reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie... Ostatnio pisałam tu (w innym wątku) 16 października i chyba wtedy już coś się zaczęło w moim brzuchu dziać. Ja się zastanawiałam czy czekać po odstawieniu tabletek, jak długo czekać i w ogóle, a okazuje się ze los jest przewrotny.

W międzyczasie zdążyłam się rozejść z narzeczonym i potem się z nim dogadać od nowa, całe szczęście. Wczoraj zrobiłam test, wyszedł pozytywny, okres mi się spóźniał 2,5 tygodnia ale ja w cale nie czułam się na ciążę i dalej się nie czuję. Jestem tylko okropnie słaba i zmęczona.

I mój brzuch jest podejrzanie duży jak na pierwsze tygodnie. W pierwszej ciąży miałam taki brzuchol gdzieś koło 4-5 miesiąca!! Czy któraś z Was miała podobnie?
Ciągle czuję tez lekkie napięcie w brzuchu, tak jakby w pierwszym dniu okresu.
We wtorek mam wizyte u lekarza, mam nadzieję że to nie ciąża, bo ja jednak wolałabym zrobić wszystko po kolei i porządnie się przygotować ;)

Cały czas zachodze w głowę jak to się stało... :)))

a moge sie zapytac,czemu nie chcesz miec dzidzi?
 
reklama
dziewczynki ja tylko na sekundkę dosłownie


dziękuje za pamięć elizabeth, rzeczywiście dzisiaj testowałam rano! Temperatura spadła rano do 36.9 ale sobie pomyślałam, że to nie duży spadek, no ale niestety jedna krecha.
A po południu @ przylazła :wściekła/y: Wredna cholera! A już takie nadzieje miałam!
Kolejny cykl starań przede mną

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za testujące Staraczki, oby miały lepsze wieści ode mnie!

U mnie tempka utrzymywała sie na poziomie 36,9 i jak przyszła @ to tempka spadła dopiero zaok 12 h.....
Ale byłam zła:crazy:

Calla niestety nie zawitam do lipcówek! :crazy: Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa!

U mnie podobnie temp uttrzymywała się kilka dni na poziomie 36.9 w dzień @ wcale nie spadła a tu @ a ja:szok:

Witajcie dziewczynki. Jestem juz po wizycie u nowego gina. Nie mam dobrych wieści - okazalo sie ze nie mam w ogole owulacji - moje pecherzyki maja zaledwie 8 mm w 12dc a powinny okolo 20mm - dostalam leki - Clostilbegyt i Duphaston - na poczatku podlamalam sie. Moja prolaktyna jest troche za wysoka, jak clo nie pomoze dostane lek ziolowy castagnus na zbicie prolaktyny. Juz nie wiem co mam o tym myslec. Juz przestalam plakac - ale latwo nie bedzie.

Widzę, ze nowy gin orazu poznał sie na rzeczy i nie tracił czasu, gratuluję wyboru i trzymam kciuki za leczenie;-)

juz nic w nie wierze! beta mniej niz 1:wściekła/y:!!!!! nie wierze w testy owulacyjne w objawy które miałam i mam nadal i w siebie! mam dosc wszystkiego!!!!moja samoocena jest równa zero,nic mi nie wychodzi ostatnio!! Albo ronie ciąże albo nie moge w nią zajsc przez kolejna kilka miesiecy a niby wszystko jest ok!!!!
zwariowac mozna poprostu,to jakies błędne koło sie robi,temp,testy owul,testy coazowe,objawy,beta i NIC!!
dziewczyny czy ja juz mam tak narabane w głowie i zjechana psychike ze mozliwe ze ból mega piersi,ból w podbrzuszku,sikanie non stop,podwyzszone temp i brak okresu 9 dni to objawy które sama sobie stwarzam bo tak bardzo chce by były objawami oznaczającymi ciąże??

chyba przychodzi taki czas dla kazdej z nas kiedy zaczynamy sie zastanawiać jak długo jeszcze i czy to wszystko ma sens..............
:-(

Dziewczynki jestescie kochane bardzo! dziekuje za slowe otuchy..moj M cały czss do mnie dzwoni ze mnie kocha,jak sie czuje a ja mu tylko bucze...oh dzis wieczor z flaszeczka wina lub ginu z tonikiem...najgorsze to to ze byłam przekonana ze jestem przez te objawy a tu lipa
sama pisze dziewczynkom "wiecej luzu" a sama zaachowuje sie jak psychicznie chora
nie zastanawiałyscie sie czasem dlaczego nas to własnie spotkało?przeciez jest tyle kobiet(jak mozna je tak nazwac) które usuwaja ciąze które zabijaja i wyrzycaja dzieci po porodzie-przeciez to takie nie sprawiedliwe
ja jak byłam młoda to wpadłam teraz mam córcie 14-letnią którą uwielniam i z która mam super kontakt i ktora czeka na rodzenstwo-i po latach moge przyznac ze najlepsza jest wpadka,najlepiej jak los za nas decyduje...

Szkoda, ze nam sie taka wpadka nie zdarza, o ile zycie było by piekniejsze............ach................ - marzenie:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Serdecznie dziewczyny!!!

Dawno mnie tu nie było :-( wszystko przez przedłużający się remont w mieszkaniu :wściekła/y:, oczywiście bez dostępu do kompa .

Dzisiaj zrobiłam test i wyszły mi II krechy!!!
Bardzo się ciesze, a myślałam że w tym miesiącu już nic z tego nie będzie ;-)

Przesyłam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.
Życzę Wszytkim powocenia i owocnych staranek!!!!

