reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: To była nasza trzecia próba w czasie 8 miesięcy. Mamy z m. nadzieje, że lekarz potwierdzi ta cudowna nowine.
Babochy trzymam za was kciuki ... chyba wiem co nam pomogło po przytulankach leżałam spokojnie i usnęłam spałam chyba ze 2 godziny )obudziłam się z gigantycznymi pąsami na twarzy) chyba dlatego się udało :)
Pozdrawiam wszystkich,
Magda z malutkim motyleczkiem :)

Gratluluje :-D:-D:-D
 
reklama
Lilu miałaś wczoraj testować i nie dajesz znać co słychać ???!!! Napisz co u Ciebie bo pęknę z ciekawości .:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Przepraszam :zawstydzona/y:
wczoraj moj kuzyn mial pogrzeb i jakos nie mialam ochoty wogole wchodzic na BB i wogole nigdzie :-(

Wiec wczoraj testowalam i niestety "not pregnant" :baffled:
Jutro powinnam dostac @ po duphastonie jezeli przyjdzie to moje dwie slabiutkie kreseczki uznam za defekt testu i juz nigdy nie kupie tej firmy produktow:dry: a jezeli @ jutro sie nie zjawi to bede testowac do skutku :-p

KINGUS- A ty kochana gdzie sie podziewasz ?

Motylek 08- G R A T U L U J E......

i za reszte dziewczyn testujacych w najblizszym czasie trzymam kciuki :tak:

Milego dnia..... :happy2:
 
Hej hej hej:-) Winkowanie się udało- dzisiaj ledwie żyję- czyli się udało :-D <żarcik:-D>
Owieczko- dziękuję Ci kochana za wypicie za mnie, ja także piłam za Ciebie, za wszystkie Staraczki, no i chyba troche poskutkowało nasze winkowanie skoro tu od rana taka dobra nowina:-);-)
Motylek, Calla- wszystkiego NAJ NAJ NAJ!!!!! i ślijcie nam duuuuużo fluidków, oby się fasoleczki posypały jeszcze w tym roku, jak te grzyby po deszczu, jak śnieg na Boże Narodzenie, jak prezenty pod choinką!!:-p:-D
Adolfinko- tak jak napisałaś: worek z fasolkami rozwiązany, ja tak coś czuję że się posypiąąąąąąąą :-) Więc wierzyć trzeba...
Mgk- jak ja bym była w ciąży to chyba do mnie też by to długo nie docierało, przypuszczam że też bym tyle testowała;-):tak:
Sajonara- trzymaj chłopa krótko, i nie martw się- już wkrótce się powiedzie!
Nam wszystkim zresztą :-p
Alex 91- Objawiki są, więc czyżby, czyżby... :-) Trzymam kciuki!
Lilu- Trzymaj się, oby @ się nie pojawiła, z całego serca Ci zyczę!
 
Kochane,
Bardzo, bardzo, bardzo, dziękuję za gratulacje i życzenia :-D:-D:-D:-D
Mari 27 pytałaś o objawy.
Jedynym objawem jaki miałam to podwyższona temperatura. Dla mnie to było dziwne bo temperatury nie miewam! Wahała się od 37,3 do 37,5 i przy tym w ogóle nie odczułam jej. Przy 37,5 to już się ma dreszcze z zimna!
Mam fajną książkę, - nie za długa, Instytutu matki i dziecka i tam jest napisane, że oprócz braku miesiączki drugim objawem jest właśnie podwyższona temperatura. Zaczyna się ona pod koniec cyklu i utrzymuje się do 15 dni po spodziewanej @.
Zrobiłam dwa dni przed spodziewaną @ test i wyszedł negatywny. Wiedziałam, że jest coś nie tak własnie przez ta temperature. Powinnam @ dostać wczoraj a test zrobiłam dzisiaj rano.
Pozostałe objawy to takie typowo przedmiesiączkowe czyli powiekszone piersi, drażliwe sutki bóle podbrzusza - ale tym razem nie zaczeły sie tak wczesnie jak zwykle i nie były takie bolesne.
Bóle miam chwilami nawet dzisiaj. Czytałam, że to normalne i mam nadzieje, że neiwróży mojej fasolinie nic złego!.
Kochane większość objawów to wymysł naszej pragnącej dzidziusia psychiki. Ja w marcu tez się nei żle wkręciłam a potem było mi bardzo przykro.

Wysyłam dodatkowa porcję fluidów dla was wszytskich!!!!! :-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ach i jeszcze jedno. Pomiarów temperatury wcale nie robiłam regularnie tylko jak mi się przypomniało raz rano raz wieczorem, ale zawsze na lerząco.
Druga kreska nie była od razu bardzo ciemna był jaśniutka.
Robiłam testem strumieniowym czyli bardzo czułym.
Na ulotce było napisane, ze test odczytać po 5 minutach. Krecha ściemniała tak na baaardzo ciemna dopiero po 10. Wiec nie trzeba dosłownie odbiera tego co piszą.
Dziewczynki wiem, że to tródne, ale z testem najlepiej poczekac do dnia spodziewanej @. Jest duże prawdopodobieństwo, że robiony wcześniej da test negatywny i nie potrzebnie będziecie się martwiły jak fasplinka juz może być w brzuszku! :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Łapię!! Łapię!! Łapię fluidki!!:-D
Kurcze ja chyba zacznę sobie tą tempkę mierzyć bo jakoś do tej pory nie mierzyłam, bo wydaje mi się że nie dam rady tak regularnie codziennie o tej samej godzinie, ale jak widać jest to baaardzo ważne i przydatne..
Ja dziś jak ten mój łotr przyjedzie to się będziemy przytulac (mam nadzieję) bo teraz jak mi się cykl rozlegulował to sama nie wiem kiedy się owulki spodziewać.
Dziś jest 11 dzień po tej mojej niby @, więc wypadałoby tak co dwa dni COŚ robić:-p
 
Agnesia polecam testy owulacyjne to dobre rozwiązanie na rozregulowany cykl.
Jakoś mi się kojarzy coś takiego jak "Bobo plan" jest w zestawie 5 testów owulacyjnych+ 1 ciążowy.
 
Dokladnie cynk witamina E i zero alkoholu a dlaczego zero staran w przyszlym cyklu jesli mozna wiedziec pozdrawiam

Dzieki za informacje. O witaminie E nie wiedzialam. Zero staran w przyszlym cyklu, poniewaz meza mam na projekcie za daleka granica juz od lutego i widujemy sie co 1,5- 2 miesiace. W grudniu wraca na dluzej.

Łapię!! Łapię!! Łapię fluidki!!:-D
Kurcze ja chyba zacznę sobie tą tempkę mierzyć bo jakoś do tej pory nie mierzyłam, bo wydaje mi się że nie dam rady tak regularnie codziennie o tej samej godzinie, ale jak widać jest to baaardzo ważne i przydatne..
Ja dziś jak ten mój łotr przyjedzie to się będziemy przytulac (mam nadzieję) bo teraz jak mi się cykl rozlegulował to sama nie wiem kiedy się owulki spodziewać.
Dziś jest 11 dzień po tej mojej niby @, więc wypadałoby tak co dwa dni COŚ robić:-p

Moj sposob na mierzenie tempki: (dopochwowo): budzik z funkcja "snooze", tzn. pobudka nr 1 (najlepiej o stalej porze), biore termometr, spie z nim jeszcze 5 minut, podubka nr 2 i sprawdzam tempke. Pozniej albo wstaje, albo spie dalej;-)
Owocnego przytulanka!
 
reklama
Do góry