reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kingus poprostuu booossskkkiiieee zdjecie!!!!!!az sie rozmarzylam pozdrawiam!
Witaj Romeczko:-) Będziemy z takimi brzuszkami chodzić zobaczysz :tak::tak:

Niestety ja musze postarac sie jeszcze ,betka spadla.Do tego dzis zaczelam plamic wiec jutro bedzie @.
Ja za pierwszym razem też tak miałam betka lekko wzrosła a później spadła ale w 3 cyklu się udało więc głowa do góry ;-);-)

Cześć dziewczyny!
Zrobiłam teścik, i po raz drugi są dwie kreski, jeszcze wyraźniej niż kilka dni temu.
No chyba dwa razy test by się nie pomylił, jak myslicie?? :confused:
Będzie dobrze, głowa do góry. Czekamy na usg :-)


witam dziewczynki.
znowu zaczęłam tu częściej zaglądać. Tak sobie dziś obliczyłam że kolejny termin @ mam na 23 grudnia i jakby staranka wyszły pozytywnie to mikołaj mi przyniesie dwie kreseczki:) - fajnie tak pomarzyć:) ale święta to okres cudów więc może tak będzie...
czy któras z Was planuje testowanie w Wigilię?:)
Mi pewnie testowanko wypadnie w styczniu ale za Ciebie trzymam ogromniaste kciuki ;-);-);-);-)

lekarz nie powiedział mi bezpośrednio, że mam pcos, ale dzisiaj mam wizytę u jego znajomej endokrynolożki...
Będzie dobrze, już trochę staraczek z pco zafasolkowało. Dobrze, że masz dobrego lekarza i szybko zaczniesz leczenie.

teraz znalazlam tez mala ciekawostke! :
SKUTECZNOŚĆ ZAPŁODNIENIA:
* 20-30% na cykl
* 16% strat przed implantacją
* 30 % po implantacji
* 15 % niepowodzeń w I tymestrze
* 30% zapłodnionych komorek konczy sie porodem!!!!!!! :szok:
Straszne te statystyki ale niestety prawdziwe :-(
Ja na początku myślałam, że przytulając się w dobre dni jest z 80% szans na to, że się uda no a le się myliłam...;-)

Tak więc szefowa zakomunikowała, że mam po 4 h wyłączać komputer i "se" zorganizować pracę. No normalnie szok, ale że co? Mam wziąść miotłę i zamiatać?
Kurcze to rzeczywiście dziwnie. A może na zwolnieni pójdziesz?

Powiedzcie czy ja moge sie jeszcze ludzic, ze to ciaza?Ja chyba w leb dostane :szok:
Kurcze, jestem praktycznie na 100 procent pewna ze mialam dni plodne gdy mielismy przytulanska.:tak::rofl2:
Ta statystyka od Eve mówi sama za siebie ale póki nie ma @ to zawsze jest szansa....;-)

A teraz trochę o mnie.. Może pamiętacie jeszcze jak pocieszałyście mnie gdy tak strasznie kłóciłam się z moim Ł.? No i niestety- kryzysu nie przetrwaliśmy, właściwie nigdy bym nie przypuszczała że tak się to potoczy..:-( A testu nie zrobię, bo się boję, znowu będę przeżywać, a potem się okaże że dzień po teście dostanę @. Więc właściwie nie wiem co robić. Najrozsądniej to czekać poprostu na @ i tyle. Z drugiej jednak strony jestem teraz chora i jestem na lekach które absolutnie nie są wskazane w ciąży. Z trzeciej jednak strony jeśli wziąć pod uwagę ile papierosów wypaliłam z nerwów w ciągu ostatniego miesiąca, oraz leki jakie brałam, to moja potencjalna fasolka jest chyba najbardziej zatrutą fasolką świata i tego się boję :no:
Spokojnie co ma być to będzie, dasz radę bo jesteś silną dziewczyną.
Ja bym zrobiła test żeby wiedzieć na czym stoję.
Mam nadzieje, że wszytsko się potoczy tak jak sobie tego życzysz.
Pamiętaj, że nie jesteś sama.

