reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
reklama
Dziewczyny mi to się już w głowie przewraca [emoji23] wpisuje w google każdy możliwy temat o staraniach i wyczytałam ze test owu może wcześniej wykrywać ciąże niż hcg ale nie musi [emoji23] i tak sobie myśle... ile to kobiet stworzyło dziwnych teorii by sobie pomoc jakoś sprawdzić wcześniej czy jest fasolka czy nie ma [emoji85]
Uwierz ze czytanie internetów to zło[emoji48]
Ja się już tyle naczytałam o Naszych plemnikowych problemach że aż teraz żałuję[emoji49].
Czasami warto odpuścić takie czytanie...bo tym czytaniem sie tylko nakręcamy![emoji43][emoji43][emoji43][emoji43]
Zaboli mnie jajnik? Zaboli cyc? Zaboli podbrzusze...co robię? Wpisuje w google! I wyskakuje milion stron o pierwszych objawach ciąży! Czytam i czytam no i chyba się udało! Bo przecież ja mam takie same objawy co kilka innych dziewczyn! Czuję euforię ze to jest TO![emoji7] a za kilka dni przychodzi okres...[emoji19]
No i co u diabla z tymi objawami?? Przeciez ja je miałam!...a moze to byla ciaza biochemiczna??[emoji32] bo kuzwa objawy były![emoji48]
Tak to mniej wiecej u Nas kobiet działa. Dlatego każda z Nas powinna ograniczyć sprawdzanie internetów, dla własnego spokoju. Objawy ciąży u jednej mogą być takimi samymi objawami okresu u drugiej. Jeżeli będzie Nam dana ciąża to w niej będziemy[emoji173] lepiej się miło zaskoczyć niż wcześnie rozczarować[emoji106]
 
Do góry