reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie dziewczyny jak sie dzisiaj macie? Ja po weekendzie na uczelni jestem dzisiaj jakoś strasznie zmęczona. A i @ mnie nawiedziła i to tak duża z bolącym strasznie przebiegiem że w sobotę myślałam ze umrę. Ale ale jeszcze kilka dnie i rozpoczęcie kolejnych staranek. Więc chyba j jest nas kilka dziewczyn co sie w listopadzie starają a w grudniu testują?
 
Oj dziewczyny ale fajnie, słoneczko świeci:happy:, dzisiaj wolne, mąż w pracy, już dawno nie leniuchowałam sama w łóżeczku prawie do dziewiątej. :-):-):-):-):-) Właśnie wyszłam spod prysznica, nadrobię troszkę z praniem, ale wpierw wyszykuje się i skocze na małe buszowanie po sklepach. Muszę kupić niskie kozaki a same wysokie kory:wściekła/y: Zawiodłam się na jednym sklepie, niby mają buty za skóry i to dobrej marki a jakieś z wadami tak mi się przynajmniej zdaje, albo takie sztywne, że ciężko w nich chudzić, albo lakier porysowany a to coś nie tak na podeszwie......:angry: koszszszszmarrrr! A jak znalazłam coś fajnego to podeszwy z tego miękkiego tworzywa a później nie ma jak wymienić fleków albo okazuje się, że korek w środku pusty i to w butach po 100, 200 zł...... No i kupię M witaminki, coby lepiej mógł pracować:-)......
 
witam i dzien dobry:-)
emma2 a mialas z nami czekac do jutra oj nie ladnie;-) ale dla pocieszenia ci powiem ze ta wstretna @ do mni jiz przylazla wiec z testowania nici ale za ciebie trzymam kciuki
i jeszcze pytanie skierowane do wszystkich jak test owu pokazuje 2 kreski to znaczy ze owu juz jest czy ze dopiero sie pojawi ??? dzieki
ide troche popracowac przyjemnego dnia (u mnie pogoda depresyjna leje szaro brrr) i do pozniej pa pa
 
U mnie to na pewno @, jestem zalamana :wściekła/y:

Wczoraj znowu rozmwialam troszke z M i on powiedzial, ze trzeba pojechac do apteki kupic gumy, odpowiedzialam mu, ze nie trzeba, on na to 'jak to?', ja: 'no juz nie trzeba' i na tym sie rozmowa uciela... a potem na spacerze powiedzial mi, ze sie stresuje, jak sie zapytalam czym, to powiedzial, ze mna, wypytywalam o co dokladnie chodzi, ale nie powiedzial (no ale znam go nie od dzis, wiec wiem, ze chodzi o te moje rozmowy o dziecku) :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jak mam go przekonac? Nie mamy zadnych znajomych z dziecmi :wściekła/y: to go pewnie tez hamuje :wściekła/y: teraz mam @, ale mam krotkie cykle, wiec powinnismy zaczac staranka za tydzien - jak nie zaczniemy to przegapimy caly miesiac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pomozcie......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
agalotta ja niesty nie wiem bo jeszcze nie stosowałam testów owu. ale napewno zaraz ci tu dziewczynki napiszą.:sorry:

Miała może któraś z Was ( pytanie do zafasolkowanych lub do mam o ile pamiętają jeszcze), taki gorzkawo metaliczny smak w buzi jako jeden z objawów ciąży? :eek::oo::eek:
 
Dziewczynki wpadam na moment usprawiedliwic się dlaczego mnie nie ma - moja Daria ma zapalenie płuc :-(. Jest już troche lepiej ale nie wiem kiedy znowu znajdę czas na neta.

Całuski wielkie i kopniaczek od maleństwa ;-)
 
U mnie to na pewno @, jestem zalamana :wściekła/y:

Wczoraj znowu rozmwialam troszke z M i on powiedzial, ze trzeba pojechac do apteki kupic gumy, odpowiedzialam mu, ze nie trzeba, on na to 'jak to?', ja: 'no juz nie trzeba' i na tym sie rozmowa uciela... a potem na spacerze powiedzial mi, ze sie stresuje, jak sie zapytalam czym, to powiedzial, ze mna, wypytywalam o co dokladnie chodzi, ale nie powiedzial (no ale znam go nie od dzis, wiec wiem, ze chodzi o te moje rozmowy o dziecku) :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jak mam go przekonac? Nie mamy zadnych znajomych z dziecmi :wściekła/y: to go pewnie tez hamuje :wściekła/y: teraz mam @, ale mam krotkie cykle, wiec powinnismy zaczac staranka za tydzien - jak nie zaczniemy to przegapimy caly miesiac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pomozcie......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Czy ja dobrze CIę zrozumiałam Twój M nie chce dziecka?
 
reklama
agalotta ja niesty nie wiem bo jeszcze nie stosowałam testów owu. ale napewno zaraz ci tu dziewczynki napiszą.:sorry:

Miała może któraś z Was ( pytanie do zafasolkowanych lub do mam o ile pamiętają jeszcze), taki gorzkawo metaliczny smak w buzi jako jeden z objawów ciąży? :eek::oo::eek:
Czytałam że jest taka możliwość pojawienia sie takiego smaku ale osobiście nie miałam takich objawów.
 
Do góry