reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie dziewczynki. Jestem juz po wizycie u nowego gina. Nie mam dobrych wieści - okazalo sie ze nie mam w ogole owulacji - moje pecherzyki maja zaledwie 8 mm w 12dc a powinny okolo 20mm - dostalam leki - Clostilbegyt i Duphaston - na poczatku podlamalam sie. Moja prolaktyna jest troche za wysoka, jak clo nie pomoze dostane lek ziolowy castagnus na zbicie prolaktyny. Juz nie wiem co mam o tym myslec. Juz przestalam plakac - ale latwo nie bedzie.
ja tez sie podpisuje pod tym co pisaly wczesniej dziewczyny. dobrze ze wiesz na czym stoisz i juz mam leczenie zaczete. mysle ze sie spokojnie uda. mam jeszcze takie pytanie z innej beczki: jakie mialas objawy tego, mialas nieregularne cykle, okresy byly bardzo obfite?jak to u Ciebie wygladalo?dzieki za odpowiedz
 
reklama
czesc dziewczynki widze ze wiele sie dzis podzialo:-)
Aga, bardzo mi przykro ze tego powodu i sciskam mocno. masz racje wpadka bylaby dla nas wielu zbawienna. Wiem doskonale jak sie czujesz, ja mialam to samo we wtorek jak dostalam @. a tez niby mialam jakies objawy... no coz....moze jeszcze isc do lekarza,niech Cie zbada...
przyszle mamy - gratulacje, zazdroszcze Wam;-)prosze o fluidki :-)
niunia27, nie mialam robionego USG dopochwowego, jak pojde nastepnym razem do gin to powiem o tym

ja ostatnio zaczelam schizowac ze moze ze mna jest cos nie tak, bo co drugi cykl nie moge zaobserwowac sluzu plodnego, tzn czuje wilgoc i takie jakby naoliwienie, ale na zewnatrz nie mam ciagnacego sie sluzu...pisza jednak ze takie odczucie jest prawidlowe i wskazuje na owulke. czytalam rowniez ze wiele kobiet ktore nie mialy takiego "ksiazkowego" objawu sluzu zachodzily w ciaze bez problemow. co Wy o tym sadzicie?
 
a moge sie zapytac,czemu nie chcesz miec dzidzi?

Romko, bardzo chcę! :) Ale inaczej trochę sobie to wyobrażałam, bo mieliśmy plany rozmnożyć się troszkę później, jak nam się sytuacja życiowa i mieszkaniowa unormuje. Poza tym chciałam się porządnie przygotować, porobić wszystkie badania, zacząć to jak trzeba żeby potem nie martwić się czy wszystko w porządku.
No a teraz mam zmartwienie, bo wiem że nie było od początku tak jak powinno. Zero przerwy po pigułkach, do tego jeszcze po drodze Escapelle, zero diety, niczego.
Wiem ze nie powinnam narzekać, bo Wy tutaj czekacie i czekacie... taka złośliwość losu.

Ale jak tylko lekarz we wtorek powie że wszystko OK, to będę się wyłącznie cieszyć :)) W końcu jeśli w tak niesprzyjających warunkach zaskoczyło, to musiało tak być i koniec.
 
a no teraz wiem o co ci chodzi,nie ja wcale cie nie potepiam,bron boze!!!poprostu czytajac Twoja wiadomosc mialam odczucie,ze nie cieszysz sie...!rozumiem,ze chcialas wszystko poukladac,przygotowac sie i w ogule,to bardzo dobrze o Tobie swiadczy!!no ale jak widac zycie roznie sie uklada plata nam figle i robi niespodzianki i to kolejny dowod na to,ze w najmniej spodziewanym momencie naszego zycia...mam nadzieje,ze lekarz powie Ci to co bys chciala uslyszec!!ze malenstwo swietnie sie rozwija i mam nadzieje,ze poczujesz radosc z tego,ze pod Twoim serduchem rozwija sie nowe zycie!naprawde masz ogromne powody do radosci...kazda z nas marzy o tym co teraz przytrafilo sie wlasnie Tobie!!!zycze powodzenia i daj znac co dalej w Twojej sprawie!pozdrawiam goraco,buziole!
 
Owieczko jesli chodzi o prolaktyne zrobilma to badanie tak sama z siebie, bo 2 lata temu krwawilam i plamilam przez 2 miesiace non stop i endokrynolog stwierdzil podwyższoną, chcialam sie przekonac jak jest teraz i wynik 2 razy wyższy od poprzedniego - a objawy to: ciagle bóle głowy, prawie codziennie, choc czasem znikaja na kilka dni.
Ze cos ze mna dziac sie zaczelo zaczelam podejrzewac bo mialam takie objawy nasilonego napiecia przedmiesiaczkowego ktore wczescniej nie wystepowaly: powiekszone i bardzo bolace piersi, bole pleców, bole brzucha spowodowane zatrzymywaniem wody w organizmie, zawroty glowy, napady goraca itp. Na to jest duphaston.
A jesli chodzi o owulacje to mierze tempke i te wykresy czasem sa dziwne ale nawet lekarz na ich podstawie nie potrafi powiedziec czy owu byla czy nie. Natomiast na usg widac to dokladnie - poprzedni gin w poprzednim cyklu tez powiedzial za male pecherzyki ale moze urosna i nic kazal starac sie i czekac do roku. Wiec poszlam do innego bo czekac bezczynnie na pewno nie mialam zamiaru, i ten stwierdzil ze bardzo male pecherzyki i owulki z nich nie ma.
 
