reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
dziewczyny czy prawdą że jak jest ciąża to testy owulacyjny wychodzą pozytywne? bo mam jeszcze i się zastanawiam czy sobie nie zrobić, ale nie wiem czy to ma jakiś sens?
 
Powiedzcie mi gdzie mozna zobaczyc liste dziewczyn ktore zafasolkowaly w tym roku??

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/lista-staraczek-2007-oraz-2008-a-8231/index147.html

strona 147

dziewczyny czy prawdą że jak jest ciąża to testy owulacyjny wychodzą pozytywne? bo mam jeszcze i się zastanawiam czy sobie nie zrobić, ale nie wiem czy to ma jakiś sens?

test ciążowy i test owulacyjny mierzy inny czynnik, ale mozna spróbować, chcociaż mi osobiście w terminie @ test owulacyjny pokazał II a ciąży nie było .... myśle,że nie warto :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki mam pytanko : Gdybyście przed Świetami Bozego Narodzenia dowiedziały się, że jesteści w ciąży, to w jaki sposób oznajmiłybyscie to Waszym bliskim ? A moze zachowały byście tą wiadomosć dla siebie jeszcze na jakiś czas?:happy::happy::happy:
 
Dziewczynki mam pytanko : Gdybyście przed Świetami Bozego Narodzenia dowiedziały się, że jesteści w ciąży, to w jaki sposób oznajmiłybyscie to Waszym bliskim ? A moze zachowały byście tą wiadomosć dla siebie jeszcze na jakiś czas?:happy::happy::happy:

pierwszą ciążą pochwalilam się bardzo szybciutko, zaraz po teście : mężowi wręczyłam malutkie niebieskie buciki, a rodzicom w małej drewnianej ramce dałam zdjęcie dzieciatka wyciete z gazety i słowa nie były potrzebne ......... mieliśmy wtedy rodzinne spotkanko tzn, my, moi rodzice i teściowie i rodzice dowiedzieli sie w tym samym czasie .......:tak::-D:tak:

o drugiej ciąży pewnie tez poinformuje w podobny sposób...... moja siotra dała rodzicom smoczek na tasiemce .......:tak:
 
Dziewczynki mam pytanko : Gdybyście przed Świetami Bozego Narodzenia dowiedziały się, że jesteści w ciąży, to w jaki sposób oznajmiłybyscie to Waszym bliskim ? A moze zachowały byście tą wiadomosć dla siebie jeszcze na jakiś czas?:happy::happy::happy:
Ja nie wiem czy wytrzymalabym do Swiat:-)Ale jak bym wytrzymala to zrobilabym to przed kolacja wigilijna albo po...nie wiem.Ale znajac siebie powiedzialabym predzej:tak:
 
wiecie co dziewczyny chyba jednak może cos wyszło zmierzyłam sobie temp 37,3 a chora nie jestem, cały ranek to zgaga mnie mordowała... tak poza tym nic tylko troche czasem brzuch pobolewa... kurcze znowu się nakręcam?! ale nie umiem inaczej kurde!
 
reklama
Martyna ja tez nieraz przez ten rok staranek maialam co miesiac jakies dolegliwosci ciazowe,naczytalam sie wlasnie w necie roznych takich i potem mialam :-)
Teraz troche w tym miesiacu waluzowalam jakos tak liczylam ,ze uda sie za drugim miesiacem od tabletek,a tu prosze jest mozliwosc ciazy @ spoznia mi sie juz tydzien,zadnyh objaw tylko bole w dolebrzucha wsumie to w poniedzialek ide do lekarza i sie naprawde okaze -mam nadzieje!!!

A z ta temperaturka to naprawde niesugeruj sie zabardzo,zawsze przed @ jest wyzsza ,musialabys mierzec ja kilka cykli i zawsze o stalej porze odrazu po obudzeniu rano!!!
Ja ostatnio jak tak jednorazowo zmierzylam po przebudzeniu mialam 36,8 potem mierzylam kilka razy w dzien temperatura nawet byla 37,6

Takze kochana zaciskam za ciebie tak kciuki ze az piastki bola zeby cos z tego bylo znam te uczucie miec fasolke i byc przed testowaniem kilka dni uwiez mi,daj na luz a wtedy latwiej przyjdzie tak jak mi to kilka osob mowilo dzieci sa dla tych co niechca,
 
Do góry