reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Dobry [emoji3] dzisiaj slonce sie pojawilo, a moj mlody ma katar..swietnie [emoji57]Yyy.. kolezanka bierze anty wiec raczej nie ma co obserwować narazie[emoji6]
Zrezzta samym sluzem nie ma co sie sugerowac [emoji57] ja sluz plodny mam tylko w 12 dc a owu mam czesto dopiero 16/17dc [emoji57]Yyy.. no nie wiem, szukaja szukaja pracy, nawet jak masz male dziecko [emoji6] bylam zapisana jak moj mlody miał kilka miesięcy i znalazly dla mnie prace [emoji57] (1staż- wynagrodzenie 100zl miesiecznie, dojazd codzień 40km w jedna strone na wlasny koszt.., 2 oferty pracy w pensjonatach z zakwaterowaniem [emoji57]...) takze tak po 3 odmowie wykreslili mnie z listy [emoji6]7dni to u mnie taka fajna dlugosc @ [emoji57] ale czesciej zdarza sie tak ze mam i 10dni [emoji57]
Wiec tez zazdroszczę tych 3-5dniowych @ [emoji14]
Jak kilka miesięcy ? Ja nie mogłam się zarejestrować aż mały roku nie skończy i dopiero teraz przyszłam , a z tym że nie szukają to nie wiem znajoma tak twierdziła która ponoć miała wpisana jakaś grupę i nie szukali aż nie poszedł do przedszkola ;P ale to dopiero się dowiem jak już pójdę do miłych pań z okienka ;p
 
reklama
Ja czuje się jako tako właśnie siedzę na rozpoczęciu roku za 9 dni @ na razie nic na nią nie wskazuje i nic nie boli jedynie boli to ze zachorowałam i czuje się masakrycznie. A emocjonalnie staram się myśleć pozytywnie a ty jak?
9 dni to jeszcze trochę.. Ale trzeba myśleć pozytywnie [emoji5] .. Teraz ostatnia klasa, szybko Ci zleci..
U mnie 3 ostatnie tabletki z tego opakowania anty.. Czekam na krwawienie i idę do gina na wizyte niech zajrzy co tam się dzieje i do wyników. Zostało mi jeszcze jedno opakowanie i będę rozmawiać z lekarzem co dalej
 
9 dni to jeszcze trochę.. Ale trzeba myśleć pozytywnie [emoji5] .. Teraz ostatnia klasa, szybko Ci zleci..
U mnie 3 ostatnie tabletki z tego opakowania anty.. Czekam na krwawienie i idę do gina na wizyte niech zajrzy co tam się dzieje i do wyników. Zostało mi jeszcze jedno opakowanie i będę rozmawiać z lekarzem co dalej

Niestety jeszcze nie ostatnia. Jetem w technikum
 
Jak kilka miesięcy ? Ja nie mogłam się zarejestrować aż mały roku nie skończy i dopiero teraz przyszłam , a z tym że nie szukają to nie wiem znajoma tak twierdziła która ponoć miała wpisana jakaś grupę i nie szukali aż nie poszedł do przedszkola ;P ale to dopiero się dowiem jak już pójdę do miłych pań z okienka ;p
No ja bylam sie zarejestrowac jak maly mial 3 i pol miesiąca..
Zalezy tez jaka "mila pani[emoji6]" ci sie trafi, jak widzisz mimo ze mialam zaznaczone ze szukam pracy na miejscu itd to znajdowala mi takie jak napisałam a po trzeciej odmowie niestety ale wykreslaja [emoji6]
Ty wczoraj wspominałaś , że chodzisz do tej gin Lechowskiej? W tym laboratorium podobno robią badania nasienia. Może podpytaj
Hmm narazie nie wiem czy bedziemy tutaj robic bo nie bedzie nas teraz prawie dwa miesiące wiec moze gdzie indziej na miejscu zrobimy albo dopiero jak wrocimy wiec wtedy bedziemy myśleć [emoji848]
 
reklama
Do góry