reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny mi to się już w głowie przewraca [emoji23] wpisuje w google każdy możliwy temat o staraniach i wyczytałam ze test owu może wcześniej wykrywać ciąże niż hcg ale nie musi [emoji23] i tak sobie myśle... ile to kobiet stworzyło dziwnych teorii by sobie pomoc jakoś sprawdzić wcześniej czy jest fasolka czy nie ma [emoji85]
 
A mnie tak zastanawia po czym stwierdziłaś że nie jest możliwe zajścia w ciążę? :) Masakra to jest bardziej skomplikowane niż myślałam. Hehe :)
Nawet był tutaj ostatnio temat owulacji zaraz po okresie. Chyba 3 dni po. I dziewczyny pisały o tym że endometrium nie ma szans urosnąć na tyle aby zarodek miał szansę się zagnieździć. To ważna rzecz przy staraniach :) ciężko jest powiedzieć kiedy masz ta owulację jeśli sama nie wiesz to jedynie testy lub monitoring jeśli chcesz się dowiedzieć. :)
 
Dziewczyny mi to się już w głowie przewraca [emoji23] wpisuje w google każdy możliwy temat o staraniach i wyczytałam ze test owu może wcześniej wykrywać ciąże niż hcg ale nie musi [emoji23] i tak sobie myśle... ile to kobiet stworzyło dziwnych teorii by sobie pomoc jakoś sprawdzić wcześniej czy jest fasolka czy nie ma [emoji85]
Też na to dzisiaj wpadłam. :-)
 
Nawet był tutaj ostatnio temat owulacji zaraz po okresie. Chyba 3 dni po. I dziewczyny pisały o tym że endometrium nie ma szans urosnąć na tyle aby zarodek miał szansę się zagnieździć. To ważna rzecz przy staraniach :) ciężko jest powiedzieć kiedy masz ta owulację jeśli sama nie wiesz to jedynie testy lub monitoring jeśli chcesz się dowiedzieć. :)
Bardzo ważne info dziękuję :) Bede się odzywać jak tam ;)
 
Dziewczyny mi to się już w głowie przewraca [emoji23] wpisuje w google każdy możliwy temat o staraniach i wyczytałam ze test owu może wcześniej wykrywać ciąże niż hcg ale nie musi [emoji23] i tak sobie myśle... ile to kobiet stworzyło dziwnych teorii by sobie pomoc jakoś sprawdzić wcześniej czy jest fasolka czy nie ma [emoji85]
Są pozytywne jak się jest w ciąży ale czy wychodzą przed ciążowymi to nie wiem [emoji14]
 
Właśnie niereguralne :( z wyliczeń najkrótszy dzień cyklu 26 a najdłuższy 35 czyli :26-20=5 a 35-11=24 ( z ostarnich 12 miesiecy). Dni płodne między 5 dc a 24 dc. Ostatni okres spóźnił się w sumie 4 dni więc 14 .11.2018 a zakończył 18.11.2018 . Czy gdy wspolzylam dzisiaj 19.11 z mężem 6dc to jest możliwość zajścia w ciążę. Z góry dziękuję :)
Najlepiej będzie jeśli bedziesz regularnoe współzyc od 10dc aż do końca cyklu[emoji5]
Kup testy owulacyjne, one Ci pomogą określić kiedy mniej wiecej ta owulacja będzie[emoji5]
 
Właśnie niereguralne :( z wyliczeń najkrótszy dzień cyklu 26 a najdłuższy 35 czyli :26-20=5 a 35-11=24 ( z ostarnich 12 miesiecy). Dni płodne między 5 dc a 24 dc. Ostatni okres spóźnił się w sumie 4 dni więc 14 .11.2018 a zakończył 18.11.2018 . Czy gdy wspolzylam dzisiaj 19.11 z mężem 6dc to jest możliwość zajścia w ciążę. Z góry dziękuję :)
Kup sobie test owulacyjny jak nie wiesz kiedy masz owu.
Na dwa dni przed owulacją pokazuje sie buzia. Wtedy... ile fabryka dała ;)
 
reklama
Dziewczyny mi to się już w głowie przewraca [emoji23] wpisuje w google każdy możliwy temat o staraniach i wyczytałam ze test owu może wcześniej wykrywać ciąże niż hcg ale nie musi [emoji23] i tak sobie myśle... ile to kobiet stworzyło dziwnych teorii by sobie pomoc jakoś sprawdzić wcześniej czy jest fasolka czy nie ma [emoji85]
O kochana ja przerabialam ten watek z testami owu w zeszlym cyklu,wychodzily mi mocne ale nie pozytywne a okres sie spoznil 4 dni,najlepiej to by bylo zostawic gdzies cialo do czasu okresu i wrocic
 
Do góry