reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Niestety znam to,aż za dobrze. Zazwyczaj pomaga mi furagin w połączeniu z vit. c ale ostatnio lekarka mi poleciła preparaty z wyciągiem z żurawiny,w zasadzie strosuje się zapobiegawczo,działają odkażająco na drogi moczowe,i u mnie sprawdzają się super nawet już w początkach stanu zapalnego,stosowałam do tej pory vita butin:
Vitabutin 30 kapsułek wyciag z żurawiny - Vitanea.pl - apteka internetowa - leki i kosmetyki najtaniej (www.vitanea.pl).
Życzę szybkiego powrotu do zdrówka :-)
Dziekuje bardzo za rady,ale zostane przy tym antybiotyku,bo na tym etapie chyba tylko on mi pomoze.dzisiaj juz czuje sie lepiej,ale jeszcze troche boli.pozdrawiam i dziekuje za slowa otuchy.buziaki!:happy::happy::happy:
 
reklama
Witajcie :-)
Hej dziewczynki;-) dawno nic nie pisałam, choc oczywiście podczytywałam codziennie. U mnie forma kiepska dół był wybitnie głęboki ale mam nadzieję, że sie powolutku wygrzebię:eek::nerd::eek:.
Dałam sobie spokój z mierzeniem tempki, z obserwowaniem (choć nie do końca, bo trudno sie od tego odzwyczaić).:oo:
Trzymaj się będzie dobrze, tylko nie które z nas muszą troszkę dłużej powalczyć o swoje szczęście :tak::tak::tak::tak:

Lilu a co u Ciebie? Pozdrawiam

Witam,
Nie wiem co mam robic, staramy sie o dzidzie, ale po stosunku wszystko ze mnie wypływa, nie moge sie ruszac bo zaraz czuje, ze wszystko wylatuje.
Dlaczego?
Moze to jest przyczyna, ze nie mamy maluszka?
Weronika:tak:
Witam. To normalne:tak: Ja staram się leżeć przez 10 minut i się nie ruszać a później poduszka pod pupę i tak leżę z 1 h ;-)



czesc dziewczynki
ja znowu tylko na chwilke :baffled:
ale normalnie musze wam cosik opisac .... mnie krew zalala jak to uslyszalam! oczywoscie chodzi o cudownych naszych lekarzy ginekologow! niestety moja psiola trafila na konowala .... byla u niego na 1 wizycie nie majac zrobionego od prawie 2 lat usg czy nawet sprawdzonego 1 hormonu!!!! totalnie nic a ten wyjechal z tekstem patrzac na przebieg tylko samych cykli i padan jakie miala w szpitalu (2 lata temu miala pęknięty jajnik) ze jest male prawdopodobienstwo ze bedzie miala dzieci a jezeli juz zajdzie w ciaze to bedzie to ciąża wysokiego ryzyka!!!!!!!!!!!!!!!!!
To chyba jednak powinna zmienić lekarza mi ginka powiedziała że nie ma sensu brać clo jak się męża nie zbada.



nio i musze sie przyznac ze bardzo boje sie tej opcji pustego jaja plodowego, troche poczytalam o tym :)sorry:) i teraz zastanawiam sie i zadreczam.
Na pewno wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas.

Hejka dziewczyny:-)
Nie wiem czy mnie jeszcze któraś z Was kojarzy... Tyle czasu mnie nie bylo na BB. Jak tak czytam Wasze wpisy i ogólnie forum to już bym chciała nosic w sobie śliczną fasolkę:)
Witaj, pamiętam oczywiście :tak: Zobaczysz już wkrótce się uda.

