reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Pysiu kochana, wszystkim nam jest przykro, ze tak sie stalo. :-:)-(Romka ma racje, ze trudno jest pocieszyc osobe, ktora ma w serduszku straszny bol i zal, ale mysle, ze otaczajace Cie osoby, a wszczegolnosci Twoj mezczyzna, jest z Toba caly czas i w nim powinnas mniec najwieksze oparcie. Pamietaj czas leczy rany, bedzie dobrze zobaczysz!!:tak::tak: Przytulam rowniez mocno:tak:
 
........ kurcze dziwna ta @ teraz byla nie dosc ze sie spoznila to jeszcze skapa, jakas taka podejrzana byla. Jedna tylko rzecz mnie martwi.... na poczatku mialam dosc mocne skurcze, nie wiem czy tak moze byc jakby sie bylo w potencjalnej ciazy. Czy ktos cos na ten temat wie?
Co do betki, to nie wiem czy i gdzie takie badanie moge zrobic, mieszkam w USA i nie wiem czy oni takie badanie robia. Myslalam ze moze po prostu dla pewnosci zrobic test ciazowy....troche sie boje jednak rozczarowania.No ale moze warto zrobic.

Powiem Ci szczerze Owieczko, ze ja na Twoim miejscu zrobilabym juz test ciazowy. Niestety nie moge odpowiedziec Ci na pytanie odnoscie skurczy:-(
 
Dziewczyny mam male pytanko. Juz chyba kiedys o tym wspomnialam, ale postaram sie zapytac jeszcze raz. Otoz od momentu starania sie o dzidziusia ok 20 dc mam bracowe plamienia i do ok 7 dni przychodzi owulka, nie wiem skad one sie biora?Nigdy wczesniej ich nie mialam:-(.Druga dziwna dla mnie rzecza jest to iz dzisiaj jest 15 dc i bedac w ubikacji mialam lekko zabarwione krwia plamienia:-( W ciagu dnia kulo mnie dzisiaj w prawym boku wyzej niz jajnik. Kurde troche sie tyz zmartwilam, czy cos jest ze mna nie tak? Czy ktoras z was ma podobne sytuacje?
 
Dziewczyny mam male pytanko. Juz chyba kiedys o tym wspomnialam, ale postaram sie zapytac jeszcze raz. Otoz od momentu starania sie o dzidziusia ok 20 dc mam bracowe plamienia i do ok 7 dni przychodzi owulka, nie wiem skad one sie biora?Nigdy wczesniej ich nie mialam:-(.Druga dziwna dla mnie rzecza jest to iz dzisiaj jest 15 dc i bedac w ubikacji mialam lekko zabarwione krwia plamienia:-( W ciagu dnia kulo mnie dzisiaj w prawym boku wyzej niz jajnik. Kurde troche sie tyz zmartwilam, czy cos jest ze mna nie tak? Czy ktoras z was ma podobne sytuacje?

Ja slyszalam ze plamienia moga byc potczas owulki a takze gdy zarodek sie zagniezdza w macicy, przyczyna plamienia moze tez byc slaby progesteron potrzebyny w drugiej fazie cyklu do utrzymania ciazy, moze wybiesz sie z tym do swojego gina :tak:
 
Ja slyszalam ze plamienia moga byc potczas owulki a takze gdy zarodek sie zagniezdza w macicy, przyczyna plamienia moze tez byc slaby progesteron potrzebyny w drugiej fazie cyklu do utrzymania ciazy, moze wybiesz sie z tym do swojego gina :tak:

Dzieki Lilu19. Niestety mieszkam w Szkocji i tutaj do tych spraw podchodza bardzo dziwnie, co naprawde mi sie nie podoba. Bylam co prawda zrobic tutaj cytologie, mowilam ze staram sie o dzidzie od 4m-cy, wyniki przyszly, wszystko jest oki, ale te plamienia mnie wkurzaja:-(. Do Polski lece w styczniu i mam zamiar isc do ginekologa, zeby mnie zbadal i moze odpowie mi na moje pytania z wielka szczegolowoscia:tak:. Najgorsze jest to, ze nawet nie wiem czy nie powinnam brac jakis tabletek na uregulowanie tego wszystkiego, co prawda @ mam regylarna(czasem jakies 2 dni odchylenia). Lilu czy wiesz w jakim czasie po owulne zagniezdza sie zarodek?czy sa jakies konkretne badania na progesteron? Pozdrawiam serdecznie;-);-)
 
Dzieki Lilu19. Niestety mieszkam w Szkocji i tutaj do tych spraw podchodza bardzo dziwnie, co naprawde mi sie nie podoba. Bylam co prawda zrobic tutaj cytologie, mowilam ze staram sie o dzidzie od 4m-cy, wyniki przyszly, wszystko jest oki, ale te plamienia mnie wkurzaja:-(. Do Polski lece w styczniu i mam zamiar isc do ginekologa, zeby mnie zbadal i moze odpowie mi na moje pytania z wielka szczegolowoscia:tak:. Najgorsze jest to, ze nawet nie wiem czy nie powinnam brac jakis tabletek na uregulowanie tego wszystkiego, co prawda @ mam regylarna(czasem jakies 2 dni odchylenia). Lilu czy wiesz w jakim czasie po owulne zagniezdza sie zarodek?czy sa jakies konkretne badania na progesteron? Pozdrawiam serdecznie;-);-)
Naukowcy pisza ze zarodek zagniezdzasie ok 7 dni po owulce, ale moze to byc np. 5 dpo, lub nawet 10 dpo

Badnaie na brogestetron mozesz zrobic w laboratorium gdzie wykonuja BADANIA
HORMONALNE robi sie je w 21 dzien cyklu.

A progeteron w tabletkach jest pod nazwa : DUPHASTON, LUTEINA 500, i jakies jeszcze napewna sa , ja bralam te tabletki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry