reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Brałam dwie tablety dziennie tylko ale widziałam różnice w śluzie

Zobacz jak u @Kaamilaaa było prawie rok starań i pykło jak odpuściła no każda z nas ma ten swój czas jedna szybciej druga troszkę dłużej ja też w lipcu jak usunęłam spirale myślałam że to fik i już będzie niestety trzeba było parę razy biel na teście zobaczyć
Ja to się boję że to Hashimoto mi mocno utrudni ale powiem Ci szczerze że gdybym nie miała dziecka to byłoby mi dużo ciężej czekać ale jak mam takie malutkie to dziękuję Bogu że mam chociaż jedno :) co ma być to będzie włosów z głowy sobie nie wyrwę wiadomo że by się chciało już ale chcieć to sobie można ;P
 
reklama
Ja to się boję że to Hashimoto mi mocno utrudni ale powiem Ci szczerze że gdybym nie miała dziecka to byłoby mi dużo ciężej czekać ale jak mam takie malutkie to dziękuję Bogu że mam chociaż jedno :) co ma być to będzie włosów z głowy sobie nie wyrwę wiadomo że by się chciało już ale chcieć to sobie można ;P
I takie podejście jest bardzo dobre ;)
 
Do góry