reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No sama wiesz jak dziecko pochłania czas i ile wyrzeczeń dla niego się robi ;) dlatego ja mam plan odchować razem dwójkę a potem cieszyć się wygodnym życiem jak to nazwalas [emoji14] tylko że ja muszę na to jeszcze poczekać bo u mnie wszystkie znaki na niebie mówią że okres przyjdzie także u mnie zaraz 4cs.
Ja mam plan zeby starsze pomoglo troszeczke przy mlodszym(jak juz kiedys zajde;))
 
reklama
Powiem wam tak szczerze dziewczyny ze ja już byłam przekonana że będą mama jedynka że nie zdecyduje się tym bardziej już w tym wieku ale jak to życie nam się po układało wkońcu tak ja ma być zaczęłam dostrzegać że mój M bardzo chciałby byc tata obserwuje go z dziećmi i widzę ile sprawia mu to radości i jaki jest szczęśliwy jak zobaczył ta leciutką kreskę na teście to jest z mojej strony duże poświęcenie bo miałam okazję iść na szkole podoficerska tzn mieć wyższy stopień w wojsku ale to dla mnie ostatni gwizdek na dzidzie i mam nadzieję że dobrze wybrałam ..... Ale mnie na smuty wzięło :errr:;)
 
Powiem wam tak szczerze dziewczyny ze ja już byłam przekonana że będą mama jedynka że nie zdecyduje się tym bardziej już w tym wieku ale jak to życie nam się po układało wkońcu tak ja ma być zaczęłam dostrzegać że mój M bardzo chciałby byc tata obserwuje go z dziećmi i widzę ile sprawia mu to radości i jaki jest szczęśliwy jak zobaczył ta leciutką kreskę na teście to jest z mojej strony duże poświęcenie bo miałam okazję iść na szkole podoficerska tzn mieć wyższy stopień w wojsku ale to dla mnie ostatni gwizdek na dzidzie i mam nadzieję że dobrze wybrałam ..... Ale mnie na smuty wzięło :errr:;)
A kim jestes w wojsku?co robisz?bo ja sie nie znam i nikogo w wojsku tez nie znam.:)
 
Powiem wam że jak miałam te 19 lat i okazało się że będą mama nie przypominam sobie żebym miała jakieś obawy o cokolwiek a teraz siedzę i się zastanawiam czy ja aby dobrze zrobiłam że co to teraz będzie jak sobie poradzimy jesteśmy już tacy przyzwyczajeni do wygodnictwa a tu za chwilę świat do góry nogami się przewróci :)
Ja jeszcze nie zaszłam w ciążę, a już mam co chwila takie myśli bo to byłoby nasze pierwsze dziecko.
 
reklama
Do góry