:-)
A co do malutkich kropeczek...no to ja wlaśnie wczoraj się nagimnastykowalam, że ledwie dzisiaj żyje...i liczę na wielokropki:-):-D:-) lub choćby dwukropek:rofl2::happy2::rofl2:...no albo chociaż jeśli już nie tamto to przynajmniej na jedną malutką kropeczkę...:blink:
Tego Ci z całego serduszka życzę ;-);-);-);-)

Czesc Wam :(

Dopiero wrocilam ze szpitala. Nie jestem za bardzo w stanie opowiedziec co sie stalo. To jeszcze zbyt swieza rana.
Dobrze, że już wróciłaś. Jak poczujesz się lepiej to się odezwij. Przytulam mocno.

Witajcie dziewczyny. Zarejestrowalam sie dopiero niedawno, wiec to jest moj pierwszy post:-) i nie ostatni. Staramy sie z mezem o dzidzie od 4 m-cy i nic.
Bardzo krótko się staracie, niestety czasem trzeba troszkę dłużej poczekać na maleństwo.

Hej dziewczynki
Ja co prawda nie jestem starającą się mamą(no może nie teraz ale w przyszłości pewnie tak) ale wpadłam do was aby was serdecznie pozdrowić i życzyć dużo zdrówka i dbajcie o siebie przyszłemamusie.:-)
Pozdrawiam również :-D:-D

.:zawstydzona/y::-p:zawstydzona/y: Już sama ma pierwsze pyatnia :rofl2::-D:rofl2: otóż: czy w trakcie poczęcia cosik sie czuje czy też calkiem bezobjawowo się ten maly cudzik odbywa??? Bo ja mam od kilku godzin takie wypieki, ze jestem bordowa (a zwykle bledziuch ze mnie) i pali mnie buźka i jest rozgrzana jakbym miala 100stopni...i nie wiem czy się przeziębiłam czy to inne przyczyny byc moga....jak było u tych co zafasolkowane???
O ile pamiętam to Pixellka miała wypieki....;-)

Hej
Odebrałam wyniki! Mamusią sierpniową 2009 nie bede.

Ale może uda się na wrzesień.. :happy:

Pozdrawiam!
Na pewno się uda :tak::tak::tak::tak:

Cześć dziewczynki/!! sorry że zacznę od siebie ale mam dziś straszny nastrój, głupieje raz się nakręcam raz latam do łazienki by sprawdzić, brzuch boli jak na @ jutro przyjdzie niestety!! Pozdrawiam was kochane!
Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła ;-);-)

A ja Kochane śmigam o 19:00 na aerobik:-p:tak::-D:rofl2:

Miłych ćwiczeń.
Witam po dlugiej nieobecnosci wszystkie stare staraczki i te nowe ktore mnie pewnie nie znaja
co tam slychać Lilu, Pysiu,Eve84, calineczko i mgk ?
wpadlam na chwilke sie przywitac bo nie zagladam by sie za bardzo nie nakrecac, nie licze tempek i nic nie robie ale ..
chcialam zakomunikowac ze wczoraj zczal sie bol owulacyjny bylo przytulanko i netoperek tak wiec za 14 dni wskocze tu jeszcze raz i powiem co slychac ale obiecuje sobie ze za czesto nie bede zagladac

powodzonka wszystkie staraczki
A o mnie Adolfinka zapomniała:-(
Czekam na wiadomości ;-);-);-)

Lilu kochana a co u Ciebie? Postaram się jutro coś napisać. Buziaczek ;-)

A ja mam nowy suwaczek.... @ przyszła 26dc a bałam się, że będę czekać w nieskończoność ;-) Jutro idę do ginka po leki zobaczymy co przepiszę na te moje za malutkie pęcherzyki, pewnie znowu clo.
Pozdrawiam Wszystkich :biggrin2:
 
reklama
Agniesiak85- wiem że ta krecha na podbrzuszu to także jeden z objawów, ale sama nie wiem co myśleć, bo raz czytałam że ona się pojawia dopiero w ostatnim trymestrze ciąży tak naprawdę, a gdzie indziej czytałam że może być jednym z pierwszych objawów.. No i jaka jest prawda? Może Wy wiecie dziewczynki? Ta moja krecha zaskozyła mnie o tyle że z całą pewnością ściemniała- ale może to na @ ?? Nic już nie wiem, dziś zaczęły mnie piersi pobolewać jak na @, ale dalej jej ni ma. Na dodatek ledwo się ruszam, bo mnie przeziębienie dopadło okropne :-( Postanowiłam że jak nie dostanę przez noc @ to jutro się zbieram do apteki po test.

