reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Pysiu, Aga dołączam do Was. Mnie też wyszły dwie piękne grube, czerwone krechy.:tak:
Nic mężowi jeszcze nie mówie, bo sama nie moge w to uwierzyć. Zrobiłam zdjęcie testu na wypadek gdyby kreski zniknęły, ale jutro zrobie betkę. Zaraz zadzwoniłam do przyjaciółki i umowiłam sie na spotkanie. Ona pierwsza sie dowie i podpowie jak w zaskakujący sposób powiedzieć mężowi i rodzince.
A może Wy macie jakieś super pomysły?? Pomóżcie, prosze!!

:-)Normalnie brak słów :-) wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj lepszego :-)
 
reklama
Witajcie moje kochane dziewczynki, zrobiłam test ( o 4 rano) i co i .............................. II kreseczki zobaczyłam na teściku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Faktycznie to one wyglądały tak I I chyba jutro jeszcze polecę na betkę dla pewności i dopiero po drugiej powiem M, tylko nie wiem czy tyle wytrzymam:-)
Teraz co chwilka sprawdzam czy ta drga kreseczka nie zginęła:zawstydzona/y:

O kurcze Pysiu jak sie ciesze :-):-):-) czulam ze tak bedzie :-):-):-)
A dzis jest chyba fasolkowa niedziela bo u mnie też II!!!:-D:-D:-D:-D ta druga nadal slabsza ale juz calkiem widoczna :-D:-D:-D:-D
Ale wiecie co.. jak juz je zobaczylam to pierwsza mysl "o nie! bede gruba!" to juz chyba hormonki.... Pysiu chyba bedziemy mamusiami!!!!

Pysiu, Aga dołączam do Was. Mnie też wyszły dwie piękne grube, czerwone krechy.:tak:
Nic mężowi jeszcze nie mówie, bo sama nie moge w to uwierzyć. Zrobiłam zdjęcie testu na wypadek gdyby kreski zniknęły, ale jutro zrobie betkę. Zaraz zadzwoniłam do przyjaciółki i umowiłam sie na spotkanie. Ona pierwsza sie dowie i podpowie jak w zaskakujący sposób powiedzieć mężowi i rodzince.
A może Wy macie jakieś super pomysły?? Pomóżcie, prosze!!

GRATULACJE!!!!!!!!!:-):-):-)
Ale macie super prezent na Swieta! Ciesze sie razem z Wami! Zycze spokojnych i zdrowych 9 miesiecy!

A w jaki sposob powiedziec? Ja to chyba nie wytrzymalabym i od razu po zrobieniu testu powiedzialabym mezowi (nigdy niespodzianki mi nie wychodzily;-)). Na pewno powiedzialabym mu jako pierwszej osobie. Pewnie kupilabym cos dla dzidzi: grzechotke, buciki albo smoczek i mu sprezentowala. Znajmomi kupili grzechotke i sprezentowali rodzicom/ tesciom.
Pozdrawiam!
 
Ja też odpuściłam, temperaturę mierzę tylko po to, że po nowym roku planyje iśc do lekarza i to mu ma dac lepszy obraz sytuacji takie wykresiki z ostatnich trzech cykli:dry:

Ale wiem, że M nie odpuścił, bo rano pytał się jak tam jego synuś:confused:

Jak wg mnie w dniu owólki - nie mówiłam mu nic ale robiłam test owulacyjny - nie przytulaliśmy sie a przerwa była cztery dni a każde przytulanko w tym cyklu a było ich niewiele, było dla mnie tylko i wyłączne mega przyjemnością, tak jak za dawnych czasów;-)

Ale macie dziewczyny cudownie, na święta w ciąży..........
Dosłownie nie trzeba już prezentów - już je macie:-)
 
Dziewczynki dziękuje bardzo za życzenia. Cała drże i wciąż dochodze do siebie. Pytacie o pierwsze objawy?? Jak przy miesiączce... Ból brzucha, kłucie jajników, ale zastanawiały mnie zawroty głowy i ostatnio zauważyłam, ze włosy strasznie mi sie przetłuszczają (nigdy tak nie miałam).
Nie wiem czy wytrzymam do świąt, żeby sie przed mężem nie wygadać...
 
Dziewczynki dziękuje bardzo za życzenia. Cała drże i wciąż dochodze do siebie. Pytacie o pierwsze objawy?? Jak przy miesiączce... Ból brzucha, kłucie jajników, ale zastanawiały mnie zawroty głowy i ostatnio zauważyłam, ze włosy strasznie mi sie przetłuszczają (nigdy tak nie miałam).
Nie wiem czy wytrzymam do świąt, żeby sie przed mężem nie wygadać...


Dziewczyno - M miał by najlepszy prezent, jak pragnie tego dziecka to był by w siódmym niebie.

A liczysz termin porodu od zapłodnienia?
Z tego co wiem, przeważnie liczą lekarze termin od pierwszego dnia miesiączki ze względu na to, ze właśnie od tego dnia jajeczko zaczyna dojrzewać a także wiele kobiet nie wie kiedy miało owulację. Termin pierwszego dnia @ jest raczej najbardziej odpowiednim do obliczenia dnia porodu.

A kiedy miałaś dostać @?
 
:-Dpysia, aga, mitemil - dziewczynki ale super niedzielka hehehe gratulacje

ja od rana jakis placzliwy humorek mam,, wogole wczoraj zapisuje w kalendarzu ze pierwsze ruchy dzidziusia slyszelismy.. bo od wczoraj czuje tak jakby w brzuszku ktos mi pierdzial non stop, potem maz sluchal no i takie stukanie co chwila slychac moze kapie hehehe:))) fajne ucucie ze ktosik malutki tam sie rusza:-D:-D:-D wczoraj moj mazus umyl okna wszytskie i pozawieszal firany a ile bylo z tym smiechu,, bo wydawalo mu sie takie proste zawieszanie firan a tu co?? heheh musial dwa razy zmieniac.. hehehehe:-D ale sie usmialismy
 
PYSIU, AGA , MITEMIL - Gratulacje wielkie :-)..Życze spokojnych, szcześliwych 9 mies :-).....

Tikanis, czemu płaczliwy dzień?
U mnie już 4 dzień rotawirus u córki więc juz mam dosyć zygów i kupek chyba na rok :-)....no na pół, bo jak sie malenstwo pojawi to znnowu bedzie ulewanie, kupki 5x dziennie i nieprzespane nocki....

lece bo mi diabełek dom demoluje

buziaki
 
Witajcie moje kochane dziewczynki, zrobiłam test ( o 4 rano) i co i .............................. II kreseczki zobaczyłam na teściku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Faktycznie to one wyglądały tak I I chyba jutro jeszcze polecę na betkę dla pewności i dopiero po drugiej powiem M, tylko nie wiem czy tyle wytrzymam:-)
Teraz co chwilka sprawdzam czy ta drga kreseczka nie zginęła:zawstydzona/y:

Matko.... :happy::-D Ogromniaste gratulacje Kochana!! Wiedziałam, że to będzie Fasolka. Trzymaj się teraz i dbaj o siebie i maleństwo:tak::rofl2:

Witajcie Dziewczyny!

Postanowiłam dołączyc do Was :-), wcześniej byłam na wątku "ciąża po poronieniu".
Pozwolę sobie krótko się przedstawić, żebyscie wiedziały z kim macie do czynienia ;-). Jak juz napisałam wcześniej byłam na wątku ciąża... ponieważ jestem po pewnych przeżyciach. Nie będę o tym mówić bo to nie ten wątek, no i nie bedę psuła dobrego nastroju :-). Teraz jestem (jesteśmy) na etapie ponownego starania się, niestety narazie nam nie wychodzi :-(, dlatego tu jestem... Może jakoś uda mi sie przez to wszysko razem z Wami przejść :-).
Pozdrawiam Was serdecznie :-) i gratuluję zafasolkowanym :-)

Kochan.. razem szybciutko zafasolkujemy:tak::-D
Z nami będzie Ci jak w niebie:rofl2: Uważaj bo nasz wątek jest THE BEST i uzaleznia;-):tak::-D:rofl2::happy:

O kurcze Pysiu jak sie ciesze :-):-):-) czulam ze tak bedzie :-):-):-)
A dzis jest chyba fasolkowa niedziela bo u mnie też II!!!:-D:-D:-D:-D ta druga nadal slabsza ale juz calkiem widoczna :-D:-D:-D:-D
Ale wiecie co.. jak juz je zobaczylam to pierwsza mysl "o nie! bede gruba!" to juz chyba hormonki.... Pysiu chyba bedziemy mamusiami!!!!

Ale się cieszę Kochana...:rofl2::rofl2::rofl2: Normalnie takiej niedzieli to jeszcze nie było:happy::-D Oby tak dalej dziewuszki i niedługo wszystki będziemy się cieszyc swoimi Kruszynkami:tak::-D:rofl2::rofl2:

Pysiu, Aga dołączam do Was. Mnie też wyszły dwie piękne grube, czerwone krechy.:tak:
Nic mężowi jeszcze nie mówie, bo sama nie moge w to uwierzyć. Zrobiłam zdjęcie testu na wypadek gdyby kreski zniknęły, ale jutro zrobie betkę. Zaraz zadzwoniłam do przyjaciółki i umowiłam sie na spotkanie. Ona pierwsza sie dowie i podpowie jak w zaskakujący sposób powiedzieć mężowi i rodzince.
A może Wy macie jakieś super pomysły?? Pomóżcie, prosze!!

Mitemil co za wiadomośc..:-D:rofl2:
Zaraz padnę tu na zawał:happy: Tyle zafasolkowanych kobitek:rofl2::rofl2::-D:-D
Życzę spokojnych 9 miesięcy Kochana!!:-D:-D:happy::happy::rofl2::rofl2:
 
Dziewczyny fantastyczne wieści !!!
Oby więcej takich pozytywnych niedzielnych poranków :-)

Pysia1510, Aga00782, mitemil

serdeczne gratulacje!!! Cudny prezent otrzymałyście! Życzę spokojnych dziewięciu miesięcy!!!:-D:-D:-D

Poproszę troszeczkę fluidków, bo też czekam z niecierpliwością na testowanie! Może za tydzień w niedzielę to ja pochwalę się II kreseczkami choc nadziei mało!
Miałyście jakieś objawy?

w. kropeczko, kinguś dziękuję Wam, że o mnie pamiętacie! Mało tu zaglądam, bo jakoś mi ostatnio ciężko! Wrócę na pewno, może w nowym 2009 roku z nowymi siłami starankowymi!
Wam życzę z całego serca szybkiego zafasolkownia!

Pozdrawiam również wszystkie pozostałe dziewczyny i również zaciskam kciuki za Wasze starania!

GRATULACJE;ale poranek dziewczyny :-)Ciesze si z wami i to bardzo:-)
Zycze spokojnych 9 miesiecy,latwego,szybkiego,bezbolesnego porodu:tak:

I wiedze,ze sie udalo po odpuszczeniu:-)

:-)Cudownych miesięcy:-)

:-Dpysia, aga, mitemil - dziewczynki ale super niedzielka hehehe gratulacje

ja od rana jakis placzliwy humorek mam,, wogole wczoraj zapisuje w kalendarzu ze pierwsze ruchy dzidziusia slyszelismy.. bo od wczoraj czuje tak jakby w brzuszku ktos mi pierdzial non stop, potem maz sluchal no i takie stukanie co chwila slychac moze kapie hehehe:))) fajne ucucie ze ktosik malutki tam sie rusza:-D:-D:-D wczoraj moj mazus umyl okna wszytskie i pozawieszal firany a ile bylo z tym smiechu,, bo wydawalo mu sie takie proste zawieszanie firan a tu co?? heheh musial dwa razy zmieniac.. hehehehe:-D ale sie usmialismy

PYSIU, AGA , MITEMIL - Gratulacje wielkie :-)..Życze spokojnych, szcześliwych 9 mies :-).....

Tikanis, czemu płaczliwy dzień?
U mnie już 4 dzień rotawirus u córki więc juz mam dosyć zygów i kupek chyba na rok :-)....no na pół, bo jak sie malenstwo pojawi to znnowu bedzie ulewanie, kupki 5x dziennie i nieprzespane nocki....

lece bo mi diabełek dom demoluje

buziaki

Agniesiak 85

Dziekuje bardzo za takie wspaniałe gratulacje Wam tez z pewnościa sie uda wierzę w to i wy tez w to musicie wierzyć jesteście wspaniałe a wasze maleństwa beda cudowne i prosze świezytka ( jeszcze cieplutka ) dostawa fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Agniesiak 85

Dziekuje bardzo za takie wspaniałe gratulacje Wam tez z pewnościa sie uda wierzę w to i wy tez w to musicie wierzyć jesteście wspaniałe a wasze maleństwa beda cudowne i prosze świezytka ( jeszcze cieplutka ) dostawa fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Pysiu! Łapię pierwsza! Dzięki wielkie i wszystkiego naj ... dla Ciebie i Maleństwa!:-D
 
Do góry