reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

dziewczyny z lubuskiego czy Wasi panowie badali nasienie? jak tak to gdzie? zastanawiamy sie z moim czy juz nie robic,zeby byc spokojnym ze tylko u mnie jest problem i na mnie sie skupic na moim leczeniu:p
Ja tez bym sie chetnie dowiedziała, chociaz narazie nie wiem czy moj bedzie robił tutaj za dwa miesiące czy moze jednak zrobimy jakos wczesniej tam gdzie bedziemy [emoji848]
 
reklama
Leki lekami ale suplementy lekarze polecaja brac nawet przed staraniami.. poprawa nasienia trwa 3msc wiec... na innym watku dziewczyna pisala ze facet mial zle wyniki i pp suplementacji Androvidem poprawa o 400%.. no ale jak twoj nie chce to ciezka sprawa..

No pelny monitoring by sie najpierw przydal właśnie, sprawdzic czy pecherzyki pekaja a jak nie to zeby cos gin ci na to dała i dopiero jak to nie wyjdzie to wtedy klinika najlepiej.
Androvit? Ja myślałam że on jest marny. Mój mąż bierze fertilman teraz zaczyna 2 opakowanie. Nie wiem czy miał problem z nasieniem dopiero teraz je badalismy. Z moim znowu jest taki problem że nie za bardzo chcę ćwiczyć i zdrowo jeść [emoji22]
 
Androvit? Ja myślałam że on jest marny. Mój mąż bierze fertilman teraz zaczyna 2 opakowanie. Nie wiem czy miał problem z nasieniem dopiero teraz je badalismy. Z moim znowu jest taki problem że nie za bardzo chcę ćwiczyć i zdrowo jeść [emoji22]
Czy ten lek dla męża jest na receptę?
 
Przyjemnych i owocnych starań.

@Ewelina2000 a jak Ty się czujesz ?

Co słychać u dziewczyn które niedługo testują? Mam nadzieje, że bez objawów na @ ?

Ja czuje się jako tako właśnie siedzę na rozpoczęciu roku za 9 dni @ na razie nic na nią nie wskazuje i nic nie boli jedynie boli to ze zachorowałam i czuje się masakrycznie. A emocjonalnie staram się myśleć pozytywnie a ty jak?
 
Ja tez bym sie chetnie dowiedziała, chociaz narazie nie wiem czy moj bedzie robił tutaj za dwa miesiące czy moze jednak zrobimy jakos wczesniej tam gdzie bedziemy [emoji848]
Ty wczoraj wspominałaś , że chodzisz do tej gin Lechowskiej? W tym laboratorium podobno robią badania nasienia. Może podpytaj
 
reklama
Do góry