, że pogotowie przyjeżdżało. Od 3 cykli udało mi się przejść na pyralgine, może i u Ciebie pomoże. Miałaś laparoskopię ? W jajnikach nie miałaś zmian ?
Nie nic nie mialam ale ból jest tylko w jednym miejscu na wysokosci pępka z boku tam gdzie to mi stwierdzili i tylko to mnie boli przed w trakcie i po okresie tak nie mam zadnych bóli.
 
Do góry