reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Witajcie dziewczynki [emoji7] nadrobiłam ponad 60 stron [emoji1] nie było mnie kilka dni, bo miałam męża przy sobie i tak w sumiw telefon w kącie leżał [emoji1] chciałam się nim nacieszyć bo dopiero na święta się zobaczymy...
Niestety nie dostałam jeszcze @. Juz 39 dc. Jezeli nie dostanę w tym tygodniu to wyruszam do lekarza... Nie mam wiem co sie podziało[emoji17][emoji17]
A poza tym, gratuluję z całego serca tym, które wstawiały tu zdjęcia z usg i tym, które miały kreseczki [emoji7][emoji7][emoji7] niestety ja mam sklerozę i nie napiszę nicków, dlatego tak zbiorczo skladam gratulacje [emoji8]
Dziękuję bardzo :)
Mam nadzieję, że jakoś cykl Ci się wyrówna i zdążysz przed świętami, żeby ❤️ były owocne :)

Hej laseczki.
Zaczynamy 6cs. Dziś @ już wystartowała na dobre. Dobrze, że się w nocy zabezpieczyłam.
No to trzymam kciuki za kolejny cykl! ❤️

Czesc,kiedy wam najszybciej wyszly pozytywne lekko testy przed okresem?pamieta ktoras?
Mi 3dni przed datą @

Uff..jadę na krótki urlop :D ostatnia chwila wytchnienia a potem zapieprz do połowy grudnia :p
 
Dzieki za odpowiedzi:)ja mam kaledarzowe 5 dni do okresy test wyszedl bialy rano,a ja wciaz plamie od 4 dni na brazowo takze sobie teraz wkrecam ze pewnie mam cyste czy cos:(
 
Dzieki za odpowiedzi:)ja mam kaledarzowe 5 dni do okresy test wyszedl bialy rano,a ja wciaz plamie od 4 dni na brazowo takze sobie teraz wkrecam ze pewnie mam cyste czy cos:(
A może to wczesniejszy okres ? Ja pamietam ost okres przed ciążą miałam taki że zaczął się i w sumie trwał 1.5 dnia i prawdę mówiąc jedna podpaska by całość zebrała albo nawet i pół podpaski tak było tego mało.
 
A może to wczesniejszy okres ? Ja pamietam ost okres przed ciążą miałam taki że zaczął się i w sumie trwał 1.5 dnia i prawdę mówiąc jedna podpaska by całość zebrała albo nawet i pół podpaski tak było tego mało.
Twoje brzmi jak implantacja?ja to bym chciala zeby juz sie bormalny okres zaczal bo chce zaczac brac stymulanty na owu a tak to sama nie wiem kiedy co i jak
 
reklama
Do góry