reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mari27 jeszcze jeden objaw właśnie mi się skojarzył.
Czytałam w tej mojej książce o metalicznym smaku w ustach. U mnie może on nie metaliczny ale poprostu jak bym zjadła starego peta - wyjaśniam że nie pale, ale kiedyś paliłam i tak mi się skojarzyło.
Miałam coś takiego w zeszłym tygodniu, ale myślałam,że to stary pomidor na kanapce. dzisiaj miałam to po raz kolejny ... więc to chyba o tym smaku pisali w uksiążce. Uytrzymuje on sie 2-3 minuty czyli krótko!
 
reklama
Witam nowe staraczki i stałe bywalczynie:-)
Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Gratuluję:-D:-D
Lilu, Kinguś, Elizabeth, Eve - gdzie podziewacie się????
Miałam aktywną sobotę i dziś udało mi się zajrzeć na bb;-)

Lilu przytulam mocno, no to czekamy co czas przyniesie.

Mam nowy suwaczek :-D:-D:-D
 
U mnie wygladalo to podobnie, ale dzisiaj niestety przyszla @:-( w pelnej wersji. No i piersi nawet mnie bardziej bola niz wczoraj. O brzuchu juz nie wspominam, wzielam paracetamol. A chcialam juz dzisiaj rano testowac. Test musi teraz poczekac az do stycznia. Kazalam M brac cynk i inne witamiki. Przeczytalam, ze cynk zwieksza ilosc plemnikow, a alkohol wyplukuje cynk z organizmu. Tak wiec tez zakazalam mu spozywania duzych ilosc alkoholu na imprezach "projektowo-weekendowach".;-) Niestety duzo jego kolegow (i on tez czasami) w ten sposob zabija czas podczas weekendow daleko od domu.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Bede tu zagladac pomimio braku staran w przyszlym cyklu.
Milego dnia!

Pogoń tą wredną @ jak najdalej a do następnych staranek włóż troszkę pikanterii:-D:-D:-D:-D bez użycia alkoholu;-)

No właśnie co robicie na andrzejki?
Mąż zaproponował mi imprezę u jego kolegi, ale mam dylemat, alkohol. Będę musiała wtedy powiedzieć o co chodzi i siedzieć przez całą imprezę bez kieliszka, a obawiam się, ze oni nie zrozumieją te pary co zawsze się tam spotykamy nie chcą mieć dzieci. Jeszcze ktoś powie jedno słowo za dużo:dry:

Witam nowe na forum:-)
Kinga85 pewnie, ze możesz dołączyć. Może byś napisała coś o staraniach:confused:
Zobaczysz, że w chwilach zwątpienia możesz tu zajrzeć i ktoś podtrzyma cię na duchu. Nie wszyscy rozumieją twój problem a tu jesteś wśród swoich, każdy cię zrozumie:-)
 
O kurczę nie zóważyłam Kinga85 ze ty tu parę lat temu sie rejstrowałaś, pewno już nie jedno pisałaś. Sorki ale nie mam czasu czytac twych postów, bo właśnie mój M mnie od komputerka odgania:-)
Może pojawie się później;-)
 
Cześć pocieszycielki:happy:
Przeleżałam dzis cały dzień w łóżeczku, żeby się nie ruszać i nie brać żadnych leków i nawet katarek mi trochę przeszedł. Dziś rano temp. miałam dokładnie 37, ale i tak jeszcze 7 dni do spodziewanej (ale niechcianej:baffled:) @, więc to jeszcze nic nie znaczy, bo może spaść dzień przed!
Dziś piersi już tak nie szczypią, jedna tak pobolewa od dolu jakbym miała siniaczka, ale nic nie mam. A brzuszek dalej kłuje!
Witam nowe staraczki:-)
 
reklama
dziewczyny wiecie co, jakos dzis mi smutno jest.wczoraj jeszcze wszystko gralo i jakos fajnie bylo, cieszylam sie i mialam nadzieje.a dzis nadzieje ze bede mama w tym miesiacu jakos odeszla. moze dlatego ze @ ma spodziewana juz niedlugo:-( mam jeszcze male nadzieje ze nie przyjdzie,ale nie wiem. czasem trace cierpliwosc i mysle ze nie doczekam sie tym wymarzonych dwoch kreseczek....wiem jednak ze nie powinnam sie poddawac, ale czasem zdaje mi sie ze juz nie mam sil
 
Do góry