reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej dziewczyny u mnie w końcu wyszlo słońce:) aż chce się żyć!
@ dalej nie ma, temperatura rośnie. Flo zwariował i pokazuje mi coś dziwnego...
Już nawet objawów nie wpisuje tylko tempke żeby mi dziwnie nie wyliczało.... A tu taki psikus:dry:
Wygląda na to że wyznacza Ci na 20, ale wydaje mi się że ten spadek 17 jest bardziej prawdopodobny.
Te apki w ogóle są mylące, ja długo nie miałam wyznaczonej owu, mimo że test LH wyszedł pozytywny. Teraz jak nadal mierzę to w końcu wyznaczył owulację, ale dopiero w 26dc kiedy już pozytywny test ciążowy. Te wykresy naprawdę można interpretować dowolnie..
 
reklama
Jakieś 3-4 dni temu....



No właśnie, myślę że to przez temperaturę może? Bo to jet aktualnie to jest 38dc, więc gdzie tu owulacja?!!



Właśnie u mnie też pierwszy raz takie coś się pokazało. NIe dość że okres się spóźnie to jeszcze takie dyrdymały mi pokazuje :/
O ile się nie mylę to robiłaś test?

Może zrób betę?
 
Jakieś 3-4 dni temu....



No właśnie, myślę że to przez temperaturę może? Bo to jet aktualnie to jest 38dc, więc gdzie tu owulacja?!!



Właśnie u mnie też pierwszy raz takie coś się pokazało. NIe dość że okres się spóźnie to jeszcze takie dyrdymały mi pokazuje :/

Zobacz na mój, bardzo podobna sytuacja
IMG_20181023_120235.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181023_120235.jpg
    IMG_20181023_120235.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 229
@Fizzymensa mi sie tez wydaje ze ten spadek 17go moglby oznaczac owu, wiec jesli tak bylo to test ktory robilas byl bez sensu i teraz powinnas poczekac jeszcze kilka dni bo dzis moze byc dopiero 6dpo...[emoji6]
 
Hej dziewczyny, ciężko Was nadrobić.



Gratuluję małych człowieczków w brzuszkach! niech pięknie i zdrowo rosną! <3<3<3

Ja dzisiaj byłam u gina (monitoring owulacji). Na tą chwilę jest wszystko ok, dojrzewają 2 pęcherzyki, pojawił się śluz, endometrium prawidłowe jak na 11 dzień cyklu. Za tydzień robię kolejne hormony i następna wizyta, żeby sprawdzić, czy pęcherzyk pęknie. W międzyczasie mamy trochę podziałać.

Ostatnio wszystko, czego się tkniemy, dobrze nam wychodzi, więc może to jest nasz miesiąc? trzymajcie kciuki :)
trzymamy:)
 
O ile się nie mylę to robiłaś test?

Może zrób betę?

Tak, robiłam nawet wczoraj ale biało.
Dzisiaj spytam teściowej co ona o tym sądzi, w końcu ginekolog to będzie wiedzieć co robić ....

Zobacz na mój, bardzo podobna sytuacja Zobacz załącznik 910097

No faktycznie widzę podobieństwo.

@Fizzymensa mi sie tez wydaje ze ten spadek 17go moglby oznaczac owu, wiec jesli tak bylo to test ktory robilas byl bez sensu i teraz powinnas poczekac jeszcze kilka dni bo dzis moze byc dopiero 6dpo...[emoji6]

Wcześniej zanim wpisałam temperature na dziś owulacje wyliczało mi na 5tego....
chyba tutaj będę musiała prosić o pomoc specjalsitę bo już teraz się konkretnie zakręciłam ;)
 
Fizzymensa aż przypomniało mi się gdy ja mierzylam temperature... I też tak sobie zgadywalam kiedy mogła być owulacja i co tydzień robilam test ciążowy:/ moj wykres przypominał jakies fale... Niestety u mnie cykle bezowulacyjne były. No i co mogę Ci napisać? Mogła ta owulacja być ale też mogło jej nie być. Radzę zrobić Ci badania hormonow, to nie jest normalne...
 
Fizzymensa aż przypomniało mi się gdy ja mierzylam temperature... I też tak sobie zgadywalam kiedy mogła być owulacja i co tydzień robilam test ciążowy:/ moj wykres przypominał jakies fale... Niestety u mnie cykle bezowulacyjne były. No i co mogę Ci napisać? Mogła ta owulacja być ale też mogło jej nie być. Radzę zrobić Ci badania hormonow, to nie jest normalne...

Badania robiłam 3 tygodnie temu i wszystko wyszło w normie.
Właśnie się zastanawiam, czy aby to nie jes właśnie bezowulacyjny cykl. Pójde dzisiaj albo jutro na wizytę i się dowiem, bo co tu będę gdybać....
 
reklama
Do góry