reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witam, dzisiaj szybciutko bo mam bardzo intnsywny dzień;-) 34 dzień.... @ brak.... wiem wiem dopiero rano:-p
Nadinka mnie też piersi bolą troooooszkę, ale zbiera mnie na pięęęęęknego pawia:baffled: Swoją drogą to się dziwie, że jeszcze nie zatestowałaś, możesz powiedzieć jakie masz zwykle długi cykle? .Życzę Tobie i wszystkim staraczkom II :-)
Ja tak na wszelki wypadek od 2 miesięcy łykam witaminki dla ciężarówek, bo gdyby pojawił się lokator to żeby doatawł od początku pełen zestaw dań. Od 2 dni biorę 800 a nie 400 kwasu foliowego, skoro mojej siostrze potroili dawkę w ciąży ze względu na wcześniejsze nałogowe palenie to mi też nie zaszkodzi.
Dzisiaj będę się intensywnie zajmować pracą, trzymam za was kciuki;-) Odezwę sie wieczorem z @ albo bez:-)
Pozdrawiam cieplutko papa:happy2::-);-):happy:


Nom, właśnie cykle u mnie są regularne i trwają zawsze 26-27 dni, a to już 38 dzień bez @ . Tylko, ze ostatni @ miałam po 18 dniach przez kilku dniowy wyjazd służbowy i zmianę klimatu. Ale miałam już takie przypadki kiedyś, parę lat temu gdzie @ dostałam wczesniej, a następna nieznacznie o kilka dni mi się opóźniła, ale nie aż prawie 2 tygodnie. I w sumie nadal się nie zapowiada.
Testowałam już 3 razy ... ostatni raz w 36 dniu. Objawy też jakoś zaczynają ustepować, lekko brzuch pobolewa jeszcze i piersi.
Czy to możliwe, aby 3 testy wyszły błędnie? W sumie staraliśmy się w płodne. heeeh... poczekam jeszcze parę dni i wybiorę się do lekarza chyba. Testów mam dość i już nie kupuję.
 
Witam Wszystkie dziewczyny! Niewiem czy w dobrym watku pisze jesli nie to przepraszam od paru dni podczytuje was i postanowiłam wkońcu napisac bo tak szczerze mowiac to niemam z kim o tym porozmawac wydaje mi sie jesli z kims o tym rozmawiam to ten ktos sie smieje ze mnie... A wiec:Od kwietnia przestałam brac tableti bo chcemy z meżem drugie dziecko ale jak do tej pory nic,we wrzesniu miałam ostatnia@ i od tej pory nieprzychodzi wydawało mi sie,ze moze juz jestem w ciąży zrobiłam chyba z piec roznych testow ale na kazdym pokazywala sie jedna kreska:-(wiec poszłam do ginekologa pani doktor zrobiła mi USG ale nic niewidziłam potem zbadałam mnie ale nic niewyczuła no i jeszcze zrobiłam mi badanie z krwi które wyszlo ujemnie:-(niewiem czemu tak jest tak bardzo chciałaby byc zafasolkowana :-(!!!Pozdrawiam was wszystkie:-)
 
Witam Wszystkie dziewczyny! Niewiem czy w dobrym watku pisze jesli nie to przepraszam od paru dni podczytuje was i postanowiłam wkońcu napisac bo tak szczerze mowiac to niemam z kim o tym porozmawac wydaje mi sie jesli z kims o tym rozmawiam to ten ktos sie smieje ze mnie... A wiec:Od kwietnia przestałam brac tableti bo chcemy z meżem drugie dziecko ale jak do tej pory nic,we wrzesniu miałam ostatnia@ i od tej pory nieprzychodzi wydawało mi sie,ze moze juz jestem w ciąży zrobiłam chyba z piec roznych testow ale na kazdym pokazywala sie jedna kreska:-(wiec poszłam do ginekologa pani doktor zrobiła mi USG ale nic niewidziłam potem zbadałam mnie ale nic niewyczuła no i jeszcze zrobiłam mi badanie z krwi które wyszlo ujemnie:-(niewiem czemu tak jest tak bardzo chciałaby byc zafasolkowana :-(!!!Pozdrawiam was wszystkie:-)