Cześć dziewczynki:-)
Paskudna pogoda. -2stopnie, pochmurno, wieczorem przyprószyło śniegu. Passskkkudnieeeee:crazy:
Mężowi pokazałam wczoraj mój zakup na necie, nie ubierałam, on popatrzał i mówi taki drogi (na necie ceny od 90zł do 110zł) kupiłaś biustonosz? Chyba nie..... A ja mu na to a owszem, kupiłam. On powiedziało, tylko babę samą do miasta wypuścić.
Myślałam, że padnę ze śmiechu jakie miny stroił, a jakie niedowierzenie z wysokości ubytku z portfela:-D Później pokazałam mu mój zakup i cenę jaką dałam. Był zszokowany, że na necie o tyle droższe mogą być rzeczy:-D:-D:-D:-D
Miłego dnia:happy:
 
Owieczko jesli chodzi o prolaktyne zrobilma to badanie tak sama z siebie, bo 2 lata temu krwawilam i plamilam przez 2 miesiace non stop i endokrynolog stwierdzil podwyższoną, chcialam sie przekonac jak jest teraz i wynik 2 razy wyższy od poprzedniego - a objawy to: ciagle bóle głowy, prawie codziennie, choc czasem znikaja na kilka dni.
Ze cos ze mna dziac sie zaczelo zaczelam podejrzewac bo mialam takie objawy nasilonego napiecia przedmiesiaczkowego ktore wczescniej nie wystepowaly: powiekszone i bardzo bolace piersi, bole pleców, bole brzucha spowodowane zatrzymywaniem wody w organizmie, zawroty glowy, napady goraca itp. Na to jest duphaston.
A jesli chodzi o owulacje to mierze tempke i te wykresy czasem sa dziwne ale nawet lekarz na ich podstawie nie potrafi powiedziec czy owu byla czy nie. Natomiast na usg widac to dokladnie - poprzedni gin w poprzednim cyklu tez powiedzial za male pecherzyki ale moze urosna i nic kazal starac sie i czekac do roku. Wiec poszlam do innego bo czekac bezczynnie na pewno nie mialam zamiaru, i ten stwierdzil ze bardzo male pecherzyki i owulki z nich nie ma.

MORELKO chciałam zapytać, czy badanie na poziom prolaktymy robiłaś na własna rekę czy ze skierowania od lekarza? Moze wiesz ile takie badanie kosztuje?;-)
Z góry dzięjuję za odpowiedź:tak:
 
witam wszystkie staraczki w ten piekny dzien , tz zalezy z ktorego miejsca bo z mojego super , tz z lozeczka i zza okna pieknie sypie snieg , jest bialo i z pol metra sniegu lezy , hehe ale moj M ma troche gorzej musial jechac do miasta no a na zimowe opony nie mielismy czasu masakra, ale chyna wezme psy i wyskocze na spacerek bo fajnie ale przerazaja mnie tylko dojazdy do pracy , moze stopnieje do poniedzialku. a jaka pododa u was?

a wracajac do moich glupich pomyslow to zrobilam tescik , oczywiscie wynik oczywisty , czyli spokojnie moge brac wiesiolek i tak sobie mysle ze moze to przez niego skrocil mi sie @ , hm bo coz moglo spowodowac takie krotki @ ?? i do tego nie mam zadnych plamien moze on na mnie dobrze dziala oby :-):-)
 
MORELKO chciałam zapytać, czy badanie na poziom prolaktymy robiłaś na własna rekę czy ze skierowania od lekarza? Moze wiesz ile takie badanie kosztuje?;-)
Z góry dzięjuję za odpowiedź:tak:
Pysiu ja robilam prolaktyne i lekarz kazal mi zrobic do 10dc ale robilam prywatnie tyle ze z moja skleroza nie pamietam ile kosztowala bo zawsze robie sobie jeszcze morfologie ale nie byla jakos wybitnie drocha chyba do 10 zl sie zmiescilam , czasem w necie sa stronki laboratoriow i sa tam ceny
 
reklama
Pysiu ja robilam prolaktyne i lekarz kazal mi zrobic do 10dc ale robilam prywatnie tyle ze z moja skleroza nie pamietam ile kosztowala bo zawsze robie sobie jeszcze morfologie ale nie byla jakos wybitnie drocha chyba do 10 zl sie zmiescilam , czasem w necie sa stronki laboratoriow i sa tam ceny

Dziękuję Ci bardzo Adolfinko:tak:
Super ze tescik wyszedł ( taki jaki wyszedł ) bo przynajmniej z przyjmowaniem wiesiołka sie wyjaśniło, czyli teraz pielegnujesz swój sluzik zeby była go odpowiednia ilosć kiedy będzie potrzebmy jako zjezdzalnia dla żołnieżyków.?:-D:-D:-D:-D A kiedy spodziewasz sie owu?
U mnie owu juz lada dzień ( przynajmniej tak mi się wydaje :rofl2:), no i do dzieła.
Życze miłego popłudnia i udanego spacerku z pupilami:tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry