reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Czekam na mojego aż wróci z pracy żeby podjechać do labo przy szpitalu tam 24 godz czynne ale zrobiłam test z rańca biało jak nic także już po wszystkim zapewne :(
Przykro mi :(
U mnie wyglada to tak wstalam o 5 rano (spalam 5 godzin)zrobilam test clearblue 25 czulosc,nic sie tam nie dopatrzylam:(poszlam spac godzinke pozniej wstalam i bylo tam cos w stylu" o jakbys byla w ciazy to TU by byla kreska" taki cien...no wiec jestem 2 dzien okresu ktorego nie ma,mam jeszcze jeden clearblue test w domu.zrobie go po pracy.i czekam na okres.mam lekka nadzieje ze moze za male stezenie za malo spalam itp.mi moja pierwsza ciaza wyszla tydzien po dacie okresu.w poniedzialaek ma skan (panstwowy darmowy!!:)) i jak okres nie przyjdzie to moze jakies konkrety.to tyle sorry za dlugi wywod.:)
No to jeszcze trzymam kciuki!
Ja trzymam nadal kciuki !!! Oby to było zbyt male stężenie. Ja wstałam rano i nie dobrze mi jakoś :/ wiem ze za wcześnie na jakie kolejek objawy mdłości ale kurde zle mi jakoś :/ naszykowalam sobie śniadanie bo mówię może głodna jestem ale zjadłam pół bułki i pół leży bo normalnie nie mogę :/ lecę za raz po test. Nie wiem czy wytrzymam do jutra rana na testowanie :p no chyba ze @ wpadnie lada moment
Mam nadzieję, że @ jednak nie zawita :)
 
A badalas najpierw bez obciążenia i miała zły wynik z poszłaś na taki z obciążeniem ?

Badałam normlany i miła wysoki leczyłam się pół roku a potem niby był w normalnie ale moj nowy gin zlecił z obciążeniem i mimo w normie zwykłej PRL ta z obciążeniem była podwyższona i to dużo :/ wiec od nowa na prochach
 
U mnie w dalszym ciągu negatyw na teście, już nie będę testować chyba, że okres jakoś znacząco się spóźni :) Choć wątpię, bo brzuch boli.. I na pewno jutro przyjdzie [emoji4]
Podchodzę do tego JESZCZE na luzie, bo to pierwszy cykl starań.

A który dzień ? Ja jestem dzień przed @ i już nie wytrzymałam i tez testowałam ale niestety biel :/ wiec dupa już tez nie testuje czekam na @
 
Martkaa trzymam kciuki za Twoją betę!
A Fizzy i Masterka (jeśli dobrze pamiętam), u was wyjątkowo trzymam kciuki za szybką @,trzeba skończyć te dziwne cykle i zacząć wreszcie ten ciążowy ;)
Dokładnie tez sie doczekać nie mogę, az w koncu @ przyjdzie.... Czekam na wizytę u gina jeszcze tydzień...[emoji33]
 
Ja sie czuje kompletnie nie ciazowo,jakos nic mnie nie boli,cycki nie bola,brzuch czasem troszeczke.wczoraj to jeszcze mnie mulilo chociaz a dzis mam swietny humor:) robie ostatni test i nie kupuje wiecej az do soboty, jak nie dostane okresu.przynajmniej tak sobie postanowilam!chcialabym by @ juz przyszla bo zaczne drugi cykl z clo.
 
reklama
Do góry