reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U mnie wyglada to tak wstalam o 5 rano (spalam 5 godzin)zrobilam test clearblue 25 czulosc,nic sie tam nie dopatrzylam:(poszlam spac godzinke pozniej wstalam i bylo tam cos w stylu" o jakbys byla w ciazy to TU by byla kreska" taki cien...no wiec jestem 2 dzien okresu ktorego nie ma,mam jeszcze jeden clearblue test w domu.zrobie go po pracy.i czekam na okres.mam lekka nadzieje ze moze za male stezenie za malo spalam itp.mi moja pierwsza ciaza wyszla tydzien po dacie okresu.w poniedzialaek ma skan (panstwowy darmowy!!:)) i jak okres nie przyjdzie to moze jakies konkrety.to tyle sorry za dlugi wywod.:)
 
Beta rozwieje wszelkie wątpliwości ale już nie mam nadzieji
Przykro mi :(
Nawet jeśli rzeczywiście to biochemiczna, to znaczy że wszystko działa tak jak powinno. Naczytałam się swego czasu o tych biochemicznych i wszędzie napotykałam kobiety które mówiły że za miesiąc, dwa znowu były w ciąży. U mnie też się to sprawdziło.
 
Przykro mi :(
Nawet jeśli rzeczywiście to biochemiczna, to znaczy że wszystko działa tak jak powinno. Naczytałam się swego czasu o tych biochemicznych i wszędzie napotykałam kobiety które mówiły że za miesiąc, dwa znowu były w ciąży. U mnie też się to sprawdziło.
Tylko czy przy biochemicznej to krwawienie nie powinno trwać dłużej niz jeden dzień i być bardziej obfite
 
Tylko czy przy biochemicznej to krwawienie nie powinno trwać dłużej niz jeden dzień i być bardziej obfite
Miałaś pozytywny test, potem betę większą od 5, więc coś się tam na pewno działo. A po spadku bety krwawienie może być po kilku dniach dopiero. Dobrze że już jutro masz lekarza, to coś podpowie.
 
Miałaś pozytywny test, potem betę większą od 5, więc coś się tam na pewno działo. A po spadku bety krwawienie może być po kilku dniach dopiero. Dobrze że już jutro masz lekarza, to coś podpowie.
Dokładnie coś się zadziało napewno teraz już co ma być to będzie na pewne rzeczy niestety nie mamy wpływu
 
reklama
Do góry