reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Popłakałam się bo mi majonez z łyżki spadł na podłogę[emoji23] czaicie to?[emoji23] no koniec świata[emoji23]
Ze mnie jest taka pipa przed okresem ze szok[emoji18][emoji43]
 
Szalejecie z tymi testami owu :D

Ja zrobiłam dziś 4 [emoji23] i sama sobie obiecałam ze kolejne 3 dni po 1 zrobię żeby upewnić się czy będą ciemniejsze niż dziś czy dziś to szczyt i koniec, bo zbankrutuje.
U mnie w aptece za te same testy zapłaciłam w tamtym tyg 9.50, wczoraj 15.90 a dziś 21.50! Masakra. Nie wiem jak tak ceny mogą rosnąć tego samego produktu [emoji85]
 
Znalazłam ten owulacyjny z buźką no i ciążowy też elektroniczny :)
Owu tak w praktyce wyglada. Na dwa dni przed owu. I juz wtedy mozna zaczac starania. Sprawdzalam u swojego gina i potwierdzone :)
20181115_052147.jpeg
 

Załączniki

  • 20181115_052147.jpeg
    20181115_052147.jpeg
    27,5 KB · Wyświetleń: 315
reklama
Ja bym wolała 2 kreski na ciążowym :D owulacyjne mnie nie kręcą :p
Ja pierwszy cykl po odstawieniu tabsow mialam 23 dni. No i przegapilismy z lekarzem :/ nikt sie nie spodziewal. Teraz kupialm dla pewnosci.. bo.. ja odczywałam chęć na <3 juz w 9 dniu. Ale test owu wskazał na dzień 11-12 i potwierdzone na usg. Gdybym tylko liczyla z kalendarzem to bym znowu przegapiła. I ten z buzka test fajny bo nie gdybam o jakosci kreski. Jest buzka+1 i... ile fabryka dała ;)
 
Do góry