reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

I takie podejście jest bardzo dobre ;)
Pocieszam się że moje młode ma trochę ponad rok i może przez ten czas od ostatniego zaciazenia jeszcze nie stałam się nagle bezpłodna a mój mąż nagle nie wymienił armii na jakąś beznadziejna ;P w końcu najwięcej par zachodzi po pół roku starań . Kiedyś mi znajoma która zaszła w 2 cyklu powiedziała że będąc na wizycie u lekarza powiedział jej że jest jedną z tych szczęściar gdzie udało się tak szybko bo większość kobiet czeka sporo dłużej :)
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji7] jestem przeszczesliwa, moja dzidzia ma 1,26cm i pieknie bijace serduszko [emoji7][emoji7]
Mam porobic badania i za niecale dwa tygodnie kolejna wizyta [emoji7]
Wzruszylam sie jak pokazalam mlodemu zdjecie usg jak wypytywal gdzie dzidzius jak duzy jest i co tam w brzuchu robi [emoji28] [emoji7] a potem tz pokazywał gdzie jest dzidzia [emoji7][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 909925
Pięknie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Podczytuje całą akcje, powiem że brak słów. Ktoś powinien pokazać to jej rodzicom. Jest na warunku z matmy, koleś nie wie że starają się o dziecko. Paranoja.
Serio???[emoji33][emoji33][emoji33] hahha jak koles moze nie wiedziec,ze za kazdym razem starają się o dziecko, skoro brzydko mówiąc spuszcza się w nią...[emoji33] chyba ze sciemnia mu, ze tabletki bierze [emoji23]nie bylo mnie długo na forum, dla tego tak po czasie odpisuje, wiec jak jesy cos niżej wyjasnionego to przepraszam, ale wolę tak odpisac niz potem główkowac co mialam w głowie
 
Serio???[emoji33][emoji33][emoji33] hahha jak koles moze nie wiedziec,ze za kazdym razem starają się o dziecko, skoro brzydko mówiąc spuszcza się w nią...[emoji33] chyba ze sciemnia mu, ze tabletki bierze [emoji23]nie bylo mnie długo na forum, dla tego tak po czasie odpisuje, wiec jak jesy cos niżej wyjasnionego to przepraszam, ale wolę tak odpisac niz potem główkowac co mialam w głowie
Fajnie ze wrocilas:)
 
reklama
Do góry