reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

no w koncu cos sie dzieje moze Motylku rozwiazalas worek z fasolkami oby wiecej takich , gratulacje i spokojnych 9 miesiaczkow , my lapiemy fluidki:tak::tak:
Pysiu u mnie ciagle to samo 37,1 znow wrocily plamienia ale to nie @ , nie mam apteki bo pewnie juz bym testowala i to mnie pewnie ratuje , o objawach nie mowie bo to co zwykle przed @ wszystkie ksiazkowe :szok:
czy ktos tu testował dzisiaj?
 
reklama
GRATULACJE dbaj teraz o fasolke:tak:
a mnie kochaniutkie nie bylo chyba ze dwa dni bo dopadlymnie wreszcie objawy:-D nie moge spac juz nad ranem bo budzi mnie karuzela w glowie. wczoraj jechalam z m po brata na lotnisko i myslalam ze umre po drodze: zawroty glowy straszne i mdlosci fuj:szok: nigdy sie tak nie czulam no i caly czas bol cycuchow. zaczynam wierzyc ze bede MAMA:zawstydzona/y:
 
no w koncu cos sie dzieje moze Motylku rozwiazalas worek z fasolkami oby wiecej takich , gratulacje i spokojnych 9 miesiaczkow , my lapiemy fluidki:tak::tak:
Pysiu u mnie ciagle to samo 37,1 znow wrocily plamienia ale to nie @ , nie mam apteki bo pewnie juz bym testowala i to mnie pewnie ratuje , o objawach nie mowie bo to co zwykle przed @ wszystkie ksiazkowe :szok:
czy ktos tu testował dzisiaj?
ADOLFINKO ja testowalam wczoraj poraz 7. zwariowalam chyba:zawstydzona/y:. a tempka u Ciebie kochana moze zwiastowac milutka niespodzianke:-D
 
ADOLFINKO ja testowalam wczoraj poraz 7. zwariowalam chyba:zawstydzona/y:. a tempka u Ciebie kochana moze zwiastowac milutka niespodzianke:-D
ojjjj oby, staram sie nie nakrecac ale im duzej to trwa tym gorzej ze mna , a co najgorsze tez mam mdlosci i zle sie czuje ale tak ostatnio tez mialam i byla to wina zoladka, wolalabym jednak inne wyjasnienie :tak::tak::tak:
 
motylek08: Gratulacje!!!!!!!! Zycze, zeby Twoja fasolka zdrowo rosla!!!!!!:-)

mar27: Skoro Twoj M nawet sie dziwi, to chyba cos w tym jest....Trzymam kciuki!!!:-)

adolfina: Trzymam za Ciebie tez kciuki! Poczekaj jeszcze z testem.

U mnie wygladalo to podobnie, ale dzisiaj niestety przyszla @:-( w pelnej wersji. No i piersi nawet mnie bardziej bola niz wczoraj. O brzuchu juz nie wspominam, wzielam paracetamol. A chcialam juz dzisiaj rano testowac. Test musi teraz poczekac az do stycznia. Kazalam M brac cynk i inne witamiki. Przeczytalam, ze cynk zwieksza ilosc plemnikow, a alkohol wyplukuje cynk z organizmu. Tak wiec tez zakazalam mu spozywania duzych ilosc alkoholu na imprezach "projektowo-weekendowach".;-) Niestety duzo jego kolegow (i on tez czasami) w ten sposob zabija czas podczas weekendow daleko od domu.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Bede tu zagladac pomimio braku staran w przyszlym cyklu.
Milego dnia!
 
motylek08: Gratulacje!!!!!!!! Zycze, zeby Twoja fasolka zdrowo rosla!!!!!!:-)

mar27: Skoro Twoj M nawet sie dziwi, to chyba cos w tym jest....Trzymam kciuki!!!:-)

adolfina: Trzymam za Ciebie tez kciuki! Poczekaj jeszcze z testem.

U mnie wygladalo to podobnie, ale dzisiaj niestety przyszla @:-( w pelnej wersji. No i piersi nawet mnie bardziej bola niz wczoraj. O brzuchu juz nie wspominam, wzielam paracetamol. A chcialam juz dzisiaj rano testowac. Test musi teraz poczekac az do stycznia. Kazalam M brac cynk i inne witamiki. Przeczytalam, ze cynk zwieksza ilosc plemnikow, a alkohol wyplukuje cynk z organizmu. Tak wiec tez zakazalam mu spozywania duzych ilosc alkoholu na imprezach "projektowo-weekendowach".;-) Niestety duzo jego kolegow (i on tez czasami) w ten sposob zabija czas podczas weekendow daleko od domu.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Bede tu zagladac pomimio braku staran w przyszlym cyklu.
Milego dnia!
Tak jest trzymaj m krotko:-D
 
Mam pytanie Alex do Ciebie masz jakies objawy bo ja mam dziwne sutki bola mnie przy dotyku sa pelniejsze i ciemniejsze na 100% nigdy wczesniej takich nie mialam moj M jak je dzis zobaczyl to przezyl szok:szok: tak jakby do niego w koncu dotarlo ze moze zostanie tata :-):-):-) cos czuje ze sie nie rozczarujemy tym razem:happy::happy::happy:
U mnie objawów na razie brak,:-( ale zapewne w moim przypadku to jeszcze trochę za wcześnie. Chociaż moja temperatura cały czas utrzymuje się na poziomie 36,9-37,01 :tak:
Obyśmy się nie rozczarowały bo mój misiek śmieje się, że przy tych starankach to już z 5 kilo schudł tyle siebie oddał:-D on jest pewien że się udało i oby się nie mylił.;-)
 
reklama
witam :)
okzalao sie ,ze jeszcze musimy sie jeszcze troche postarac :))
Tylko jeden dzien bylo mi b.smutno i placzliwie
ale ogolnie ten czas , kiedy myślałam ze jestem w ciąży byl cudowny

i wiem ,ze on wkrótce nastapi :)
a co u was ? musze poczytac :))
calineczko bardzo mi przykro bylam z toba w tym czasie. szkoda ze sie nie udalo ale nastepnym razem uda sie napewno:tak:
 
Do góry