reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Zamierzam juz 10,bo testy,ktore kupuje(w Niemczech)sa digitalne i pokazuja juz 4 dni przed przed spodziewana @,oprocz tego pokazuja(jesli jestes w ciazy)ktory to tydzien ciazy.zycze nam powodzenia.a noz jakis maly prezencik na gwiazdke.mi wystarczylby nawet taki 2mm-trowy.:-):-):-)
poczekamy zobaczymy i dostaniemy ten najpiękniejszy prezent... ja na ten grudzień mam dobre przeczucia... jak nigdy!!!:-):-):-):tak::tak::tak:
 
reklama
Imagination - wszystkiego naj, naj, oby dzidzi zdrowo rosła:-)

Jak tam dziewczyny żyjecie?
U mnie brzydka pogoda......
W pracy chwili wytchnienia:rofl2:

Dzisiaj już była plamka, bardzo jasna i ta wredna @ przylezie:wściekła/y:
A mąż wciąż sie dopytuje kiedy będę brzemienna:eek:

 
IMAGINATION - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!
spełnienia najskrytszych marzeń, duuużo zdrowka, miłości, radości z rosnącego w Tobie szczęścia oraz już wkrotce przytulnego gniazdka dla Waszej Trójeczki!!! Aby wszystkie czarne chmurzyska poszły w siną dal i każdy dzien Twojego życia był radosny i słoneczny!!!Gorące buziaki kochanie!

Niunia27-może ta plamka to tylko falszywy znak...trzymam kciuki, zeby @ jednak do Ciebie nie przyszła!:tak:

Emma-zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!! trzymaj sie dzielnie i ciepło- bo pecherz podobno nie lubi zimna i przeciągów - mam nadzieję, ze czujesz sie już lepiej...;-)

Martyna222 trzymam kciukaski!

Katastrofaxxx-i jak słonko - masz już namiary na tego ginka?

Kinguś - i jak u Ciebie po badanku? Co powiedział lekarz? Mam nadzieję, ze dobre wieści...Buziaki dla Ciebie mój Zuchu:tak:

Romka-mam nadzieję, ze Ty mimo ostatnich badanek się nie poddalaś! I dalej walczycie z M...- powodzenia kochana - mam nadzieję, ze jednak szybko się uda:-)

Elizabeth-dziękuję słonko za zaproszenie:-):tak::-) Kiedy testujesz??? Ciekawe jaki okaże się nowy ginek....trzymam kciuki!

Eve84-nie do wiary co za konował z tego lekarza...mam nadzieje, ze twoja przyjaciólka ma do tego co usłyszała duuuzy dystans i nie wzieła sobie tego do serca...jak można bez badan takie diagnozy stawiać:wściekła/y::no::wściekła/y:

Apple-kochanie-no własnie rano sobie przypomnialam...ale ze mnie gapa...jak tam u Ciebie??? Cos się u nas nie pojawiasz ostatnio....:-(

Gemini-kochanie-spokojnie!!!! na pewno wszystko jest dobrze i z Tobą i z fasolką :-):tak::-)- tylko musisz teraz na siebie bardziej uważac, szczególnie w pracy - bo z tego co pamiętam nie masz lekkiej pracy:-(Kiedy lecisz do kraju? Masz już umówioną wizytę? Jak się czujesz? gdzie Ty dokładnie mieszkasz, tzn.postcode? Może uda nam się spotkać przed swiętami....?

Tikanis-no widzę, ze Ty to tak, jak w filmie "9miesiecy..." Wydaje mi sie że niższe libido w trakcie ciąży to zupelnie normalna rzecz i o ile tylko chłop cię przegoni :)-p:-D:-p) to nie masz się czym martwić...chrapka na meżusia wróci Ci napewno w odpowiednim momencie...a teraz skoro nie chcesz to przeciez nie możesz się zmuszać....:tak:

Buziaki dla pozostalych forumowiczek i udanego, owocnego, słonecznego i milusiego weekendziku !!!
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki. Pysia sprobuj sie nie smucic. Mi dzis wrocil dobry humor bo przeczytałam ze jedna dziewczyna majac podobne problemy do moich zafasolkowala, wiem juz jakie powinnam leki zazywac - tylko jeden gin powiedzial mi nawet widzac po usg ze nie mam owu ze mam starac sie i czekac, a drugi przepisal clo ale nic nie dal na zbicie prolaktyny a to bardzo wazne. Wiec do 3 razy sztuka jade chyba wkrotce do wiekszego miasta do specjalisty a nie bede sie leczyc u byle kogo. Bo to szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Dzis czuje sie lepiej, ale tak to chodze jak zbity pies bo najbardziej na swiecie chce miec dzidzie. a nie mam owulacji wiec na cud nawet liczyc nie moge.

czesc GWIAZDECZKO,czytam was codziennie,takze jestem na bierzaco!moze to i dobrze,ze dalas sobie spokoj z temperaturka i obserwacjami.....moze to Ci pomoze...wiesz ja tez tak mialam ze slinilam sie na reklamach non stop ogladalam porody na youtubie obled jakis...nie wiem jak ale udalo mi sie spalzowac,doszlam do wniosku,ze tak naprawde NIE MAM WPLYWU NA NATURE,nie zrobie nic na sile,poprostu pozostalo mi czekac....!domyslam sie,ze taki stan jest meczacy....chcialoby sie wyluzowac ale jest ciezko,prawda?najgorszy u mnie byl fakt(moze mnie ktoras skrytykuje)kiedy dowiedzialam sie,ze moja bliska kolezanka zaszla w ciaze,poprostu zapragneli dziecka..cyk..i sie udalo..wiecie co?najgorsze bylo to ze nie potrafilam sie cieszyc,bylam zla,poplakalam sie,ze to nie ja!ona poronila i do dzisiaj czuje sie zle z tym jak wtedy zareagowalam!tamta sytuacja dala mi do myslenia ze dzieje sie ze mna cos zlego....PYSIU zycze Ci zeby Ci sie udalo jak najszybciej i zebys sie tak nie meczyla...dzieki za pamiec jestes jedyna!!!!buziaki!!!