Witaj martuśka :blink: skoro od kwietnia nie bierzesz tabletek to do tego czasu powinna Ci się @ wyregulować. A miałaś do tej pory regularne cykle? I ile dni trwały? Jeśli zrobiłaś testy i były negatywne, a do tego potwierdziły to badania to musicie się nadal starać. Myślę, że powinnaś ustalić dni płodne, może mierzenie temperatury, testy owulacyjne? Tylko i tak musisz poczekać do @. Sama nie próbowałam jeszcze testów owulacyjnych, choć zaczynam się nad tym zastanwiać. A poza tym, o ile miałaś do tej pory regularne cekle to trzeba by ustalić dlaczego nie dostałaś do tej pory @.
A najwazniejsze to chyba jednak podchodzić do tego na luzie bo stres spowodowany tym, że "znowu się nie udało" tylko pogorszy sprawę. Bawcie się i cieszcie sobą. Pozdróweczki
 
Nadinka moje cykle twaja od 33-37 czyli nieregolarnie .Pozlucham twojej rady i poczekam na okres ,sprobuje rowniez testu owulacyjniego:tak:.Tylko zastanawia mnie czemu mam takie napiete podbrzusze?
 
Poprosze mnie dopisac do listy staraczek. Zaczelismy z męzem pierwsze jeszcze takie niesmiale próby
Mam nadzieje ze juz niedlugo zobacze II kreseczki:tak::tak::tak:
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH STARACZEK
 
Witaj Martusia i Bazylia.
Martusia, ja trochę dłużej niż ty nie biorę tabletek i od pół roku się staramy:-( z takim właśnie efektem.
Wiesz co te napięte podbrzusze też miałam ostatnio. Lekarz powiedział, ze czasami jeszcze może się coś regulować po tabletkach szczególnie po długim czasie zażywania tabl anty.;-) Zacznij stosować metody naturalne: temperatura, śluz....testy owulacyjne, niech ci lekarz zrobi na dwa, trzy dni przed spodziewaną owulacją USG abyś się przekonała, czy rzeczywiście następuje, ja tak zrobiłam bo zaczęłam myśleć, że owulka gdzieś zaginęła a objawy owulacji sama sobie wmawiała. Najlepiej to badania, może musisz brać leki by wywołać @(okres).:sorry2::dry::sorry2:
 
cześć dziewczyny!!
dość dawno do Was nie zaglądałam ale jakoś tak wolałam prze ten tydzień nie myśleć czy udało sie czy znowu nie... W poniedziałek byłam u mojej Pani ginekolog - tym razem miała dobre wieści... zapisała mu Duphaston czy ktoraś z Was brała ten lek?? czy którejś z Was udało się dzięki temu lekowi podtrzymać ciąże...moj gin powiedział że jeśli zaszłam w ciąże to to powinno pomuc podtrzymać ciąże....nie mogę doczekąć się testowania a zdrugiej strony strasznie się boje kolejnego rozczarowania
pozdrawiam
 
Kurcze ale mnie korci żeby zrobić sobie ten teścik dziś... WRRRRRRR... Moj M mnie dzis zostawił samą w domu i to przez to te mysli.... :no::no::no::no: ciezko z ta maja cierpliwoscia...
 
reklama
Cześć Kobitki ;-)))))
martuśka23 dam Ci radę, spokojnie poczekaj jeszcze trochę i zrób jeszcze jeden test a jeżeli nadal nic się nie wyjaśni to idź do innego lekarza i o wszystkim opowiedz, pamiętam, że jak byłam w ciąży pierwszy raz to lekarka która robiła mi pierwsze USG powiedziała, że to nie ciąża bo ona nic nie widzi i pewnie mam jakiegoś torbiela, a jak nawet ciąża to właśnie mam poronienie (bo lekko plamiłam) i odesłała mnie do domu (ale kasę wzięła).
Następnego dnia moja dobra koleżanka zabrała mnie do swojej lekarki i ta załamała ręce po tym co jej powiedziałam a przecież byłam w ciąży tylko bardzo wczesnej. Jak więc widzisz, że nie trzeba polegać na opinii jednego lekarza i jeśli nie jesteś pewna to poczekaj jeszcze parę dni i wtedy idź do innego.
Pozdrawiam;-)
Bazylia@ Witaj w naszym gronie, mam tylko jedną radę : nie starajcie się zajść w ciążę, po prostu się kochajcie i cieszcie się sobą :tak: Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry