reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Hej dziewczyny u mnie w końcu wyszlo słońce:) aż chce się żyć!
@ dalej nie ma, temperatura rośnie. Flo zwariował i pokazuje mi coś dziwnego...
Już nawet objawów nie wpisuje tylko tempke żeby mi dziwnie nie wyliczało.... A tu taki psikus:dry:
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-23-10-58-56-487_org.iggymedia.periodtracker.png
    Screenshot_2018-10-23-10-58-56-487_org.iggymedia.periodtracker.png
    25,7 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_2018-10-23-10-58-18-962_org.iggymedia.periodtracker.png
    Screenshot_2018-10-23-10-58-18-962_org.iggymedia.periodtracker.png
    100,7 KB · Wyświetleń: 64
Hej dziewczyny u mnie w końcu wyszlo słońce:) aż chce się żyć!
@ dalej nie ma, temperatura rośnie. Flo zwariował i pokazuje mi coś dziwnego...
Już nawet objawów nie wpisuje tylko tempke żeby mi dziwnie nie wyliczało.... A tu taki psikus:dry:
Coś Ci dziwnie wylicza, że @ za 12 dni :o
No, ale to tylko aplikacja :)
Którego planowo powinna być @?
 
Hej dziewczyny, ciężko Was nadrobić.

Dziewczynki wczoraj bylam na wiZycie oto moje dziecko :D całe 0,56 cm :D
Cześć dziewczyny [emoji7] jestem przeszczesliwa, moja dzidzia ma 1,26cm i pieknie bijace serduszko [emoji7][emoji7]
Mam porobic badania i za niecale dwa tygodnie kolejna wizyta [emoji7]
Wzruszylam sie jak pokazalam mlodemu zdjecie usg jak wypytywal gdzie dzidzius jak duzy jest i co tam w brzuchu robi [emoji28] [emoji7] a potem tz pokazywał gdzie jest dzidzia [emoji7][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 909925
Gratuluję małych człowieczków w brzuszkach! niech pięknie i zdrowo rosną! <3<3<3

Ja dzisiaj byłam u gina (monitoring owulacji). Na tą chwilę jest wszystko ok, dojrzewają 2 pęcherzyki, pojawił się śluz, endometrium prawidłowe jak na 11 dzień cyklu. Za tydzień robię kolejne hormony i następna wizyta, żeby sprawdzić, czy pęcherzyk pęknie. W międzyczasie mamy trochę podziałać.

Ostatnio wszystko, czego się tkniemy, dobrze nam wychodzi, więc może to jest nasz miesiąc? trzymajcie kciuki :)
 
Hej dziewczyny, ciężko Was nadrobić.



Gratuluję małych człowieczków w brzuszkach! niech pięknie i zdrowo rosną! <3<3<3

Ja dzisiaj byłam u gina (monitoring owulacji). Na tą chwilę jest wszystko ok, dojrzewają 2 pęcherzyki, pojawił się śluz, endometrium prawidłowe jak na 11 dzień cyklu. Za tydzień robię kolejne hormony i następna wizyta, żeby sprawdzić, czy pęcherzyk pęknie. W międzyczasie mamy trochę podziałać.

Ostatnio wszystko, czego się tkniemy, dobrze nam wychodzi, więc może to jest nasz miesiąc? trzymajcie kciuki :)
To super :)
Niech wam dobra passa się nie kończy :)
Powodzenia :) i trzymam kciuki
 
reklama
Coś Ci dziwnie wylicza, że @ za 12 dni :o
No, ale to tylko aplikacja :)
Którego planowo powinna być @?

Jakieś 3-4 dni temu....

Wedlug tempki dopiero co mialas owu [emoji848]

No właśnie, myślę że to przez temperaturę może? Bo to jet aktualnie to jest 38dc, więc gdzie tu owulacja?!!

Jeszcze mi się takie zawirowania w żadnej apce nie pokazały.

Właśnie u mnie też pierwszy raz takie coś się pokazało. NIe dość że okres się spóźnie to jeszcze takie dyrdymały mi pokazuje :/
 
Do góry