Dziewczynki dziekuję za dodajace otuchy słowa.
Romka jeśli chodzi o twoją koleżankę - ja wierzę, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny.
Myśle, ze ten nasz chwilowy pass starankowy wyjdzie nam na dobre nawet jezeli nie zaowocuje fasolką, to nasza sflustrowana psychika odpocznie, :rofl2::rofl2::rofl2:
Życzę i Tobie i sobie dużo usmiechu i dystansu żebyśmy całkiem nie sfiksowały:laugh2::laugh2::laugh2:
Pozdrawiam serdecznie.


Imagination spóźnione ale najlepsze zyczenia urodzinowe, zyczę ci spełnienia marzeń zwiazanych z Twoją dzidzią i nowym mieszkanikiem i oczywiście zgody i miłoscie małzeńskiej:rolleyes:
 
Romka-mam nadzieję, ze Ty mimo ostatnich badanek się nie poddalaś! I dalej walczycie z M...- powodzenia kochana - mam nadzieję, ze jednak szybko się uda:-)
powiem Ci,ze moze troche sie poddalam,wierze,ze kiedys sie uda,ale domyslam sie,ze nie szybko i dlatego spalzowalam.....ale w przyszlym roku zrobie wszystko,zeby byc w ciazy....dzieki za pamiec i pozdrawiam serdecznie!a Ty gdzie mieszkasz jezeli moge zapytac?moze juz pisalas i przeoczylam to sorki!!!
 
Apple-kochanie-no własnie rano sobie przypomnialam...ale ze mnie gapa...jak tam u Ciebie??? Cos się u nas nie pojawiasz ostatnio....:-(


Ale Ty jestes kochana.....dziekuje za zainteresowanie;-);-);-)
U mnie dobrze;-) Przepraszam nie udzielam sie na forum ale codziennie czytam:tak:Jejku doszlo tyle nowych staraczek i mamy juz kilka pieknych kreseczek:-):-):-)

Bardzo sie ciesze i z calego serduszka gratuluje:-):-):-)
A pozostalym staraczkom zycze duzo CIERPLIWOSCI :wink::wink::wink::wink::wink:

Jeszcze raz dziekuje za pamiec i obiecuje odezwac sie z jakis czas;-);-)

IMAGINATION Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło.
;-)
 
u mnie ostatnio troche kiepsko.mam zapalenie pecherza i strasznie mnie boli i piecze.

Niestety znam to,aż za dobrze. Zazwyczaj pomaga mi furagin w połączeniu z vit. c ale ostatnio lekarka mi poleciła preparaty z wyciągiem z żurawiny,w zasadzie strosuje się zapobiegawczo,działają odkażająco na drogi moczowe,i u mnie sprawdzają się super nawet już w początkach stanu zapalnego,stosowałam do tej pory vita butin:
Vitabutin 30 kapsułek wyciag z żurawiny - Vitanea.pl - apteka internetowa - leki i kosmetyki najtaniej (www.vitanea.pl).
Życzę szybkiego powrotu do zdrówka :-)
 
Emma2 serdecznie Ci współczuję zapalenia pęcherza, przerabiałm to nieraz, na szczęście od pewnego dłuższego czasu mam spokój, kochana mipomagał termofor na brzuch, a przy ostrych stanach leczyłam antybiotykiem i od tamtej pory mam spokój... brałam Nolicin.
Kochana moze powinnas zrobic posiew bo może jakaś wredna bakteria sie przypałetała i Cie męczy teraz....
Żurawina też jest dobra, nawet profilatycznie.
Życzę zdrówka.


A ja do Was dawno, dawno nie zaglądałam.. ale nie miałam jakoś sił do klikania....
Imagination trochę spóźnione ale co tam....Kochana dla Ciebie serdeczne życzenia, zdrowia i pomyślności, spokojnej ciąży, no i żeby Twoje sprawy mieszkaniowe znalazły szczęśliwy finał:tak: wszystkiego dobrego:tak:

A u mnie leci całkiem dobrze, choć zaczęły mi się mdłości.... które czasami nie ułatwiają życia ale poza tym ok;-)

pzdrowienia dla wszystkich dziewczyn
 
reklama
haha., poki sie wyartykulowalam toscie troche naskrobaly :-D

pixelko- dzieki, uspokoilas mnie z tym sluzem,;-)

katarzynak- rodzisz w maju?, ja z maja, blizniaczka i wariatka hahah;-)
wszystkiego naj dla przyszlego synusia i ciebie!

imagination, katastrofax- dzieki dziewczyny za wsparcie, wiem wiem , powinnam myslec pozytywnie i nie wywolywac wilka z lasu(to mojej mamy najczestsze powiedzenie w zwiazku z moimi ,,wymayslaniami,,), wierze ze bedzie wszystko ok.

mam nadzieje ze skoro dostalam szanse na moja wymarzona dzidzie to bedzie z nia wszystko w jak najlepszym porzadku. wszystkim mamusiom tego zycze!
No w maju rodze, ale pod koniec, wiec moze nawet na czerwiec wylece;-)
Gemini, dziewczyny mają rację, musisz być dobrej myśli i nie martwić się :tak: Wszytsko bedzie dobrze i niedługo będziesz mogła już na całego cieszyć się Maleństwem :-)
 
Do góry