Dziewuszki przesyłam Wam ciążowo-fasolkowe fluidki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Róbta dzieciaczki tak, żeby przyrost naruralny skoczył w górę!!!!!!!!!!
Łapię fluidki :-D:-D:-D:-D

Jestem, ale nie zaglądam tak czesto jak kiedyś, w ogóle zauważyłam, że laski z dłuższym stażem na tym wątku ca raz rzadziej zaglądają, hm? ciekawe czemu?;-)!
Ja jestem zmęczona po pracy ale staram się zaglądać co 2 dzień ;-)Buziaki

Moje maleństwo ma sie chyba dobrze, przez ostatnie 2 tygodnie odpoczywało ze mną w domku ale teraz laba się skończyła i od poniedziłaku znowu do pracy :sorry:
Cieszę się, że wszystko dobrze:-D

Kinguś - i jak u Ciebie po badanku? Co powiedział lekarz? Mam nadzieję, ze dobre wieści...Buziaki dla Ciebie mój Zuchu:tak:
kingus- powodzonka u lekarza:-D
Kinguś....ech te pecherzyki, no ale sa, to znaczy, ze przy odrobinie stymulacji się moze udać!!! Dobrze, ze przebadalas swojego m - puste jaja płodowe sa czesto spowodowane bakteria w nasieniu meża, nie wiem czy o tym wiedziałaś....jak @ przyjdzie i lekarz pozwoli, m bakterię przeleczy to pewnie zaczniecie staranka?
Oczywiście pęcherzyki nie rosną w 13 dc miały do 8 mm czyli powtórka z rozrywki.
Dziś idę zrobić sobie wymaz na chlamydię.
Pixellko androlog mojego M powiedział, że nie ma pewności czy to przez to poroniłam bo nie wiadomo czy chory plemnik zapłodnił komórkę.
Mój M bierze leki ja dziś zrobię wymaz i będę wiedziała czy też muszę zacząć się leczyć a chciała bym to zrobić jak najszybciej żeby móc w grudniu się starać.
Jak weszłam w czwartek do gabinetu mojej ginki to ta popatrzyła na mnie i powiedziała: To pani jak najszybciej chce zajść w ciąże?:-D:-D:-D:-D:-D
 
Napisał mama65
Witam,
Nie wiem co mam robic, staramy sie o dzidzie, ale po stosunku wszystko ze mnie wypływa, nie moge sie ruszac bo zaraz czuje, ze wszystko wylatuje.
Dlaczego?
Moze to jest przyczyna, ze nie mamy maluszka?
Weronika:tak:


mama 65 - po sexiku nozki w gore!!!!!!!!!!!!
 
Elizabeth-dziękuję słonko za zaproszenie:-):tak::-) Kiedy testujesz??? Ciekawe jaki okaże się nowy ginek....trzymam kciuki!
!!!
Kropeczko ja nie testuję, lada dzień przyjdzie @, bo temp dzis rano spadła... a ginek? chwalą go kobitki, to mam nadzieję że cos się ruszy, bo teraz to mam wrażenie, że czas stoi w miejscu...
 
kinguś - jasne, ze przeciez nie wiadomo skąd sa te nasze puste jajeczka ale jedą z wielu przyczyn o której najcześciej sie mówi jest błąd genetyczny komórki jajowej, plemnika, bakteria w nasieniu albo jakas choroba, która przechodzimy bezobjawowo.....
 
:-D:-Dpixella77, imaifation, katasrofaxx- dzikei kobitki za wspracie:) :-D:-D
gemini- ja ci powiem kochana ze wszytsko mi jedno czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka, wazne zeby bylo zdrowe tego sobei zycze :-D i nawet sie zastanawialam czy wolalabym sukieneczki czy spodeneczki, ale nie potrafie tego okreslic.. i dziecwzynke i chlopczyka chce tak samo,, a plci jeszcze nie znam,, dopiero pod koniec stycznia mam usg i wtedy sie dowiem mam nadzieje:rofl2:
w.kropeczka-- hehe niestety maz mi nie odpuszcza.. i sexik niestety na zmuszanie siebie..:) ale da sie przezyc:rofl2:
kingus- zycze ci kochana zebys szybko sie dowiedziala co i jak w twoim ogranizmie nie tak i zebys szybciutko to wyleczyla..:rofl2:
 
Czesc dziewczynki!ja przez to moje zapalenie pecherza juz troche glupieje.wszystko juz dzisiaj w normie,ale strasznie boli mnie jeden jajnik,a na sutkach pojawily mi sie takie wypukle zylki,ktorych nigdy nie mialam.strasznie bola mnie piersi,a to przeciez dopiero tydzien po owu.poczekamy,zobaczymy.pa!pa!
 
