reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

EMMA2 witaj w klubie,ja co jakis czas mam zapalenie pecherza,wiem jakie to paskudne uczucie i jak bardzo boli,ostatnio mialam zaczatki i pomogly zwykle tabletki furagin,ale powiem Ci,ze normalnie to bez antybiotyku ani roz...nie tak dawno mialam takie zapalenie ze sikalam z krwia..przestraszylam sie!ja mam takie problemy zawsze wtedy kiedy troche przemarzne,albo mnie przewieje...a Ty?pozdrawiam!!!
 
reklama
:happy:
EMMA2 witaj w klubie,ja co jakis czas mam zapalenie pecherza,wiem jakie to paskudne uczucie i jak bardzo boli,ostatnio mialam zaczatki i pomogly zwykle tabletki furagin,ale powiem Ci,ze normalnie to bez antybiotyku ani roz...nie tak dawno mialam takie zapalenie ze sikalam z krwia..przestraszylam sie!ja mam takie problemy zawsze wtedy kiedy troche przemarzne,albo mnie przewieje...a Ty?pozdrawiam!!!
Ja mialam kiedys czesciej,ale juz bardzo dlugo mialam spokoj.no niestety musze to przetrwac.mam tylko nadzieje,ze jesli jest fasolka,to wszystko bedzie o.k.mam jakies dziwne przeczucia.pozdrowka!PA!:happy::happy::happy:
 
:happy:
Ja mialam kiedys czesciej,ale juz bardzo dlugo mialam spokoj.no niestety musze to przetrwac.mam tylko nadzieje,ze jesli jest fasolka,to wszystko bedzie o.k.mam jakies dziwne przeczucia.pozdrowka!PA!:happy::happy::happy:

oby sie sprawdzily!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki,poki co nie zapeszaj a jak juz bedziesz wiedziala wiecej daj znac!!!!!!!!!!!!
 
co to jest ta implantacja? bedzie wszysko ok nie mozesz myslec inaczej!!!ja tez blizniak tyle ze z czerwa.pozdrawiam!

Romka, znalazlam gdzies na sieci w wielkim skrocie, ze :

" Implantacja to zagnieżdżenie jaja płodowego. Następuje w 5-6 dni (ale czasem jest tez napiane, ze 6-10dni) po zaplodnieniu. Zapłodnione jajo wnika w blone sluzowa macicy doczesnowo zmienioną (doczesnahttp://portalwiedzy.onet.pl/34201,,,,doczesna,haslo.html), zagłębiając się aż do granicy między warstwą zbitą i gąbczast (co powoduje bol lub bol i plamienie). Zbyt głębokie zagnieżdżenie jaja płodowego staje się przyczyną lozyska wrośniętego."

Emma, wspolczuje zapalenia pecherza. Mialam tylko raz w zyciu, bol niesamowity. Nie moglam zrobic siku , a jak juz mi sie udalo to czesto przy tym krwawilam. Moja mam mnie nastraszyla mowiac, ze jak za pierwszym razem sie tego nie wyleczy do konca, to niestety ta przypadlosc moze pojawiac sie bardzo czasto :baffled: U mnie poki co sie nie pojawila ale minely dopiero 2 lata.
3mam kciuki za Twoja fasolie. Mam nadzieje, ze przeczucie Cie nie myli :-)


P.S. Co tu dzisiaj tak pusto??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
myślę że odczekam przynajmniej 3,4 dni bo ostatnio to spóźniła @ się 12 dni , ale byłam wtedy po hsg... więc teraz nie dam się oszukać. zawsze miałam jak w zegarku, więc zobaczymy!! a ty kiedy testujesz?
Zamierzam juz 10,bo testy,ktore kupuje(w Niemczech)sa digitalne i pokazuja juz 4 dni przed przed spodziewana @,oprocz tego pokazuja(jesli jestes w ciazy)ktory to tydzien ciazy.zycze nam powodzenia.a noz jakis maly prezencik na gwiazdke.mi wystarczylby nawet taki 2mm-trowy.:-):-):-)
 
Do góry