Teraz zostaje mi tylko przyłączyć się do lipcówek :-)
wielkie gratulacje! no mi niestety w tym m-c juz fluidki nie pomogą ale oby sie sprzydały na najblizszy cykl:)
powodzenia!
 
Witam Was Serdecznie dziewczyny!!!

Dawno mnie tu nie było :-( wszystko przez przedłużający się remont w mieszkaniu :wściekła/y:, oczywiście bez dostępu do kompa .

Dzisiaj zrobiłam test i wyszły mi II krechy!!!
Bardzo się ciesze, a myślałam że w tym miesiącu już nic z tego nie będzie ;-)

Przesyłam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.
Życzę Wszytkim powocenia i owocnych staranek!!!!

Teraz zostaje mi tylko przyłączyć się do lipcówek :-)
Gratulacje!!:-D łapie fluidki:tak:
A ja dzisiaj od południa mam okropne bóle podbrzusza przypuszczam, że to takie jakie są przed okresem, ale ja nigdy nie miałam takowych:szok:. Poza tym mam twarde podbrzusze, takie napięte i piersi od dwóch dni bolą. Oj oby to znak, że się udało w poniedziałek test chyba zniosę jajko do tego czasu.:zawstydzona/y:
 
Gratulacje!!:-D łapie fluidki:tak:
A ja dzisiaj od południa mam okropne bóle podbrzusza przypuszczam, że to takie jakie są przed okresem, ale ja nigdy nie miałam takowych:szok:. Poza tym mam twarde podbrzusze, takie napięte i piersi od dwóch dni bolą. Oj oby to znak, że się udało w poniedziałek test chyba zniosę jajko do tego czasu.:zawstydzona/y:

trzyma kciuki,do poniedzialku pozostalo juz tak malo czau na pewno dasz rade!!!!! DZIWECZYNKI a ja mam jeszcze takie pytanko....jak kazal moj ginekolog mierze sobie tempke,ale nie rano tylko wieczorem o 20.to zle?
 
trzyma kciuki,do poniedzialku pozostalo juz tak malo czau na pewno dasz rade!!!!! DZIWECZYNKI a ja mam jeszcze takie pytanko....jak kazal moj ginekolog mierze sobie tempke,ale nie rano tylko wieczorem o 20.to zle?

we wszystkich poradnikach piszą żeby rano przed wstaniem z łóżka ale może Twój lekarz tak zadecydował po wywiadzie z Tobą ze względu na jakieś szczególne okoliczności np. tryb życia.....sama nie wiem
 
dziewczynki! ja teraz lece bo musze;-) bardzo Wam jeszce raz dziekuje za slowa wsparcia...na ta chwile zyje ginem z tonikiem chłodzącym sie w lodówce,masą chipsów i orzeszków:)
pozdrawiam!
 
dziewczynki! ja teraz lece bo musze;-) bardzo Wam jeszce raz dziekuje za slowa wsparcia...na ta chwile zyje ginem z tonikiem chłodzącym sie w lodówce,masą chipsów i orzeszków:)
pozdrawiam!

tez bym sobie wypila jakiegos dobrego drineczka,ale to moze jutro..dzisiaj calkiem grzecznie przy herbatce bo M na nocce..
 
reklama
Witajcie... Ostatnio pisałam tu (w innym wątku) 16 października i chyba wtedy już coś się zaczęło w moim brzuchu dziać. Ja się zastanawiałam czy czekać po odstawieniu tabletek, jak długo czekać i w ogóle, a okazuje się ze los jest przewrotny.

W międzyczasie zdążyłam się rozejść z narzeczonym i potem się z nim dogadać od nowa, całe szczęście. Wczoraj zrobiłam test, wyszedł pozytywny, okres mi się spóźniał 2,5 tygodnia ale ja w cale nie czułam się na ciążę i dalej się nie czuję. Jestem tylko okropnie słaba i zmęczona.

I mój brzuch jest podejrzanie duży jak na pierwsze tygodnie. W pierwszej ciąży miałam taki brzuchol gdzieś koło 4-5 miesiąca!! Czy któraś z Was miała podobnie?
Ciągle czuję tez lekkie napięcie w brzuchu, tak jakby w pierwszym dniu okresu.
We wtorek mam wizyte u lekarza, mam nadzieję że to nie ciąża, bo ja jednak wolałabym zrobić wszystko po kolei i porządnie się przygotować ;)

Cały czas zachodze w głowę jak to się stało... :)))

Kobieto a może ciąża jest ci właśnie teraz przeznaczona - nic nie dzieje się bez powodu a reszta się ułoży:-)

Witam Was Serdecznie dziewczyny!!!

Dawno mnie tu nie było :-( wszystko przez przedłużający się remont w mieszkaniu :wściekła/y:, oczywiście bez dostępu do kompa .

Dzisiaj zrobiłam test i wyszły mi II krechy!!!
Bardzo się ciesze, a myślałam że w tym miesiącu już nic z tego nie będzie ;-)

Przesyłam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.
Życzę Wszytkim powocenia i owocnych staranek!!!!

Teraz zostaje mi tylko przyłączyć się do lipcówek :-)

Oby fluidki podziałały:hmm:

dziewczynki! ja teraz lece bo musze;-) bardzo Wam jeszce raz dziekuje za slowa wsparcia...na ta chwile zyje ginem z tonikiem chłodzącym sie w lodówce,masą chipsów i orzeszków:)
pozdrawiam!

Oj to o czym piszesz na pewno koi nerwy:-)
wypij za mnie oby nadchodzący tydzień pozostał mi pamiętny:huh:
 
Do góry