reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Dobry znak [emoji4] Trzymam kciukasy, może akurat się udało [emoji110] A kiedy jedziecie na wczasy ? Oby wyniki były jak najlepsze
19 września akurat kończy mi się wtedy okres :) jedziemy na 8 dni tam podziałamy a w domu poprawimy [emoji177] wyluzuje się, poleże na słońcu to od razu główka będzie lepiej pracować.
Wyniki mam według mnie dziwne, ale czekam na opinię lekarza
 
reklama
19 września akurat kończy mi się wtedy okres :) jedziemy na 8 dni tam podziałamy a w domu poprawimy [emoji177] wyluzuje się, poleże na słońcu to od razu główka będzie lepiej pracować.
Wyniki mam według mnie dziwne, ale czekam na opinię lekarza
To już pewnie odliczacie do wyjazdu.. Jak się wyluzujecie to mogą być bardzo owocne wakacje [emoji8] Pewnie trzeba odpocząć od codzienności i nazbierać sił na nowo [emoji6]
Do środy już blisko, mam nadzieję, że lekarz Cię uspokoi
Przez te 44cs moze raz czy 2 sie nakrecilam... A tak to na pełnym luzie... I nigdy nic z tego nie bylo
A bierzesz jakieś leki wspomagające cykl ? I jak z lekarzem , cały czas jesteś pod opieką u jednego czy już kilka razy zmieniany ?
 
19 września akurat kończy mi się wtedy okres :) jedziemy na 8 dni tam podziałamy a w domu poprawimy [emoji177] wyluzuje się, poleże na słońcu to od razu główka będzie lepiej pracować.
Wyniki mam według mnie dziwne, ale czekam na opinię lekarza
Pochwal się gdzie jedziecie :) zazdroszczę wakacji. My już niestety dawno po.
 
To już pewnie odliczacie do wyjazdu.. Jak się wyluzujecie to mogą być bardzo owocne wakacje [emoji8] Pewnie trzeba odpocząć od codzienności i nazbierać sił na nowo [emoji6]
Do środy już blisko, mam nadzieję, że lekarz Cię uspokoi A bierzesz jakieś leki wspomagające cykl ? I jak z lekarzem , cały czas jesteś pod opieką u jednego czy już kilka razy zmieniany ?
Do jednej chodze... Ale na konsultacje kazala isc do innego.. Leki wspomagajace to tylko kwas
 
Na razie nie wracam bo ceny żłobków prywatnych w Warszawie są przerażające wolę poświęcić swój czas dziecku w końcu nikt mi tego nigdy nie odda a potem będzie starszy i będzie mnie miał dość ;)
Święta prawda! Ja pracowałam z domu kiedy moje córki były małe i teraz też zamierzam, bo jeśli się da to jest to bezcenny czas z dziećmi.

Ja mam dokładnie tak samo. Max 3 dni ale.mam tak już długo też nigdy na to uwagi nie zwracalam.dopiero jak ostatni miałam tylko 1 dzień plus lekkie plamienie resztę dni to uznałam że chyba coś nie tak
Ja nigdy nie miałam aż tak krótko, dlatego zastanawiam się czy to coś nie tak, czy może z racji wieku?

Kurde wy @ po trzy dni a u mnie trwa w sumie 6 dni.... Po porodzie to po 8 dni na początku, teraz wróciło do normy i znowu koło 6 dni, dlatego ja ledwo skończe @ i zaraz dni płodne. Swoją drogą dziś apka pokazuje mi dni płodne więc zaczyna się bardzo miły czas :p nawet mąż wczoraj już pytał kiedy zaczynają się jak on to określił dzieciowe dni xD
Owocnych działań! :D

Ja powinnam miec okres za 3-4 dni .. A nawet cycki mnie nie bola hehe
I za to trzymam kciuki :)

Kurde jak mi się nie chce do roboty jechać ...
 
Do jednej chodze... Ale na konsultacje kazala isc do innego.. Leki wspomagajace to tylko kwas
A twoj tz sie badal juz ? Wybacz nie pamiętam czy juz pisałaś [emoji848]
Kwas to nie jest lek wspomagajacy...
Gin ci nie robila pelnego monitoringu zeby sprawdzic czy pechcerzyki odpowiednio rosna i pekaja ?
 
reklama
A twoj tz sie badal juz ? Wybacz nie pamiętam czy juz pisałaś [emoji848]
Kwas to nie jest lek wspomagajacy...
Gin ci nie robila pelnego monitoringu zeby sprawdzic czy pechcerzyki odpowiednio rosna i pekaja ?
Badal sie i ma nieciekawe wyniki... Nie sa najgorsze wedlug lekarzy... A angrologa nam przelozyli wiec czekamy
 
Do góry