reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Właśnie niereguralne :( z wyliczeń najkrótszy dzień cyklu 26 a najdłuższy 35 czyli :26-20=5 a 35-11=24 ( z ostarnich 12 miesiecy). Dni płodne między 5 dc a 24 dc. Ostatni okres spóźnił się w sumie 4 dni więc 14 .11.2018 a zakończył 18.11.2018 . Czy gdy wspolzylam dzisiaj 19.11 z mężem 6dc to jest możliwość zajścia w ciążę. Z góry dziękuję :)
 
reklama
Właśnie niereguralne :( z wyliczeń najkrótszy dzień cyklu 26 a najdłuższy 35 czyli :26-20=5 a 35-11=24 ( z ostarnich 12 miesiecy). Dni płodne między 5 dc a 24 dc. Ostatni okres spóźnił się w sumie 4 dni więc 14 .11.2018 a zakończył 18.11.2018 . Czy gdy wspolzylam dzisiaj 19.11 z mężem 6dc to jest możliwość zajścia w ciążę. Z góry dziękuję :)
No raczej nie hehe ;)
 
To w moim przypadku kiedy najlepiej planować ? :) jeżeli przy obliczeniach 5dc to już dzień płodny w moim przypadku a dzisiaj jest 6dc . Już się poglubilam :(
Przykładowo jeśli masz cykl 28 dni to mniej więcej owulacja przypada w środku cyklu a dni płodne są od 10dc do 18 według tego co piszesz i tak wyliczyć można sobie jakbyś miałaś co miesiąc regularny cykl jak w zegarku ale skoro masz różne to tak samo dni płodne masz w roznym czasie. Może kup sobie testy owulacyjne one nie powiedzą na 100% czy ta owulacja jest ale pokażą Ci kiedy bardziej możesz się jej spodziewać :)
 
Przykładowo jeśli masz cykl 28 dni to mniej więcej owulacja przypada w środku cyklu a dni płodne są od 10dc do 18 według tego co piszesz i tak wyliczyć można sobie jakbyś miałaś co miesiąc regularny cykl jak w zegarku ale skoro masz różne to tak samo dni płodne masz w roznym czasie. Może kup sobie testy owulacyjne one nie powiedzą na 100% czy ta owulacja jest ale pokażą Ci kiedy bardziej możesz się jej spodziewać :)
Próbowałam i jest bardzo ciężko trafić . A jest jakaś zasada przy niereguralnym cyklu . Bo jedynie z tymi wyliczeniami co wyżej opisałam to znalazłam. Chyba najlepszy sposób to codzienny sex hehe:)
 
Próbowałam i jest bardzo ciężko trafić . A jest jakaś zasada przy niereguralnym cyklu . Bo jedynie z tymi wyliczeniami co wyżej opisałam to znalazłam. Chyba najlepszy sposób to codzienny sex hehe:)
To może rób testy owulacyjne codziennie skoro tak ciężko trafić. Kup sobie na allegro tanio wychodzi a sex co drugi dzień ponoc polecany ;)
 
reklama
Do góry