Kropeczka- Ty to jesteś niezastąpiona, uwielbiam czytać Twoje posty, zarażasz optymizmem kochanie!:tak::-D Bardzo Ci dziękuję za relację! :-)
Co do mnie i Ł. to nie da się już nic ułożyć, nawet nie wiem czy bym chciała, za bardzo mnie zranił. Ale staram się nie dołować już, mimo że perspektywa samotnego Sylwestra trochę mi psuje humor, ale nic to- jakoś przeżyję.
Jednak mimo wszystko chciałabym żeby ta perfidna @ się nie pojawiała, wtedy miałabym dla kogo żyć. Ale pewnie jutro przylezie wredna małpa i tyle z tego będzie. Ehh obiecywałam sobie że nie będę się wkręcać, a jednak to chyba robię- ledwo wróciłam na bb i już myślę o fasolce ciągle. :dry::confused2:
 
kurcze wczoraj mi wyszły dwie kreski tej samej barwy na teście ou i mielismy przytulanke, dzis mam jedna mocniejszą czyli to dzisiejszy test powinnam traktować jako dodatki, a męża nie ma dzis w domu:(
jednak mikołaj nie przyniesie II kresek:(


kinguś dziękuję za trzymanie kciuków
katastrofaxxx - przytulam mocno. czekamy tu na Ciebie
 
kurcze wczoraj mi wyszły dwie kreski tej samej barwy na teście ou i mielismy przytulanke, dzis mam jedna mocniejszą czyli to dzisiejszy test powinnam traktować jako dodatki, a męża nie ma dzis w domu:(
jednak mikołaj nie przyniesie II kresek:(


kinguś dziękuję za trzymanie kciuków
katastrofaxxx - przytulam mocno. czekamy tu na Ciebie
mogłaś trafić i może być dziewczynka,podczytuje trochę o planowaniu płci! pozdrawiam
 
mogłaś trafić i może być dziewczynka,podczytuje trochę o planowaniu płci! pozdrawiam

zobaczymy, wszystko zalezy od tego kiedy faktycznie była/będzie owulacja. Wolałabym dziewuszkę:) więc może mikołaj będzie dobry i mi przyniesie. Byłam bardzo grzeczna:)

martyna a Ty kiedy testujesz? jeśli przeoczyłam jakiś Twój post to przepraszam..
 
a ja wciąż czekam na wyniki bety. w szpitalu zawiesił się system i nie doszły do nich wyniki z laboratorium, ale spoko,dzisiaj będę wiedziała co ze mną. jeśli im się odwiesi wszystko.
 
zobaczymy, wszystko zalezy od tego kiedy faktycznie była/będzie owulacja. Wolałabym dziewuszkę:) więc może mikołaj będzie dobry i mi przyniesie. Byłam bardzo grzeczna:)

martyna a Ty kiedy testujesz? jeśli przeoczyłam jakiś Twój post to przepraszam..
Czekam do soboty... oby Ci się udała dziewczynka!!! Mi wszystko jedno oby się udało i było zdrowe!
 
Kinguś :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wybacz najmocniej :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
,trzymam kciuki za ten cykl wazne ze @ przyszla to juz tylko do przodu
lepsze to niz czekanie w nieskonczonośc , kurcze czy my sie stad wygrzebiemy w koncu, troche starych nas tu pozostalo

Pysiu a ja myslalm ze Ciebie juz tu nie ma wierzylam w ten cykl , niby mialysmy ten sam start a tu popatrz ja dopiero owulke mialam a ty juz @ wyczekujesz , no ale nadzieje trzeba miec do konca , powodzonka
bo mi zaraz sie zaczna objawy jak zwykle dzien po hehe obiecalam sobie na nic nie patrzec stad wole tu nie zagladac , dzis wyjatkowo, jutro jade na szkolenie i moze jakos mi przejdzie a tescik na wigile hm termin zapowiada sie obiecujaco, tak do zyczen ....
 
reklama
Do góry