Czesc dziewczyny!
Dlugo nie pisalam, bo na razie mam przerwe w staraniach. Tak wiec witam wszystkie nowe starajace sie i gratuluje tym zafasolkowanym.
Maz dopiero za 2 tygodnie przyjezdza. Szlag mnie trafia, ze wczoraj mialam owulacje, a go nie ma. Temp skoczyla mi o 0,4 stopnie, mam wykres temperatury jak z podrecznika. No i do tego mam dola. Dzisiaj bylam swiadkiem, jak na tescie ciazowym mojej przyjaciolki pojawila sie najpierw blada, a pozniej wyrazniejsza druga kreska!!!!! Plan byl taki, ze razem, prawie rownoczesnie zaciazymy. Ona ma juz coreczke, ale teraz to byla jej pierwsza proba!!! Oczywiscie sie ucieszylam, ale od srodka czulam smutek i poczucie: dlaczego im sie od razu udalo (chociaz maja wiecej szans) a mnie nie? Najlepsze jest to, ze ja informowalam, kiedy ma sie starac, nawet raz specjalnie poszlam wczesniej od niej do domu, bo wiedzialam, ze tego dnia maja szanse (z moich wyliczen) i jeszcze sobie z tego zartowalismy. To bylo 13 listopada.
Wiem, ze musze byc cierpliwa i ze dopiero co sie zaczelam starac, ale takie sytuacje mi nie pomagaja, tym bardziej, ze jestem tu sama.
Przeprasza, ze tyle o sobie, ale musialam sie "wygadac". Z przyjaciolka o tym dzisiaj nie pogadam:(
 
Witajcie :-)

Lilu a co u Ciebie? Pozdrawiam


Oczywiście pęcherzyki nie rosną w 13 dc miały do 8 mm czyli powtórka z rozrywki.
Dziś idę zrobić sobie wymaz na chlamydię.
Pixellko androlog mojego M powiedział, że nie ma pewności czy to przez to poroniłam bo nie wiadomo czy chory plemnik zapłodnił komórkę.
Mój M bierze leki ja dziś zrobię wymaz i będę wiedziała czy też muszę zacząć się leczyć a chciała bym to zrobić jak najszybciej żeby móc w grudniu się starać.
Jak weszłam w czwartek do gabinetu mojej ginki to ta popatrzyła na mnie i powiedziała: To pani jak najszybciej chce zajść w ciąże?:-D:-D:-D:-D:-D

Kingus u mnie jakos powoli leci, jestem chora, mam grype i lezakuje w weekend bo w poniedzialek do pracy :wściekła/y: wczoraj sobie drinkowalam ze swoim i az dzisiaj mi troszke lepiej, wodeczka mnie rozgrzala :laugh2: ;-)
Jesli mozesz kochana to napisz mi na gg lub na privie co Ci wszylo z badan i twojemu M :sorry: bo niestety nie moge przeczytac Twojego wczesniejszego posta z tym co pisalas bo mi wyskakuje jakis blad strony i wywala mnie z BB :wściekła/y:
Milego wieczorku kochana i oczywiscie wszystkim dziewczyna zycze milego weekendu papa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kingus u mnie jakos powoli leci, jestem chora, mam grype i lezakuje w weekend bo w poniedzialek do pracy :wściekła/y: wczoraj sobie drinkowalam ze swoim i az dzisiaj mi troszke lepiej, wodeczka mnie rozgrzala :laugh2: ;-)
Jesli moszesz kochana to napisz mi na gg lub na privie co Ci wszylo z badan i twojemu M :sorry: bo niestety nie moge przeczytac Twojego wczesniejszego posta z tym co pisalas bo mi wyskakuje jakis blad strony i wywala mnie z BB :wściekła/y:
Milego wieczorku kochana i oczywiscie wszystkim dziewczyna zycze milego weekendu papa.
Zycze rychlego powrotu do zdrowka.a moze wezmiesz zwolnionko i troszke odpoczniesz i poleniu****esz?pozdrowka!;-):tak:;-):tak:;-):tak:
 
Do góry