reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No my kobiety tak mamy że na zapas lubimy się zamartwiac niestety

tak właśnie jest.. "o nie! tylko jedna kreska", "o nie! udało się, co my narobiliśmy" a pomiędzy jeszcze: coś ta kreska za jasna, beta słabo przyrasta, nie mam objawów, mam za dużo objawów... i tak w kółko :D
 
Nie wiem jak u Was , ale u mnie dzisiaj działa wszystko jak w zegarku [emoji5] Świetne wieści, spędziliście razem czas to najważniejsze [emoji5] [emoji4]
Ciekawe dlaczego @ nie chce przyleźć , oby to nic złego [emoji6] Przykro mi [emoji20]
Oby ten następny cykl tak jak planujesz był naluzie i pewnie owocny !
Też nie lubie popołudniówek , chyba nikt nie lubi [emoji6]
No właśnie nie wiem co jest grane [emoji1422] dzis mnie pobolewa, w sumie bardziej kłuje po prawej stronie jak na owu...[emoji58]
 
Dziękuję bardzo :)
Mam nadzieję, że jakoś cykl Ci się wyrówna i zdążysz przed świętami, żeby [emoji173]️ były owocne :)


No to trzymam kciuki za kolejny cykl! [emoji173]️

Mi 3dni przed datą @

Uff..jadę na krótki urlop :D ostatnia chwila wytchnienia a potem zapieprz do połowy grudnia :p
Oj fajnie by było [emoji2][emoji173]
 
reklama
Do góry