reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja pierwszy cykl po odstawieniu tabsow mialam 23 dni. No i przegapilismy z lekarzem :/ nikt sie nie spodziewal. Teraz kupialm dla pewnosci.. bo.. ja odczywałam chęć na <3 juz w 9 dniu. Ale test owu wskazał na dzień 11-12 i potwierdzone na usg. Gdybym tylko liczyla z kalendarzem to bym znowu przegapiła. I ten z buzka test fajny bo nie gdybam o jakosci kreski. Jest buzka+1 i... ile fabryka dała ;)

A to ten test pokazuje nawet w którym dc bd owu ?? Czy po prostu w tych dniach testowałaś i wyszło ?
 
Hej Laski ! Ja 15 dc i bez ovu. Chyba ze dzis po dzis minsie pokazyal pozytyw ale z 1 moczu... ide dzis do gina tonmi powie czy ovu czy bezovulacyjny... jak co i tak dzis boboseksy hehehe bo byly przedwczoraj i nie wiem czy dadza rade plemniczki [emoji39][emoji1787]
 
Hej Laski ! Ja 15 dc i bez ovu. Chyba ze dzis po dzis minsie pokazyal pozytyw ale z 1 moczu... ide dzis do gina tonmi powie czy ovu czy bezovulacyjny... jak co i tak dzis boboseksy hehehe bo byly przedwczoraj i nie wiem czy dadza rade plemniczki [emoji39][emoji1787]

Powodzenia z seksami [emoji1307][emoji1307][emoji1307] dużo żołnierzyków!
 
A to ten test pokazuje nawet w którym dc bd owu ?? Czy po prostu w tych dniach testowałaś i wyszło ?
Na dwa dni przed owu wyskakuje buzka. Test sie robi jakby dla upewnienia jesli jie jestes pewna kiedy masz owu. U mnie rozpietosc przypuszczen była od 8dc do 14dc. Wiec test robiłam od 6dc codziennie. No i test sie nie mylił
 
Hey kobietki powiedzcie które mierzą temp w pochwie rano ? Bo wczoraj tak jak mówiłam byłam u gin i kazał mi mierzyć a nigdy tego nie robiłam. Dziś po raz pierwszy rano i miałam 36,9 wiec chyba blisko owu :p tak mi się wydaje ale nie wiem
 
Hey kobietki powiedzcie które mierzą temp w pochwie rano ? Bo wczoraj tak jak mówiłam byłam u gin i kazał mi mierzyć a nigdy tego nie robiłam. Dziś po raz pierwszy rano i miałam 36,9 wiec chyba blisko owu [emoji14] tak mi się wydaje ale nie wiem
A ktory masz dc ? Jedna temperatura nic ci nie powie niestety


Cześć dziewczyny [emoji257]
My za moment do kardio z mlodym na kontrole i juz mam stresa a jeszcze tak okropnie od rana boli mnie brzuch [emoji45] chyba przedzwonie dzis do mojej gin [emoji45]
 
A ktory masz dc ? Jedna temperatura nic ci nie powie niestety


Cześć dziewczyny [emoji257]
My za moment do kardio z mlodym na kontrole i juz mam stresa a jeszcze tak okropnie od rana boli mnie brzuch [emoji45] chyba przedzwonie dzis do mojej gin [emoji45]
3mam kciuki za mlodego :-* ty sie nie stresuj
 
reklama
Hey kobietki powiedzcie które mierzą temp w pochwie rano ? Bo wczoraj tak jak mówiłam byłam u gin i kazał mi mierzyć a nigdy tego nie robiłam. Dziś po raz pierwszy rano i miałam 36,9 wiec chyba blisko owu [emoji14] tak mi się wydaje ale nie wiem
Hehe ja taka temp mam po owu ale to ma kazdy indywidualnie...
 
Do góry